Şimdi Ara

Galaxy S10'un yakınlık sensöründeki hata, telefon ekranının sürekli açık kalmasına neden oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günümüzdeki neredeyse tüm akıllı telefonlarda yakınlık sensörleri yer alıyor. Sıradan ve olması gereken bir teknoloji gibi görünse de, bu yakınlık sensörlerinin gerektiği gibi çalışmaması, önemli sorunları da beraberinde getirebiliyor. Tıpkı Samsung Galaxy S10 modellerinde olduğu gibi.

Samsung konuyla ilgili bir açıklama yapmadı

Yayınlanan yeni bir rapora göre bazı Samsung Galaxy S10 kullanıcıları, cihazlarındaki yakınlık sensörünün istenildiği gibi çalışmadığını belirtiyorlar. Yakınlık sensörü, basit olarak anlatacak olursak eğer, telefonu kulağınıza götürdüğünüzde mesafeyi algılayarak ekranın kapanmasını sağlıyor. Ancak kullanıcılar bu özelliğin ilginç bir şekilde, Galaxy S10'u cebe koyduklarında telefonun ekranının kapanmasını engellediğini belirtiyorlar.

Yaşanan bu problem cihazın çok fazla pil tüketmesine ve ekranın sürekli açık kalmasına sebep olurken, şu an için bir çözüm mevcut değil. Samsung konuyla ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapmadı. Bu sorunun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğu ise belirsiz. Sorunun yazılımsal olduğu düşünülürse, yapılacak olan bir hata düzeltmesi ile problem giderilebilir. Ancak donanımsal bir sorun varsa Samsung bunun üstesinden nasıl gelecek, önümüzdeki birkaç gün içinde hep beraber göreceğiz.

• Zamzung fanları suskun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hatanın yazılımsal olduğunu düşünüyorum. muhtemelen günc ile çözerler.

• bir böcek vardı her samsung haberinin altında zırvalıyordu nerede o :))

• Amerika sürümlerinde bu hatanın olduğunu belirtmek gerekir.

• Yine çaktın samsung

• cemus kullanıcısına yanıt
    Bütün gereksiz böcekleri böcek ilacıyla ilaçlarım.bu gereksiz hsberin altına ne yazılabilir ki? Benim s10 da sıkıntı yok olanlarda güncelleme alarak düzelir. Yani bu site de sizde boş yapıyorsunuz daha önemli hatalar var onları gündeme getirin.yoksa sende bu site gibi küreselcilerin elemanımısn??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam samsung'a ısınmıştım,gene soğudum arkadaş bir işide düzgün yap.

• yeni telefonlarda olur.iphoneXs'ler de ekran kapalıyken şarj olmuyordu.güncelleme ile düzeldi.bu da düzelir büyük ihtimal ara güncelleme ile.
  • Semsangçılar üzgün, 3 telefon parası ver, ekranı açık kalsın. Umutları güncellemek için güncellemeye muhtaçlar.

• nokia 3210 kullanicisi amacin ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zemzem fanları suskun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her Apple haberi altında trolluk yapan dandroidcileri bu tip haberlerin altında göremezsiniz.

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    1 araba parası ver ekran kapalıyken şarj olmasın, kutudan hızlı şarj çıkmasın
  • Akıllı bekleme özelliği de çalışmıyor 🙄

• samsungçuların gözü yaşlı
  • Yazılım hatası bi güncellemeyle düzelir görüşme sırasında ekran kapatabiliyosa donanımsal değildir. Su insanların garip garip vay samsungcular düşünsün laflari ayri komik verdikleri paraya aldıkları rezil donanım sadece kendi isletim sisteminde stabil android windows gibi neye caksan yuruyo 1gb 1ghz sistemde de 2.8ghz 12 gb sistemde de yuruyo artik siz düşünün androidin verdigi tip c hdmi dönüştüğünde masa ustu cihaza dönüşüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.