Şimdi Ara

The Division 2 yapımcısından Death Stranding'e övgü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

The Division 2’nin yaratıcı yönetmeni Julian Gerighty, Hideo Kojima’nın yeni oyunu Death Stranding’e Twitter’da övgüler yağdırdı.

15 Mart tarihinde piyasaya çıkacak olan The Division 2’nin geliştirilme süreci ile ilgili haberleri paylaştığı sosyal medya platformunda Gerighty, Kojima Productions’a yapmış olduğu ziyarete de yer vermiş.

Ziyaret esnasında Kojima tarafından kendine Death Stranding’den bölümler gösterildiği anlaşılan Gerighty, oyundan çok etkilenmiş. Yapımcı, “The Division 2 ‘nin geliştirilme sürecinde çok başarılı işler gerçekleştridk ve diğer oyun geliştiricileri de desteklerini bizden esirgemedi. Bu arada Hideo Kojimaya da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri muhteşem stüdyosunda ağırladı ve insanın aklını başından alan yeni oyununu bize gösterdi.” sözleriyle Death Stranding hakkındaki ilk izlenimlerini paylaşmış. Gerighty, Death Stranding’in eskimeyen bir oyun olacağını da sözlerine eklemiş.

E3 2016’da duyurulan Death Stranding’in ilk olarak PlayStation 4 için çıkacağı ve en az 12 ay sonra PC platformuna gelebileceği söyleniyor. Oyun için bir çıkış tarihi ise henüz belirlenmiş değil. Kojima bu ay başında yaptığı açıklama ile oyunun geliştirilme sürecinin biraz yavaş ilerlediğini ifade etmişti.

• Her oynayan abartıyor kesin kimsenin anlamadığı bir oyun çıkıcak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metebey21 M kullanıcısına yanıt
    O oynayanlar senin benim gibi sadece oyuncu değiller. Eğer onlar bu kadar fazla övüyorlarsa ya reklam amaçlı yada gerçekten de çok iyi bir oyundur.

• "Oyun çok kötüydü, bölümler sıradandı, yürüme simülasyonuydu" diyecek hali yok ben de bir tanıdığa misafire gitsem bana da bir şey gösterseler ben de överim nezaketen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 13 Mart 2019; 22:33:10 >
  • Kojima'dan kötü oyun çıkmaz ama ne çıkacağı da belirsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "sen bana yardım et bende foto çekip instagramda paylaşayım reklamını yapayım"
    .
    "olur kardeş gel yardım edeyim"

• yine ertelenmese bari.. yılan hikayesine döndü kaç yıldır gelecek...
  • Hala yürüme simülasyonu diyenlere çok gülüyorum

• Ps exc oyun mükemmel olacak bu seneki E3 çıkış tarihi açıklanır inşallah Türkçe altyazılı bekliyoruz oyunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.