Şimdi Ara

Shazam! filminin ilk yorumları beklenenden daha iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DC sinematik evreninin bu yılki ilk ve tek filmi olan Shazam!, önümüzdeki ay sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Zachary Levi'nin başrolünde yer aldığı film için meraklı bekleyiş sürerken ABD'de bir grup sinema eleştirmeni geçtiğimiz günlerde filmi önceden izleme şansı yakaladı. Özel gösterime katılan eleştirmenler ilk yorumlarını da sosyal medya üzerinden paylaştı.

Gelen ilk yorumlara şöyle bir baktığımızda Shazam!'ın inanılmaz olumlu tepkilerle karşılandığını görüyoruz. Eleştirmenler filmin başından sonuna kadar çok eğlenceli bir deneyim sunduğunu söylüyor. Shazam!, özellikle de komedi tarafıyla hemen herkesi etkilemeyi başarmış. Yorumlarda ayrıca Shazam!'ın genel yapısı itibarıyla Big ve Home Alone gibi aile filmlerine benzediği belirtiliyor.

DC sinematik evreni bildiğiniz gibi art arda gelen Suicide Squad, Batman v Superman ve Justice League gibi filmlerle eleştirilerin odak noktası haline gelmişti. Son zamanlarda ise Wonder Woman ve Aquaman ile birlikte bu konuda biraz düzelmelerin olduğunu gördük. Shazam! filmi de Warner Bros için yeni bir başarı olacakmış gibi görünüyor.

İlk yorumlarda Shazam'ın The Dark Knight sonrasında çekilmiş en iyi DC filmi olduğunu söyleyenler dahi var. Bakalım genel izleyicinin film hakkındaki yorumları nasıl olacak.

Shazam!, 5 Nisan 2019'da vizyona girecek.

• Captain marvel husranindan sonra belki bu iyi gelir..

• Dc baktı süper kahraman filmi yapamıyor komedi türünden yürür artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Captain marvel husranindan sonra belki bu iyi gelir..

Aynen, film vasattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aquaman ile biraz "Marvel" stili bir film anlayışına geçtiler o espritüel hava vardı hatta bazı yerlerde acayip sırıttı ama çok güzel yedirmişlerdi. Fakat Marvel'ın çoğu filminden daha iyi yaptılar. Umarım bu çizgide gitmeye devam ederler. Avengers'a yetişelim diye ortam hazırlamadan direk Justice League ve BvS e girişip işi mahvetmişlerdi.

• Sound Cloud filmi falan da çeksinler.

• Bence olmamış. Esprilerin kailtesi düsük geldi bana trailerda.

• Zachary Levi hatrına izlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Captain marvel husranindan sonra belki bu iyi gelir..

Captain Marvelden aslında gayet iyiydi. Filmden ötürü oyuncunun feminaziligi filme gölge düşürdü

• Ben hala çok beğenmiyorum izlememe rağmen, nasıl en iyilerden seçilmiş bilemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chuck bartowski için izlenir :P

• ElektronikPrenses E kullanıcısına yanıt
    Helal olsun trailer'dan filmi çözmüşsün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.