Şimdi Ara

Just Cause 4 ve LEGO Batman 2 Xbox Game Pass'e Eklendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Microsoft, Just Cause 4 ve LEGO Batman 2'nin bugün itibarıyla Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesine eklendiğini duyurdu. Şu andan itibaren indirip oynayabilirsiniz.

Ayrıca Fallout 4 ve F1 2018'in de 14 Mart'ta ekleneceği duyuruldu.

Xbox Game Pass aboneliği şu anda ilk bir ay için 5,90 TL. İlk ayın ardından aylık 59,00 TL ödeyerek Xbox Game Pass'i kullanmaya devam edebilirsiniz. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Sistemin mevcut oyun kütüphanesine buradan göz atabilirsiniz.  

Xbox Game Pass hakkında: 

Bir aylık düşük bir fiyatla Xbox One konsolunda 100'den fazla Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişim elde edin. Sea of Thieves, State of Decay 2, Forza Horizon 4 ve Crackdown 3 gibi yeni oyunları yayınlandığı gün oynayın, çok sevilen oyunlardan eleştirmenler tarafından beğenilen oyunlara kadar çeşitli oyunların keyfini çıkarın. Her zaman oynamak istediğiniz oyunları keşfedin ve indirin veya özlediğiniz favori oyunlarınızı tekrar oynayın. Oyunlar yüksek derecelendirmelerine ve eğlence düzeylerine göre seçilmiştir ve mevcut katalogda bir Xbox One oyununu beğenip bu oyuna sahip olmak isterseniz oyunu satın alıp %20'ye kadar tasarruf edebilir ve ilgili oyun eklentileri ve aksesuarları için %10 indirim alabilirsiniz. Sürekli eklenen yeni oyunlarla ve istediğiniz zaman iptal etme seçeneğiyle Xbox Game Pass, sınırsız oyun oynamak için biletinizdir.

• Gecen yılın GOTY si Trasbox'a nihayet geldi dünyanın en traş konsolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne rezilliktir! Biz zaten bu oyunu Playstayion 4, Pc gibi platformlarda oynadık daha neyin Gamepass'i bu eyy Microsoft! Bu oyunları Gamepass'e getirme zaten oynadık bize Division 2, Anthem, Far Cry 5, Ac Odyssey gibi en son çıkan pyunları getir hatta bir ara Rdr 2 getirirsen belki burun kıvırarak bakarız. Ayrıca "bu oyunları oynamamış insanlar var en azından onlar ucuza denerler" diyecek insanlar olacaktır, kusura bakmayın ama bu oyunu ben oynadıysam herkesi oynamış kabul ederim.!!11!!

• Çok güzel oldu bu coştular.. Ağla Sony...
  • İyi tarafından baktım.Cracdown 3 çıkar çıkmaz yer almasaydı inanmazdım daha yeni çıkmış oyunların eklenebileceğine.Daha yeni oyunların eklenmesi dileğiyle.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mart 7 den sonra fallout 4 ve f1 2019 da ekleniyor

• Adamlar daha 3 ay önce çıkmış triple A oyunu eklemişler. Ha oyunu seven vardır sevmeyen vardır orası ayrı. Sony ucuza oyun veriyor da bizim mi haberimiz yok yoksa?
  • misafir troller iş başına geçmiş görende rdr 2 ac odyssey felan eklenecek sanacak çöp cause 4 ü ucuzu oynasam ne olur hiç oynamasam ne olur amaçsız aptal saptal bir oyun
  • İnanılmaz oyunlar eklemeye başladılar game pass şaşırtmaya devam ediyor.

• Dur la bende bir şey yazayım parnağaaa olan yazıyor nasılsa yorumlara bak.. PC Mastır Reys!
  • Sony trolleri gelmis yine oyun fiyatlari 400 tl oldu adamlar hala trolluk kasacaz diye ugrasiyor zuhahaha.Ms artik yeni cikan 200 tl lik oyunlari da gamepass kutuphanesine ekledikce kuduruyor.
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Trollerin hepsi misafir altında yorum yapıyor. İşleri güçleri nerede çöplük varsa onu savunmak. Bu oyunu beleş bile oynamadim PC de o kadar leş bir oyun indirmeye değmeyecek kotaya yazık.

gamepass ile ovunuyorlar 7/24 acinacak haldeler.

• Sistemin nintendo switche geleceği konuşuluyordu. Süper !
  • Bazı arkadaşlar rdr 2 Anthem vs istemiş ama bu oyunları 3 4 ay bu sisteme ekletme parası ile rdr 2 yi ancak 3 gün tutarlar gamepasste.
  • Mutlak.sıfır lütfen artık şu saldırgan tavrından vazgeç kimse bir laf etmemiş sen sabahdan beri birisi sana laf etsinde kavga tartışma çıksın diye bekliyorsun niye?

• Helal olsun valla.

• Geçen ay Shadow of the Tomb Raider, bu ay Just Cause 4... Çok agresif gördüm seni Microsoft.
  • Beğenmeyenler neyin kafasını yaşıyor anlayamadım ben açıkçası.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.