Şimdi Ara

Yerli yapım Moof zorlayıcı mekanikleriyle ilgi görüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yerli geliştiricilerin mobil uygulama dünyasına katkıları devam ediyor. Üniversite öğrencisi Umut Candan ve Hüseyin Karaca’nın kurduğu AppsMood markası ilk oyunu Moof ile mobil dünyaya adım attı.

Moof neler sunuyor?

Çok basit bir oynanışa sahip gibi görünse de Moof yapımı daha ilk bölümden itibaren zorlamaya başlıyor. Oyunda amaç çemberlerin içerisine düşürdüğünüz topun engellere değmesini önlemek. Bunun için sürekli zıplamanız gerekiyor.

Ayrıca Bkz.Downhill Masters bisiklet yarışlarını sevenlere hitap ediyor

Ekrana dokunarak oynadığınız oyunda yolunuza çıkan Copyrigt sembollerini de topluyorsunuz. Bunlar daha sonra farklı karakterlerin kilidini açmanızı sağlıyor. Oyun çok sade bir görünüme ve müziklere sahip.

Moof yapımı zorluk seviyesi açısından Flappy Bird gibi yapımlarla karşılaştırılıyor. Bu tür zor oyunlar kullanıcıyı hırslandırarak daha fazla oynamasını sağlıyor. 10 ülkede indirme alan oyunun geliştiricisi AppsMood için hedef 100 farklı ülkede 10 milyon oyuncu sayısına ulaşmak.

• Görüş bildirmek gerekirse; biraz daha kolay olabilirdi. Fakat yine de deniyorum.

• Cidden Flappy bird gibi adamı çıldırtan bir oyun gibi görünüyor.

• süper

• bu tur oyunlar sabun kopugu gibi. boyle en az 10000 oyun var. oyunlar zaten unity vb. sistemlerle yapildigi icin yeni oyun yapmak artik fazlasiyla kolay. o nedenle bu oyun para ederken elden cikarmak lazim. yani yarin oburgun birileri oyunu bize sat derse, elden cikarmak lazim ;)

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    herşeyi de satmasak, üstüne bişeyler koyulup geliştirilemez mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

herşeyi de satmasak, üstüne bişeyler koyulup geliştirilemez mi
    Bir oyunun ömrü güncelleştirmeyle neler ekleyebilceğin ile sınırlıdır.

Bugün baktığında pc oyunları ve bir çok mobil oyun güncellemeyle üstüne bir çok şey koyabiliyo. Yeni bölümler, tasarım, mekanik değişikliği.

1000 Yıl versende bu oyunun gelebilceği en son nokta yine aynı yerde.

Not: Bende mobil oyun geliştirmekle uğraşıyorum yeni gelicek oyunumdan bir kare.https://i.hizliresim.com/7apW0v.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 7 Mart 2019; 16:11:4 >

• işiniz uzmanıysanız ve bu şekilde söylüyorsanız benim diyecek birşeyim yok tabi her türlü gelişimi az para edince hemen elden çıkarıyoruz da ben ona karşı söyledim, bunda bi gelecek yoksa satmak akıllıca o zaman
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.