Şimdi Ara

OnePlus 7'nin tasarımını açığa çıkaran yeni görseller yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnePlus 7'nin yılın ikinci yarısına kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak amiral gemisi telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağını görmek için o zamana kadar beklememiz gerekmiyor.

Ayrıca Bkz.Meizu 16s'in kamera özellikleri hakkında resmi açıklama geldi
    Mobil sektöre yönelik sızıntıları ile sıklıkla gündeme gelen Steve Hemmerstoffer, OnePlus'ın yeni amiral gemisi telefonunun 3 boyutlu render görsellerini ve 360 derecelik videosunu yayınladı.

Görüntüler OnePlus 7'nin çerçevesiz bir ekrana sahip olduğunu ancak sürgülü bir mekanizma içermediğini ortaya koyuyor. Bunun yerine Vivo NEX ve Vivo V15 Pro gibi üste doğru açılan bir selfie kamerası var.

Üçlü arka kamera sistemine sahip olacak

6.5 inçlik ekran taşıyan cihaz dikey olarak konumlandırılmış üçlü arka kamera sistemi ile gelecek. Akıllı telefonun arka panelinde parmak izi tarayıcısı yok bu da ekrana gömülü olabileceği anlamına geliyor.

Cam arka panele sahip olacağını gördüğümüz OnePlus 7 ne yazık ki kablosuz şarj desteği sunmayacak. Snapdragon 855 yonga seti ile güçlendirilecek telefonun Warp Charge 30 adı verilen hızlı şarj teknolojisi ile gelmesi bekleniyor.

• Çok güzel olmuş.

• bu tarz tasarımlar hep dayanıksız olacakmış hissi veriyor bana. içinden kamera yükselecekse bile yarım santimden kısa olmalı.

• Artik tum telefonlar ayni, iyice kabak tadi verdiler..

• Çentik saçmalığından vazgeçip en iyisini yapmışlar. Darısı Samsung'un başına,çentikten daha ucube olan ekranın içine kameradan vazgeçer umarım.

• Neresi aynı özgün bir tasarım ve gayet güzel darısı bilindik markaların başına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gelsin görürüz
  • Ön kamera için şu ana kadar en iyi çözüm bence, Hem de güvenlik açısından da. Telefonu kullanırken izlenmediginizden emin olursunuz. Ama kulaklık girişinin kaldırılması kötü olmuş. Kocakotlu Apple'ın başlattığı ENOVATİF trend sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 3 Mart 2019; 18:46:56 >
  • Artık tüm telefonlar birbirine benziyo

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    s serisinde hiçbir sıkıntı yok hem çentik yok hemde rahatsız etmiyor alıştım bile.

• Şu çentik işinden vazgeçen Android üreticilerini saygı ile selamlıyorum, açılabilen kamerayı icat eden beyin sana saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: anekos

s serisinde hiçbir sıkıntı yok hem çentik yok hemde rahatsız etmiyor alıştım bile.
    Siz beğenmiş olabilirsiniz,ben beğenmedim. Ekrana kamera koymak saçmalıktan öte değil.
  • Ön kamerayı bir yere çarpmak kolay olmaz mı?

• Suya dayanıklılıkla uğraşmalarına gerek kalmamış. Tencere, kapak misali 😂

• Anlaşıldı, bu saatten sonra U veya V çentikli telefon en iyi seçim duruyor.

• 5T candır. Hem tek parça metal kasalı hem orasından burasından bişey çıkmıyor. Hem kulaklık girişi var. hemde çentiği yok. daha ne olsun :)

• Alt çerçeve ince görünüyor ancak cihazın kendini de görmek lazım.

• samsung veya LG veya keşke diyorum sharp firmasının panelini kullanmadığı sürece bu telefon sadece kağıt üstündekiler ile kendine müşteri çeker hız, sağlamlık, tasarım vs... bunları artık neredeyse her şirket veriyor farkı yine ekran paneli sağlıyor

• Bu tasarım gerçekten hoş durmuyor her seferinde açılmasını beklicen. Ve hiç güzel durmuyor kızaklı yapıda olsa çok daha iyi olurdu. Güzel gözükmüyor siz beğenmiş olabilirsiniz

• Boyut olarak baya büyük olacak gibi ağırlık olarak ağır olacak gibi duruyor. Tasarım olarak iyi duruyor. Mayıs ayı çok uzun bir süre keşke Nisanda falan tanıtılsa.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.