Şimdi Ara

Türkiye'de tasarlanıp üretilen General Mobile GM9+'ı konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    00:35 General Mobile GM9+ hakkında
    01:50 General Mobile kendi sahasında global oyuncularla nasıl mücadele edecek?
    02:52 Türkiye'de satılan en yerel cihaz GM9+
    03:16 General Mobile GM9+ fiyatı ne zaman belli olacak?
    03:53 General Mobile Asistan geliyor

• En azinda bir sey yapiyorlar, bos oturup klavyeden sallayalarin benzer basarilarini da gormek umidiyle..

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

En azinda bir sey yapiyorlar, bos oturup klavyeden sallayalarin benzer basarilarini da gormek umidiyle..
    Evet telefon bir fiyat performans telefonu ama general mobile her ne kadar arkada yazılım donanım işleri yapsada marka algısı nı beceremiyor gm 9 pro 2700 liraya çıktı 1650 liraya düştü.bu telefonu ilk alanlara haksızlıktı.kendi müşterisini kazıklayan firmanın geleceği olamaz.millet seniin telefonunu alıyor türk malısın diye sen türk malı telefon lullananları kazıklıyorsun.general mobile bu hatadan dönmeli fiyatı en az değişen telefon kendileri olmalı türkiyede.çünkü türkiyeyi en iyi tanıyan sizsiniz.
  • WB kullanıcısına yanıt
    evet boş durmaktan iyidir, çabayla olacak bu işler
  • Dahada yukarıda görmek dileğiyle...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende GM8 vardı iyi telefondu
  • Güncelleme konusunda kralız dedi. Ben koptum. Komedi gibi. Android one dahil olup da düzgün bir güncelleme vereyemen bir firma. Telefonu 3000 tl çıkarıp 1500 TL'ye düşüren 3000 tl ye alanları madur eden Firma.
    Yerli demek insanları kandırmak kazıklamak demek olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamunpatra -- 3 Mart 2019; 16:2:34 >
  • Kralız? Yersen.

• yeni bir kurumsal kimlik şart, general mobile yazısı çok kaba görünüyor telefonlar üzerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 3 Mart 2019; 22:15:28 >
  • Eğer dediklei gibi tasarım ve üretim ülkemizde ise daha ne, tebrik ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 3 Mart 2019; 23:55:56 >
  • Başarısız bir röportaj. Künyede haber müdürü yazıyor, hiç belli olmuyor. Daha röportajın başında kişileri tanıtma yok, kim arkadaş bunlar.

• gm 9 pro gayet 1 iyi telefon nerdeyse 1500 tlye geldi çok iyi

• Ben anlamıyorum fiyat konusundaki eleştiriler. Samsung 7500 tl ye cıkıyor 6 ay sonra 5 bine alıyorsun. Çoğu markada bu var zaten. Lakin uygun cıkması daha güzel olurdu

• Elestirdigin yuksek fiyatli urun ile dusuk urun ikisi de Note9 ama biri 6/128 GB modeli oteki 8/512 GB modeli . Ayrica dolar da 7 den 5 e dustu . Olsun o kadar ... Huawei ye bak sen adamlar Dolar dustu burunlarindan KIL dahi aldirmiyorlar eskimis Mate 20 Pro yu inatla asiri pahali satmaktalar ...

• Sadece bu ve oteki yerli digerleri alayi Cin den. Turkiye deki satilanlarda elbette montaj ... Montaj diye bariz ucuz olmasi gerekirdi. Elin yabancisi Xiaomi guclu donanimi kaliteli kasasi kaliteli iscilik kaliteli saglam portlari ile cok daha uyguna Turkiye de satabiliyorsa General Mobile in yerli kazik olduguna kanaat getirilebilir pekala ...

• vestel gibi ağlayıp ek vergi getirtmiyorlar en azından...
  • Telefonda donanım işini gerçekten iyi bir noktaya getirdiler. Birde yazılım işini çözebilseler mükemmel olacak bu iş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.