Şimdi Ara

Samsung yakında Galaxy A40 modelini piyasaya sürecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki günlerde yeni bir A serisi akıllı telefon çıkaracak. Galaxy A40 olarak adlandırılan cihazın Samsung Almanya web sitesinde listelenmesi, yakında piyasaya sürüleceğini bir anlamda onayladı.

Ayrıca Bkz.Xiaomi, katlanabilir akıllı telefon planını beklemeye aldı
    Galaxy A40, destek sayfasında SM-A405FN/DS model numarası ile listelendi. DS ibaresi çift SIM desteği sunacağı anlamına geliyor. Cihaz geçtiğimiz günlerde tanıtılan Galaxy A30 ve Galaxy A50 modellerinin arasında konumlandırılacak.

Exynos 7885 yonga seti ile gelecek

Akıllı telefon Alman web sitesinde ortaya çıktığı için muhtemelen öncelikle Avrupa pazarında piyasaya sürülecek. Maalesef, web sayfasında Galaxy A40'ın özellikleri hakkında herhangi bir bilgi yok. Ancak daha önceki GeekBench listesi Exynos 7885 yonga seti ile güçlendirileceğini açığa çıkardı.

Sekiz çekirdekli işlemciye 4 GB RAM eşlik edecek. Akıllı telefonun kutudan Android Pie işletim sistemi ile çıkması bekleniyor. Ekran boyutu ve pil kapasitesi hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

• Samsung eski hızlı günlerine geri döndü. Peşi sıra telefon geliyor, hayırlısı 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çöp

• çok telefon tanıtılıyor çoook
    takip edemiyoruz

• Samsung alfabe de harf bırakmadı. Her gün yeni bir telefon çıkarıyor.

• Çinli rakipleriyle rekabet edebilmek için piyasayı resmen bombardımana tutuyor Samsung.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Takip edemeyecek kadar çok cihazı olunca ilgimi de çekmiyor.. İlk gün iyiymiş diyorum, o cihazı iki gün sonra unutuyorsun. Az modeli, başarı modeli olan marka daha şanslı gibi bence..

• Cidden yavaş. A ve M serisi doldu ortalık. Hepsi de plastik.
  • Önce şu yazılımları bi hızlandırsınlar sonra yeni model çıkarsınlar..note 8 e bi yazılım yapmayı beceremediler ikinci kez uzatdılar yazılımı 22 mart olmuş resmen soğudum artık

• Note serisi Galaxy serisi , A serisi M serisi , j serisi .... Pazarlama stratejisi utanç verici

• Samsung'un A serisini doldurması tam bir saçmalık. A30 A50 A70'de kalmalı bu iş.

M10 M20 M30 da mantıklıydı.

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    aynen o kadar çok model olunca marka da güncelleme vermeyi unutuyor
  • Tek amaç Çinli firmaları bol model çıkararak haşat etmek. Tabii yerse...

• Kafamiz karma karisik oldu iyice. Hergün yeni bir telefon haberi okumaktan yıldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.