Şimdi Ara

Mi Sports Bluetooth Earphones Basic tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi’nin Redmi Note 7 Pro modelinin tanıtımını yaptığı Hindistan etkinliğinde iddialı fiyat-performans ürünleri de vardı. Bunlardan birisi Mi Sports Bluetooth Earphones Basic kulaklık modeliydi.

Mi Sports Bluetooth Earphones Basic özellikleri ve fiyatı

Spor ve dış mekân kullanım için tasarlanan Mi Sports Bluetooth Earphones Basic kulaklık modeli kablosuz ancak sürücüler kablo ile birbirine bağlı. IPX4 standardı ile su sıçramalarına karşı dayanıklılık kazanmış.

Ayrıca Bkz.Motorola'nın bir zamanlar Huawei’yi satın almaya çalıştığı ortaya çıktı

19 gram ağırlığında olan kulaklığın kablo kısmına bir akıllı kontrolcü ve mikrofon entegre edilmiş. Bluetooth 4.1 standardını kullanan kulaklık ayrıca Google Assistant ile iletişim de kurabiliyor. Böylece doğrudan kulaklıktan komut verebiliyorsunuz.

120mAH kapasiteli batarya ile 9 saat kullanım ve 260 saat bekleme süresi sunan kulaklık 2 saatte şarj olabiliyor. Kutu içerisinde 5 farklı silikon kulaklık kapağı da çıkıyor. Mi Sports Bluetooth Earphones Basic için 21$ civarında bir fiyat etiketi belirlenmiş.

• 9 saat kullanım ve 21$ bence gerçekten çok güzel. ses kalitesi ne olur bilemem ama benim gibi uygun fiyatlı ürün arayanlar için güzel alternatif.

• Asla 21 dolara bulamazsınız.
  • HatimİndirenSteveJOBS kullanıcısına yanıt
    +1
  • Gittigidiyor'dan 51 liraya sipariş ettim. Çift telefon bağlanma var mı, merak ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.