Şimdi Ara

Katlanabilen telefon yarışına Alcatel de giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Huawei ve Samsung'dan sonra katlanabilen telefon sergileyen üreticilerden biri de Alcatel oldu. Şirketin ana üreticisi olan TCL tarafından geliştirilen ekran ve kullanıldığı cihaz videomuzda. 

• Bükülebilir ekranlar yıllar içerisinde kabul görecekmi yoksa
    bir dönemin hatırası olup tozlu raflarda yerinimi alacak.

• Casper'dan bir devrim "Casper Via fold" diye reklamları ne zaman göreceğiz acaba.

• Bu gidişle gelecekte piyasa da normal telefon kalmayacak diye korkuyorum bizi 15,20 bin tl lik telefonlara mahkum edecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei ekran uretmiyor ekran tedarik ediyor. Kotuleri LG BOe iyisi ama en iyisi olmayanlari da Samsung ...

Katlanabilir telefonlar bence birsonraki yaygin populer tasarim olacak. Apple da baslamis... Apple ile son kez estetikte bir rutus bekliyorum yani en ideali Apple cikartiktan sonraki " esinlenmeler " en ideali olacak gibi :) .

Alcatel ergonomiyi ozellikle cihaz kapali iken elde tutulabilir olmasi gerektigini unutmus! Huawei de benzer ozensizligi var.

• erdi beyin son söylediğine katılıyorum katlanır tablet yerine normal boyutlardaki telefonları katlayıp rahatça cebimize sığdıralım
  • hayret herkes ilk kez apple'ın başlatmadığı trende yönelmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: atisaca

Bu gidişle gelecekte piyasa da normal telefon kalmayacak diye korkuyorum bizi 15,20 bin tl lik telefonlara mahkum edecekler.
    öyle bir şey olmaz şuan gezegendeki her 4 5 telefondan 1i tuşlu

tuşlu cihazlar bile satılırken giriş ve orta seviye akıllı cihazlar tedavülden kalkmayacaktır

muhtemelen katlanır cihazlar "fiyat bazında" pek kabul görmeyecek fiyatları 1500lere doğru inecek zira şuanki fiyatlar bile insanları isyan ettiriyor hem burda hem yurtdışında
  • bunlar yalan 4 yıl sonra apple bulacak katlanırı!

• Bu Alcatel'in de ismi var cismi yok, hep şu yenilik , bu inovasyon haberlerinde ama telefon nerelerde?

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    aynen alcatel yazdığını görünce geldim bende ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.