Şimdi Ara

Fiat Panda City Cross Türkiye'de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Avrupa’da en çok tercih edilen şehir otomobillerinden biri olan Fiat Panda’nın crossover esintileri taşıyan cersiyonu Fiat Panda City Cross Türkiye’de satışa sunuldu. Kompakt yapısı ve yenilenmiş görünümüyle dikkat çeken Fiat Panda City Cross Türkiye’de 93 bin 900 TL fiyat etiketine sahip.

Şehir içinde kullanımı kolaylaştıran kompakt yapısıyla SUV araçların karakterini bir arada sunmayı hedefleyen Fiat Panda City Cross’un yerden yüksekliği, yeni ön ve arka tampon tasarımı, tavan rayları ve eteklerini çevreleyen siyah plastikler dikkat çekiyor. Panda City Cross’un standart özellikleri arasında LED gündüz farları, ön sis farları, direksiyondan kontrol edilebilen Bluetooth bağlantılı Uconnect sistemi, 15 inç jantlar ve 6 adet hava yastığı yer alıyor.

Fiat Panda City Cross’un kaputunun altında 69 beygir güç üreten 1.2 litrelik benzinli Fire motor görev yapıyor. Bu motor 5.2 litre / 100 km yakıt tüketimine sahip ve 129 gram karbondioksit salınımı yapıyor.

Panda City Cross’un satış fiyatı güncel hurda teşviki ile 80 bin 900 TL’ye kadar düşüyor. Aracı arka park sensörü, dijital klima, deri direksiyon ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğunun dahil olduğu Plus Paket’le birlikte almak isteyenlerin fazladan 3 bin TL ödemesi gerekiyor. Fiat Panda City Cross’un Avrupa fiyatı ise 14 bin 900 euro.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• 3 kez aynı platform üzerinde gelen a segmenti boşline 1.2 benzinli arabaya 94.000 tl vereceğime, 2.el 50.000tl ye 1.3 dizel corsa alır üzerine de 1 dönüm çanakkalede arsa alırım zeytinlik için :)

• Şu araba 92 bin ve yanılmıyorsam b segmenti sadece a dan b ye giden bir obje.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cross diyorsun bari 4 çeker olsun. Yurt dışında hastası çoktur. Bizde de iş yapardı aslında tam emekli arabası olurdu dağa mantara iyi giderdi. Ama nerde 4 teker 1 direksiyon set var hemen bize yolluyorlar.

• Yine çirkin

• İçi fena değilde, dıştan ne kadar çirkin bir araçmış. Zevkler renkler meselesi...

• Yumurta gibi araba

• Hayatımda daha çirkin bir araç görmedim...

• 93 bin tl olması zaten saçmayken, koltuk yükselik ayarının opsiyon olmasına diyebilecek birsey bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 93 bin TL... :D
    TL'nin pek bir değeri kalmadı artık.

• 93 bin TL'yi bu çirkin araca bineceğimiz için mi verecekler.

• Fiat hala bu araç için inat ediyor ya şaşıp kalıyorum. Zorlama be Fiat zirve de bırak bazı şeyleri. :)
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    zirvede mi ?

• Geldim, Gördüm, Güldüm, Gittim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizbay1 -- 1 Mart 2019; 20:27:21 >
  • Fiyatı 20k aşağı olsa, 0.9 t - 1.3 mjet motoru ve 4 çeker olsa alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

zirvede mi ?
    Fiat 'ın geneli olarak söyledim bu model için demedim. Bu model zaten en az satış rakamlarına sahip ama fiat Dünya 'da iyi bir satış gamına sahip zirve de toyota ve vw var amaa benimkisi abartma olarak zirve dedim. Ülkemizde her yer doblo her yer linea. Bu bir fiat başarsıdır. :) Ki 120 yıllık bir mazi. :)
  • Çarpışma testlerinden rezalet puanlar alan bu çirkinlik abidesi tenekeye 93.000 lira fiyat çekmek ne tür bir medeni cesarettir!!!

• Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu için fazladan para isteyen bir otomobil gözümde beş para etmez.

• Şu arabanın sıfırının gerçek fiyatını açıklıyorum heryerde yapmam bunu bakın burası çok önemli 20.000 lira

• a crossover görmüş oldum, farklı renklerde daha şirin görünebilir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.