Şimdi Ara

Hakan: Muhafız’dan Cüneyt Arkın’lı yeni fragman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dijital video içerik platformu Netflix, ülkemiz için de diziler hazırlayacağını açıklamıştı. Bu dizilerin ilki 2018 yılının sonunda yayınlanan Hakan: Muhafız oldu. Bugün ise Netflix Türkiye, resmi YouTube kanalı üzerinden Hakan: Muhafız ile ilgili yeni bir fragman paylaştı.

Cüneyt Arkın ön planda

Yeni fragmanda Yeşilçam’ın önemli oyuncularında Cüneyt Arkın bulunuyor. Videodan anladığımız kadarıyla Hakan: Muhafız dizisinin yeni sezonunda Cüneyt Arkın’ı izleme fırsatı bulacağız. Ayrıca buna ek olarak ikinci sezonla ilgili bazı görüntüler de yer alıyor.

Hakan: Muhafız, başrolünde Çağatay Ulusoy’un oynadığı bir Türk süper kahraman dizisi. Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Hakan karakteri İstanbul’un güvenliğini sağlamak için çeşitli maceralara atılıyor. İstanbul’u yok etmek isteyen ölümsüz bir düşmana karşı mücadele ediyor. Dizide İstanbul’un tarihi mekanlarını sık sık görüyoruz.

Ayrıca Bkz.Game of Thrones 8.sezonundan yeni görüntüler paylaşıldı

Hazer Ergüçlü, Okan Yalabık ve Ayça Ayşin gibi isimleri de kadrosunda bulunduran dizinin ikinci sezon onayı aldığı biliniyordu. Paylaşılan fragmanda yeni bölümlerin çok yakında yayınlanacağı belirtilmiş. Ancak net bir tarih bulunmuyor.

• yav avengers spiderman filmi the flash dizisi arrow dizisi prison break gibi diziler gerçeğe çokmu yakın da bu kadar izleniyor milyarlarca kişi tarafından çok saçma bir yorum bir dizide neyin gerçekliğini arıyorsunuz anlamıyorum hepsi hayal ürünü ve kurgudur Prison break de öyle hapisten kaçabilceğinimi sanıyorsun adamlardan kan alırlar
  • muhafızı boşverin la casa de papel 3. sezon türkçe gelecek mi? ne zaman gelecek onu söyleyin dostlar

• adamlar kaşla göz arasında 2 sezonu birden çekmişler demekki

• Bu dizinin konusu samimi değil.Dizinin kendisi samimi değil.Koskoca Türk kültürün de, İslam kültürün de Osmanlı da sayısız masal, kült varken malzeme varken sen kalk vampir dizisi yap, istanbulu kullan.Dizinin oyunculuk ve cgi kısmına hiç girmeme gerek yok zaten.

• Steelo S kullanıcısına yanıt
    Aynısını düşünüyorum. Samimi değil. Diziyi izlerken dublajlı bir yabancı dizi izliyor gibiyim senaryosunun bizle hiçbir alakası yok. Sanki New york yerine İstanbul yazılmış, lincoln yerine fatih yazılmış filen gibi Bi şey. Netflix lokalleşme konusunu çok yanlış anlamış. Bi daha Türk dizisi yaparlarsa umarım bizden Bi şeyler katmaya gayret ederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi dandikte sırf türkiye tanıtımı ve türkçe diye destek oluyorum. 2. sezonu biraz iyi yapıp toparlasalar bari.

• Tam bir çöp. Buna sırf Türk dizisi diye destek veren dostları, sizlere de siteme im var, etmeyin lütfen!

• Cüneyt babayı özlemişik ama elin çektiği bizim dizi böyle olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xiaomiseverim

Aynısını düşünüyorum. Samimi değil. Diziyi izlerken dublajlı bir yabancı dizi izliyor gibiyim senaryosunun bizle hiçbir alakası yok. Sanki New york yerine İstanbul yazılmış, lincoln yerine fatih yazılmış filen gibi Bi şey. Netflix lokalleşme konusunu çok yanlış anlamış. Bi daha Türk dizisi yaparlarsa umarım bizden Bi şeyler katmaya gayret ederler.
    Aynen özellikle oyuncular çok yapmacık geliyor.
  • yerliye destek
  • diziyi beğenen bi ben varım sanırım
  • Boş dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 26 Şubat 2019; 23:58:36 >
  • Gecen bir yerde duymustum dizi 10 milyon izlenme rakamina ulasmis, nasil bu kadar kisi izledi gercekten merak ediyorum.Ben ilk bolumu izleyip kapatmistim.Gerceklikten son derece uzak, kalitesi dusuk, oyunculuklarin berbat oldugu bir dizi maalesef.
  • 1. vasatken 2. yi yapmak bana yazık gibi geldi. Mekan güzel ama konu berbat.

Şunu yapacağına Behzat Ç, Leyla İle Mecnun hatta spinoff İsmail Abi, Ercüment Ç fln çekse ne güzel olurdu.

Not:Cüneyt abi, hatırına çiğ tavuk yerim o ayrı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etimonster -- 27 Şubat 2019; 16:22:47 >
  • sırf Cüneyt Arkın vardiye izlenir adamın dibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Gecen bir yerde duymustum dizi 10 milyon izlenme rakamina ulasmis, nasil bu kadar kisi izledi gercekten merak ediyorum.Ben ilk bolumu izleyip kapatmistim.Gerceklikten son derece uzak, kalitesi dusuk, oyunculuklarin berbat oldugu bir dizi maalesef.
    10 milyonun 9 milyonu çağatay hayranı iranlı,güney amerika ülkeli kızlar falan zaten. Normal yani sayı.
  • etimonster kullanıcısına yanıt
    behzat ç yapacaklar allahtan. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Gecen bir yerde duymustum dizi 10 milyon izlenme rakamina ulasmis, nasil bu kadar kisi izledi gercekten merak ediyorum.Ben ilk bolumu izleyip kapatmistim.Gerceklikten son derece uzak, kalitesi dusuk, oyunculuklarin berbat oldugu bir dizi maalesef.
    yav avengers spiderman filmi the flash dizisi arrow dizisi prison break gibi diziler gerçeğe çokmu yakın da bu kadar izleniyor milyarlarca kişi tarafından çok saçma bir yorum bir dizide neyin gerçekliğini arıyorsunuz anlamıyorum hepsi hayal ürünü ve kurgudur Prison break de öyle hapisten kaçabilceğinimi sanıyorsun adamlardan kan alırlar
  • örümcek adamı ağzınız açık izlersiniz türk yapımı diye ok atma derdindesiniz. evet konu garip ama türkiyede çekildi, istanbul gösteriliyor türk oyuncular oynuyor. başlangıç için güzel inşallah daha güzel yerli yapımlarla karşımıza çıkar netflix

• forsaken54 kullanıcısına yanıt
    oha prison break ile hakan muhafızı mı kıyaslıyorsun?

kurgu,senaryo,hikaye,gerçekçilik,akış,olay örgüsü,çekim kalitesi,modellemeler,oyunculuklar,yönetmenlik

birinde zirve birinde dipte.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.