Şimdi Ara

Overwatch'un Yeni Kahramanı Baptiste

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Blizzard Entertainment, Overwatch'un 30. kahramanını duyurdu. Adı Baptiste ve kendisi "dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışan bir savaş doktoru".

Blizzard kahramanın çok yakında oyuna ekleneceğini söylüyor. Muhtemelen bu hafta içinde PC'de halka açık test sunucularına gelecektir. Daha fazla bilgi açıklanmadı.

Overwatch PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinde ulaşılabilir durumda.

Baptiste'in hikaye fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

• Çok jenerik sıkıcı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Muhtemelen bu karakter, Non-Binary LGBTQ+ Bisexual Transgenderdır, aynı zamanda vegan ve feministtir ayrıca Overwatch ölü bir oyun =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Muhtemelen bu karakter, Non-Binary LGBTQ+ Bisexual Transgenderdır, aynı zamanda vegan ve feministtir ayrıca Overwatch ölü bir oyun =)

Oyuncu topluluğunun %1 bile zor denebilecek kısmı için niye böyle kendilerini rezil rüsva komik hale düşürüyorlar bi anlasam. Kotaku da ki intihar meğilli ruh hastası "editörler" 5 yıldız verirler bu karaktere gene hemen.

• Bu saçmalığı halen oynamaya devam eden var mı yahu...

• quote:

Orjinalden alıntı: Hesperiush

Bu saçmalığı halen oynamaya devam eden var mı yahu...

ben oynamıyorsam o oyun saçmadır

• panseksüeller için çıkarmışlar bunuda :)
  • Diyecek birşey bulamıyorum, azınlık diyorsunuz 30 karakter içinden azınlık sayılabilecek 2 karakterin sadece sizden farklı olan cinsel yönelimi sizi rahatsız ediyor komik hallere düşüyorlar diyorsunuz çünkü bu sizin için komik değil mi?
    Ama size sorulsa benim için sorun yok dersiniz ancak görmeye duymaya tahammül bile edemiyorsunuz. Kendinizi onların yerine koyun onlar sizi hep tahammül ediyor ama bunu yapamazsınız tabi çünkü bunun için nefretinizin olmaması lazım anlayışınız ve bilginiz olması gerekir. İnsanları başkalaştırıp ayırdıkça biz ancak yerimizde sayarız.

• quote:

Orjinalden alıntı: Oguz_Cole

Diyecek birşey bulamıyorum, azınlık diyorsunuz 30 karakter içinden azınlık sayılabilecek 2 karakterin sadece sizden farklı olan cinsel yönelimi sizi rahatsız ediyor komik hallere düşüyorlar diyorsunuz çünkü bu sizin için komik değil mi?
    Ama size sorulsa benim için sorun yok dersiniz ancak görmeye duymaya tahammül bile edemiyorsunuz. Kendinizi onların yerine koyun onlar sizi hep tahammül ediyor ama bunu yapamazsınız tabi çünkü bunun için nefretinizin olmaması lazım anlayışınız ve bilginiz olması gerekir. İnsanları başkalaştırıp ayırdıkça biz ancak yerimizde sayarız.

Tepki gösterenlerin normal hayatta millet ne seçmiş zerre umrunda değil. Bizi ayar eden bu yeni moda olan political correctness. Sen gidipte Mass Effectte kasıtlı olarak kızları çirkin yapıp tüm seriyi yok edersen, Battlefield de saçma sapan "güçlü kadınlar" propagandası yapıp seriyi batırırsan, apex te gidip dk 1 şu karakter eşcinsel şuna aşık filen dersen hiç gerek yokken, ortaya bizim gibi kişiler çıkar artık yeter diyen. Oyuna bu karakterleri düşünüp, değerlendirip oyuna katkı olarak eklemiyolar. Sadece liste üzerinde check atmak için var bu karakterler. Durum böyle olunca da kimse ırkçılığa, geri kafalığa vurmasın olayı. Düzgün karakter yapın bak kimsenin gıkı çıkıyormu.

• quote:

Orjinalden alıntı: Cemlat

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Oguz_Cole

Diyecek birşey bulamıyorum, azınlık diyorsunuz 30 karakter içinden azınlık sayılabilecek 2 karakterin sadece sizden farklı olan cinsel yönelimi sizi rahatsız ediyor komik hallere düşüyorlar diyorsunuz çünkü bu sizin için komik değil mi?
    Ama size sorulsa benim için sorun yok dersiniz ancak görmeye duymaya tahammül bile edemiyorsunuz. Kendinizi onların yerine koyun onlar sizi hep tahammül ediyor ama bunu yapamazsınız tabi çünkü bunun için nefretinizin olmaması lazım anlayışınız ve bilginiz olması gerekir. İnsanları başkalaştırıp ayırdıkça biz ancak yerimizde sayarız.</blockquote>

Tepki gösterenlerin normal hayatta millet ne seçmiş zerre umrunda değil. Bizi ayar eden bu yeni moda olan political correctness. Sen gidipte Mass Effectte kasıtlı olarak kızları çirkin yapıp tüm seriyi yok edersen, Battlefield de saçma sapan "güçlü kadınlar" propagandası yapıp seriyi batırırsan, apex te gidip dk 1 şu karakter eşcinsel şuna aşık filen dersen hiç gerek yokken, ortaya bizim gibi kişiler çıkar artık yeter diyen. Oyuna bu karakterleri düşünüp, değerlendirip oyuna katkı olarak eklemiyolar. Sadece liste üzerinde check atmak için var bu karakterler. Durum böyle olunca da kimse ırkçılığa, geri kafalığa vurmasın olayı. Düzgün karakter yapın bak kimsenin gıkı çıkıyormu.

Kızlar çirkin mi kime göre hiçte değillerdi ama yüzde sıfır animasyon olduğundan çok soğuk ve boştu yani çirkin diyip serinin batmasını buna bağlamak ne diyim bilemedim bu kadar da olmaz. Apex konusunda ise asla böyle bir oyundan hikaye bekleme bildiğin battle royale ne hikayesi olacak anca bir iki paragraflık bir geçmiş olur o kadar, overwatch ta yine daha detaylı ama onda da karakterlerin hikayesi önemli değil. Aynı olay the last of us 2 de de oldu sırf bir öpüşme sahnesi var diye burada herkes nefret kustu sonra cevapta benim bir alıp veremediğim yok denildi (ki önceki mesajımda da bunu söyledim sende hemen aynı şeyi söyledin tam dediğim gibi), elbette var sadece kabullenmek zor geliyor. Özür dilerim ama bu geri kafalılık değil de ne, düzgün karakterde yapılsa hikaye odaklı bir oyunda yinede oluyor bu daha fazla uzatmayacağım anlaşamayacağımız açık iyi günler.

• Biraz alıntı gibi olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.