Şimdi Ara

Orta sınıfa ekrandan parmak izi okuma özelliği geldi: Karşınızda Samsung Galaxy A50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, İspanya'da devam eden Mobil Dünya Kongresi kapsamında Galaxy A50'yi (SM-A505) resmi olarak duyurdu. Güney Koreli şirketin ekrana gömülü parmak izi tarayıcısına sahip ilk orta sınıf akıllı telefonu olan Galaxy A50, 6.4 inç Full HD+ Infinity-U Super AMOLED ekran taşıyor.

Ayrıca Bkz.Sony’nin yeni amiral Gemisi Xperia 1 tanıtıldı! Xperia 1 özellikleri:
    Gücünü 10 nm Exynos 9610 işlemci ve 6 GB RAM'den alan telefon Android Pie işletim sistemi ile çalışıyor. Arka tarafında f/1.7 diyafram açıklığına sahip 25 megapiksel kamera, 5 megapiksel derinlik sensörü ve 8 megapiksel ultra geniş açılı lens barındıran üçlü kamera sistemi var. Önde ise f/2.0 diyaframlı 25 megapiksel selfie kamerasına yer verilmiş.

Galaxy A50, hızlı şarj desteği sunan 4.000 mAh kapasiteli bir pille geliyor. Ayrıca Samsung Pay, Bixby Vision, Bixby Voice, Bixby Home ve Bixby Reminder gibi özelliklere de sahip. Ayrıca depolama alanı micro SD kart desteği ile 512 GB'a kadar artırılabiliyor. Siyah, Beyaz, Mavi ve Mercan renk seçenekleri olan akıllı telefon Mart ayının ortalarında satışa sunulacak.

Samsung Galaxy A50 özellikleri:

• 6.4 inç Full HD+ Infinity-U Super AMOLED ekran

• Sekiz çekirdekli Exynos 9610 10 nm işlemci

• 4 GB RAM, 64 GB depolama / 6 GB RAM, 128 GB depolama

• Android 9.0 (Pie)

• Çift SIM

• 25 MP + 5 MP + 8 MP üçlü arka kamera

• 25 MP ön kamera

• Ekrana gömülü parmak izi sensörü

• Boyutlar: 158.5 x 74.7 x 7.7 mm

• 3.5mm kulaklık girişi, FM Radyo

• Çift 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 ac (2.4 GHz + 5 GHz), Bluetooth 5, GPS + GLONASS, NFC, USB Type-C

• Hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil

• orta sınıfmış a9 3000 TL bu da olur en az 4000 TL
  • Oppo K1 1999 TL ve ekrandan parmak izi mevcut. Ülkemizde de resmi OPPO satışı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 25 Şubat 2019; 15:13:44 >
  • ÇÖP
  • 2600 lira olursa fiyat alınır yoksa gerek yok güncelleme gelmiyor zaten bir kere geliyor orta seviyeye
  • interwap kullanıcısına yanıt
    https://www.oppo.com/tr/smartphones/

Getirmediler ki bir çok OPPO modelini. RX17 Neo olsun RX17 Pro olsun stok yok. OppoTR de tel tel dökülmeye başladı.
  • xiaomi için özenti diyenler nereye saklandı? Tam anlamıyla xiaomi mi 9 tasarımını çalmışlar. Korktular tabi mi9 gücünden, orta seviye çıkarmak zorunda kaldılar
  • ozansirinn kullanıcısına yanıt
    Sen güncelleme olayını çözememişsin bu iphone değil ki 10 güncelleme alsın. Zaten android güncelleme gerekmiyor her uygulama 6.0'da çalışıyor. Mesela ben ipad air 2 kullanıyorum ios 10.2 jailbreak var birçok uygulamayı ios 11 istediği için kuramıyorum (bkz: gopro uygulaması) ama kötü lg g3 telefonuma bile kurabiliyorum.
  • Çinlilerden sopayı yiyince aklı başına gelmeye başladı :)))
  • Valla beğendim. Batarya ram falan iyi. Kamera da iyi olursa yalan yok alırım. S8 den sonra biraz samsunga önyargılı yaklaşıyorum. İnşallah iyi bişey çıkar.
  • Güncelleme geliyor beyler
    A8 2016 kullanıyorum marshmallow vardı, nougat geldi, geçenlerde oreo geldi güvenlik yaması 2018 Aralık bence yeterli başka gelir mi bilmiyorum 2 defa güncelleme aldı telefon. Benden 10 puan yazılım desteği olarak
  • Genel olarak tasarım, kamera konumu ve çentiğe bakarsak Samsung Galaxy 10 ve serisinden daha iyi...
  • Alt taraf olmamış.
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Nerde hocam k1 ben göremedim
  • Ekrandan parmak izi okuma amiral gemilerde bile hızlı çalışmıyorken bunda nasıl çalışacak göreceğiz. Bence ekranda parmak izi okumak orta segment için gereksiz bir özellik.

İşlemci tarafında exynos 9610 var gpusu mali g71 mp3 müş. Performansta snapdragon 660 ı yakalar herhalde.

Kameralar a7 2018 dekine benziyor ois yok. Güzel çekeceğini sanmıyorum.

4000 Batarya ve hızlı şarj özelliği iyi olmuş.

Fiyatı 300 euro altında olmayacaktır almaya değmez. 200 euroluk m20 bile 1800 den geldi bu 2500 den aşağı gelmez 2800 e zenfone 5z 3000 e s8 var.
  • Parmak olayını bir ben anlamıyorum galiba. Niye parmak izimizi kaydediyoruz elaleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Parmak olayını bir ben anlamıyorum galiba. Niye parmak izimizi kaydediyoruz elaleme.
    Çok meraklılar senin parmak izine .. sanki seri katilde iz bırakmıyor :)))
  • donanım orta seviye ama fiyat üst seviye olur.
  • Çöp diyenler neye göre diyor bunu acaba ? Fiyatı belli değil daha. Fiyatı doğru ayarlanırsa güzel cihaz. Tabi Samsung her zamanki gibi orta sınıfa üst sınıf fiyatı isterse alınmaz bu cihaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.