Şimdi Ara

Xiaomi Mi9'u kullandık | Detaylı ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi'nin yeni nesil amiral gemisi Mi9 sahip olduğu özelliklerle çok iddialı geliyor. Telefonu kullanma şansı yakaladık ve merak ettiklerinizi bu videoda yanıtladık. Ekran kalitesi, kamerası, performansı ve ek özellikleriyle, fiyat/performans yarışında Xiaomi'nin en önemli modeli olacak. 

• yani Erdi yine döktürmüşsün ellerine sağlık.
    Kolay kolay yorum yazan biri değilim ancak son 1,5 yıldır senin videoların ile Mesut Bey'in videoları arasında dağlar kadar fark var. Senin videoların hep özenli ve kaliteliydi. Sen bu işi Profosyonel editör edasıyla yaparken O ise baştan savma liseli çocukların telefonları ile youtube sayfasına video hazırlar gibi videolar yapıyor.
    Senin video kalitene bak birde onunkine. Ya Allah aşkına iphone ile video çekilip işlenip buraya sunulurmu ya. Burası donanımhaber. Donanımhaber niye herzaman 1.sırada göserilirdi herşeyi en ince detayına kadar araştırıp en iyi kalitede sunmak için. Eger bunlar sunulmayacaksa sizin shiftdeleteden , webteknoda vs den ne farkınız kalacak.
    Açık söyleyim Erdi sen olmasan videolarıda izlemem , bir tek senin videoların farklı ve kaliteli içerik sunuyor....
  • Stereo olacaktı aga, olacaktı!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkemize ne zaman gelir acaba ithalatcı garantili olanları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani Erdi yine döktürmüşsün ellerine sağlık.
    Kolay kolay yorum yazan biri değilim ancak son 1,5 yıldır senin videoların ile Mesut Bey'in videoları arasında dağlar kadar fark var. Senin videoların hep özenli ve kaliteliydi. Sen bu işi Profosyonel editör edasıyla yaparken O ise baştan savma liseli çocukların telefonları ile youtube sayfasına video hazırlar gibi videolar yapıyor.
    Senin video kalitene bak birde onunkine. Ya Allah aşkına iphone ile video çekilip işlenip buraya sunulurmu ya. Burası donanımhaber. Donanımhaber niye herzaman 1.sırada göserilirdi herşeyi en ince detayına kadar araştırıp en iyi kalitede sunmak için. Eger bunlar sunulmayacaksa sizin shiftdeleteden , webteknoda vs den ne farkınız kalacak.
    Açık söyleyim Erdi sen olmasan videolarıda izlemem , bir tek senin videoların farklı ve kaliteli içerik sunuyor....

• Erdi bey forumu sırtlamış götürüyor, m.ç in videolarının hedef kitlesi malum, benim yaşım 43,artık onu izleyemiyorum. Erdi beyi takdir etmemek elde değil. Umarım emeğinin karşılığını fazla fazla alıyordur. Zira kaan bey gibi erdi bey de kaçarsa vay forumun haline.

• Erdi Bey,solda tuttuğunuz oppo modeli hangisi ?

• niye 6gb ya niye? op6 kullanıyorum 8gb ram var.bazı telefonlar 10 hatta 12gb kullanıyorken 6gb artık düşük değilmi biraz

• Eline sağlık Erdi.

• Erdiii beğğğğğğğ saooolllll

• Erdi bey forumu sırtlamış götürüyor, m.ç in videolarının hedef kitlesi malum, benim yaşım 43,artık onu izleyemiyorum. Erdi beyi takdir etmemek elde değil. Umarım emeğinin karşılığını fazla fazla alıyordur. Zira kaan bey gibi erdi bey de kaçarsa vay forumun haline..

• İnceleme için teşekkürler umarım mi 8 de yaşanan hayal kırıklığı bunda da yaşanmaz fiyat olarak.
  • Erdi bey siz tanıtın biz izleyelim ürün hiç farketmez eline sağlık.

• gurkanse kullanıcısına yanıt
    oppo find x

• Mono hoparlör olmamış amiral gemisi bir cihaz için. Keşke çentik yerine Mix 3'teki gibi kızaklı bir yapı kullanılsaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: meego

yani Erdi yine döktürmüşsün ellerine sağlık.
    exper iyidir

• çirkin olmuş.kabul edin.

• gurkanse kullanıcısına yanıt
    Allah aşkına 8 gb olunca ne oluyor? Mi max 3-64 kullanıyorum. Bir kere kasıldığını görmedim. Bir kere takıldığını görmedim. Nedir bu ram aşkı. Daha düne kadar 1 gb ram 8 gb hafızalı telefonlar kullanıyorduk.

• yetmiyor maalesef yetmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.