Şimdi Ara

Gerçek katlanabilir telefon 'Huawei Mate X'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamerayi direk sola alip ekrani komple bolmeden/centiklemeden vermesi bence cok akilci olmus. Katlanan yerde katlamadan kaynakli bir cam/plastik yuzey deformasyonu var ama bunu da sanirim gelecekte duzeltirler.
    Keske bir uretici de ciksa da ya ben suna bir kalem ekleyeyim dese ne olurdu sanki. Ben dahil tanidigim bir suru kisi Samsung Note serisine sirf bu yuzden asik ve birakmayi da dusunmuyor. Kalem bu kadar zor bir innovasyon mu ki?
  • Ekran paneli umarim BOE ve LG den olmaz sorunlular her ikisinde ...

• Cok iyi olmuş bence ileride guzel modeller cikar

• Samsung'un tasarımında ekran daha korunaklı bence.
    Bir de onu büyük ekranda kullanmadığınız zamanlar o küçük ekranı daha fazla batarya süresi verebilir.
    Onun dışında samsun'da büyük ekranı kullanırken kameramız var ama bunda yok.
    Mate X tanıtılırken tam ekrana geçmek için bir kaç kere deniyordu adam. Umarım o sorunu çözerler. Hemen kitlenmiyor.
    Hangisi daha şık derseniz evet Mate X daha şık.
    Ben ikisini de beğendim ama, çıksınlar detaylı olarak kıyaslamaları inceleriz.
    Ama Fold 2000 dolar, Mate 2250 Euro. Çok fazla bir fiyat farkı var :/

• Bir de Mate X açıldığında orta kısımda can sıkan bir pürüz/çizgi vardı dikkat ederseniz. Fold'ta göremedim. Mate X bana çok narin geldi. Fold biraz daha kaba ama daha sağlam ve prestijli duruyor.

• Fold'un tüm kablosuz şarj desteği olan cihazları şarj edebildiğini de unutmayalım.

• eline almadan oyle mukayese yapılmaz

• Ben samsungun hamlesini çok başarılı buluyorum. Huawei yada xiaomi nin katlanabilir telefonları, katlanmaktan ziyade yuvarlamak gibi. O da büyük bir başarı tabi ama samsung gerçekten katlıyor. Nasıl bir kağıdı katlarsın, aynen öyle.. Şu aşamada estetikten yoksun ve kaba ama 2 jenerasyon sonra çıtayı oldukça yukarıya çıkaracak bir ürün ortaya koyabilir.

• bunlar başlangıç ve gelecekte burda gözüküyor tabi şuan için parası olana:)

• Bu katlanır ekranlarda bir plastik türevi ve kolay çizilir bir malzeme kullanıldığını düşünüyorum.

• Bu mu gerçek katlanabilir telefon?

Gerçek katlanabilir telefon 'Huawei Mate X'

Kaynak:https://youtu.be/NnO08HnZf10
    dk: 1:31-1:35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 24 Şubat 2019; 20:34:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Huawei nin telefonu daha iyi olmuş bence. Çentik de yok telefon modun da ekranı da daha büyük. Ama fiyatı çok tuzlu olacağı için şu aşamada alabileceğimi sanmıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

Bu mu gerçek katlanabilir telefon?

Kaynak:https://youtu.be/NnO08HnZf10
    dk: 1:31-1:35
    Aynen ya , o kat izi nedir öyle ?
    bunu birkaç kere daha katlasan , bükülüp kırılır ekran...

• Kamerayi direk sola alip ekrani komple bolmeden/centiklemeden vermesi bence cok akilci olmus. Katlanan yerde katlamadan kaynakli bir cam/plastik yuzey deformasyonu var ama bunu da sanirim gelecekte duzeltirler.
    Keske bir uretici de ciksa da ya ben suna bir kalem ekleyeyim dese ne olurdu sanki. Ben dahil tanidigim bir suru kisi Samsung Note serisine sirf bu yuzden asik ve birakmayi da dusunmuyor. Kalem bu kadar zor bir innovasyon mu ki?

• ilk çıkan hiç bir şeyi almam . huwaei p20 pro var şu an gayet memnunum. telefonunun eksisi yok gibi . ama mate x güzel duruyor fakat ekranını ortasında ki o katlama izi işte o bitirdi beni . mate x in en büyük özelliği bence telefon açılmadan normal boyuttayken ortada boşluk olmaması ve de hızlı şarjı . bakalım 2. ve 3. nesil katlanabilir telefonları görmeden şimdiden almak enayilik.

• Samsung günlük kullanımı düşünerek bir telefon yapmış iken, Huawei artistliği düşünmüş. Fiyatı da artistliklerine dahil...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rekabet iyidir. Apple olsa 5000$ dan aşağı satmaz.

• Samsung savunan arkadaşlara saygı duyuyorum ama gerçekçi olun arkadaşlar Huawei nin telefonu çok daha iyi ve kullanışlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar şundan 5-6 sene önce g610 gibi dandik telefonlar üretirken nerelere geldiler helal olsun cidden galaxy fold'dan daha mantıklı olmuş.

• lan daha telefonlar çıkmamış..millet eline almamış..yok samsungun takozu bundan iyi yok huawei şöyle...la bi durun çıksın incelemeler gelsin..gidip bir yerde görün ondan sonra yorum yapın...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.