Şimdi Ara

Behzat Ç. dizisi geri mi dönüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Televizyon tarihinin kült dizilerinden birisi haline gelmiş Behzat Ç. için yeniden dönüş iddiaları gündeme gelmeye başladı. Netflix’in yayın haklarını satın aldıktan sonra yaptığı paylaşım ile alevlenen iddialarda yeni gelişmeler var.

Bir döneme damga vurdu

Eser sahibi Emrah Serbes’in yeni bölümleri internet için çekeceğini açıklamasının ardından yaşanan trafik kazası ve cezaevine girişi projeyi bozmuştu. Netflix’in yayın haklarını BluTV’den almasının ardından atılacak adımlar merakla beklenmeye başlamıştı.

Ayrıca Bkz.LG V50 ThinQ modeli ikinci bir ekran aksesuarı ile gelecek

Gündeme gelen bilgiler Netflix’in iki sezon için anlaşma yaptığı yönünde. Dizinin ilk sezonu Ekim 2019 tarihinde yayınlanacak. Sonrasında ise hızlı bir şekilde ikinci sezona geçilecek. Göreceği ilgiye bağlı olarak sezon sayısının artabileceği konuşuluyor.

Netflix ayrıca kadroyu da korumayı başarmış gibi. Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı kuralları dinlemeyen cinayet büro Başkomiseri Behzat Ç. ile birlikte Fatih Artman, Berkan Şal, İnanç Konukçu, Seda Bakan gibi bilinen tüm oyuncuların bir araya geleceği ifade ediliyor. Ayrıca Seda Bakan hamile olduğu için dizide Harun ve Eda’nın bebek sahibi olacağı vurgulanıyor. Netflix yakın zamanda ilk tanıtım videosunu da yayınlayacak.

Özellikler Sıfır Bir dizisinin internet aleminde fenomen olması ve geniş bir kitleye ulaşmasının Netflix’e fikir verdiği tahmin ediliyor. Genelde kuralları dinlemeyen ve başına buyruk hareket eden kabadayı tarzı karakterlerin ilgi gördüğü bir gerçek. Yayından kaldırılışını protesto etmek için Behzat Ç. dizisinin sokaklara dev ekranlar kurularak izlendiği anlar unutulmadı.

• Sevenlerine ayıp olmasın ama en nefret ettiğim dizilerden biriydi bu dizi.. Sabah akşam içip, önüne gelene posta koyan, adalet dağıtacam diye milleti hor gören polis bozuntusu bi imaj.. Askerle polisi gaza getirmemek lazım. Mesleği kutsal olan bu insanlar kontrollerini kaybedince milletin.. neyse, ağır kaçacak..
    2 kez izledim ben kimsenin dizi de hoor görüldüğünü görmedim. Ayrıca Behzat ç. Keyfi herşeye isyan eden biri değildir. Bu cinayetin üstünü kapat denildiğinde daha üstüne giden o anlamda söz dinlemeyen biridir. İçki konuda size katilrim gereğinden fazla içki sahneleri vardı. Gariban için amire kafa tutan Behzat başkomiser kimseyi hor görmemiştir. Kendi şahsına münhasır bir kişidir. Ankaralı biri olarak heyecanla bekliyorum toprağımı
  • Süper olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix Türkiye şöyle bir tweet attı:

• Şarkılar pilli bebek olur mu acaba?

• Sevenlerine ayıp olmasın ama en nefret ettiğim dizilerden biriydi bu dizi.. Sabah akşam içip, önüne gelene posta koyan, adalet dağıtacam diye milleti hor gören polis bozuntusu bi imaj.. Askerle polisi gaza getirmemek lazım. Mesleği kutsal olan bu insanlar kontrollerini kaybedince milletin.. neyse, ağır kaçacak..

• İzlerken her bölümünde gerçek anlamda zevk aldığım bir diziydi. Yeniden başlaması gerçekten çok güzel oldu. Emniyet içerisinde fetöyü ele almışlardı çok ileri gittiler gerçekleri bir nebze olsun insanlara anlattılar ama bu da dizinin sonu oldu.

• Seviyorum Merkez... :D

• Hiç bir şey eskisi gibi olamaz maalesef, Behzat Ç. 9 yıl önceki vaktiyle çok güzeldi.
  • sadrag S kullanıcısına yanıt
    İlginçtir ama ben dizinin bu tarzını seviyordum. Bende acayip sinir oluyordum bu polislik bozuntusuna fakat alışıyorsun bir süre sonra. Behzat'ın anarşist tavrı, suskunluğu ve acayip içe dönük biri olması ilgi çekiciydi. O kadar şey yaşasam ben içmezdim belki ama ruhsal olarak çok ayık birisi olacağımı da sanmazdım. Dizi karanlık bir havada geçiyordu. Herkesin kendi geçmişine ait garip sırları ortaya çıkıyordu. (yani hepsi değil ama.)

Bence Türkiye'de bu tarz farklı dizilere ihtiyaç var. Fakat Türkiye'de diziler tamamen berbat durumda. Hep bir aşk ikilemenin olduğu romantik komedi dizileri çekiliyor. Hoş ,tutulmasa çekmezler. Demek ki gerek yok. Neyse Arka Sokaklara devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • detaylar düşmeye başlıyor yavaş yavaş

.

(
    )

• Gerçekten yeni bölümlerle gelecekse tekrar abonesi olacağım netflix'in. Başka hiçbirşey izlemesem de sırf bu dizi için değer.
    Özledik be merkez.. çok özledik amirim..

• Keşke gerçek olsa. Sonuçta yazarın durumu belli. Senaristlerin değişeceğini düşünüyorum
  • Aynı ekip ile dönerse abone olurum

• televizyon tarihimizin en iyi dizisidir, benim diyen yabancı diziye rahmet okutur.

• donanım haberle ilişkilendiremediğim
    garip haber başlıklarında biri daha !

siz bu kafa ile devam edin, usta

• sadrag S kullanıcısına yanıt
    2 kez izledim ben kimsenin dizi de hoor görüldüğünü görmedim. Ayrıca Behzat ç. Keyfi herşeye isyan eden biri değildir. Bu cinayetin üstünü kapat denildiğinde daha üstüne giden o anlamda söz dinlemeyen biridir. İçki konuda size katilrim gereğinden fazla içki sahneleri vardı. Gariban için amire kafa tutan Behzat başkomiser kimseyi hor görmemiştir. Kendi şahsına münhasır bir kişidir. Ankaralı biri olarak heyecanla bekliyorum toprağımı

• Niye herşeyden haberimiz oluyor pc devri bitti artık

• şu soldaki camışı alsınlar filmden izlerim gene merkez seviyoruz diye patatese bağlıyor adam iş yapmıyor.

• haber başlığı clickbait olmuş. başlıktaki mi'yi ataydınız iyi olurmuş

• Netflix sıfır bir fikrini beğenmiş de birileri de bunu tahmin etmiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.