Şimdi Ara

Xiaomi yakında Android Pie güncellemesi alacak cihazları duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji devlerinden Xiaomi, akıllı telefonlarında güncellemeleri en kısa sürede yayınlamaya çalışan şirketlerden biri diyebiliriz. Şirket, Çin'in sosyal medya sitesi Weibo'da  Mi 6, Mi MIX 2 ve Mi Note 3'ün yakında Android Pie güncellemesi alacağını resmen açıkladı.

MIUI 10'a da yükseltilecekler

Xiaomi'de görev yapan yazılım mühendisi Zhang Guoquan, Çinli şirketin akıllı telefonlarında uygulamaya koyacağı güncelleme takvimini açıkladı. Mühendise göre şirket 2017 yılında satışa sunduğu eski amiral gemisi Mi 6 çok yakın bir zamanda Mi MIX 2 ve Mi Note 3 ile birlikte Android Pie işletim sistemine güncellenecek.

Tüm bu Xiaomi modellerinin aynı zamanda şirketin yeni arabirimi olan MIUI 10'u da alacağı belirtildi. Bununla beraber Mi 6, oyun performansını arttıran Game Boost modunu alacak tek cihaz olacak. Bu özellik Xiaomi'nin en son amiral gemisi olan Mi 9'un lansmanı sırasında duyurulmuştu. İki yıllık bir model olan Mi 6'ya gelecek olması ise sürpriz olarak nitelendiriliyor.

• 2 yıllık cihaza gelmesi neyi sürpriz anlamadım. Bi zahmet gelsin yani sanki atla deve fark var.

• Tabii Snapdragon 835 ve 6gb RAM olan telefonun(Mi6) android 9 alması gerçekten olağanüstü bir durum ??

• Eski telefona yeni işletim sistemi demek binlerce müşteride binlerde sorun demek. Kolay değil yine de. Helal olsun. Xiaomi farkı, gelsin güncellemeler.

• Xiaomi yanlız bırakma bizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Tüm bu Xiaomi modellerinin aynı zamanda şirketin yeni arabirimi olan MIUI 10'u da alacağı belirtildi. Bununla beraber Mi 6, oyun performansını arttıran Game Boost modunu alacak tek cihaz olacak."

Mi6 zaten miui 10 a ve Game Boost moduna sahip. Hatta şu anki sürümü 10.2.1.0. Ek olarak sadece Android Pie 9 ve onun getirdiği özelliklere sahip olucak.

• Bir daha da almam xiaomi mi max 2 resmen üvey evlat muamelesi görüyor Max 3'ede vermesin o zaman güncelleme

• max 2 değil ki mix 2 yazıyor haberde
  • Çok bir eksikliğini hissetmesemde, ben Mİ5 için bile beklerdim Pie güncellemesi. Zaten halihazırda MIUI 10 kullanıyoruz.

• Gm 9 pro ya daha gelmedi. Helal xiaomi

• Geçen gün mi 6 android pie alamayabilir haberi çıkmıştı. Bir cihazın 2 ana güncelleme alması sevinilecek birşey değil, olması gereken birşey ama yine de geçen günkü haberden sonra bu sevindirici oldu. SD835 li bir cihaz inanın hala çok hızlı. Bence yeni cihazlara o paraları vermek gereksiz.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    beyfendi iyi günler. son günlerde mi 6 nın pie almayacağı ile ilgili ciddi iddaalar ortaya atıldı. Konuya istinaden bu açıklama yapılmış.

• Mi 8 lite ta niye yok la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SD820 bile almalı, bence üreticiler telefonlarını daha fazla desteklemeli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.