Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10'daki Bixby tuşuna farklı görev atanabiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung en son çıkardığı telefonlarda, dijital asistan Bixby'yi başlatmaya yarayan bir fiziksel tuşa yer veriyor. Ancak birçok kullanıcı bu tuşa farklı görev atayamamaktan şikayetçi. Zira Güney Koreli şirketin sanal asistanı henüz rakiplerinin gerisinde ve çoğu kullanıcı Bixby'yi kullanmak istemiyor.

Ayrıca Bkz.Samsung CEO'su Galaxy Home'un çıkış tarihini açıkladı
    Başlangıçta bu tuşa farklı bir görev atamak mümkündü ancak daha sonra Samsung bunu engelledi. Ama bu konuda bazı iyi haberler var. The Verge internet sitesinin raporuna göre şirket Samsung Galaxy S10'u satın alan kullanıcılara bu ayrıcalığı sunuyor. Yani cihazı alanlar Bixby tuşunu başka uygulamaları etkinleştirmek için kullanabilecekler.

Bixby tuşu işe daha çok yarayacak

Örneğin Galaxy S10 sahipleri bu tuşa görev atayarak bir kez basınca Instagram veya Spotify gibi favori uygulamalarından birinin açılmasını sağlayabilecek. Bu durumda sanal asistan Bixby'yi etkinleştirmek için tuşa iki kez basılması gerekecek. Yani kısacası Samsung'un yeni amiral gemisi telefonu satın alıp Bixby'yi kullanmayanlar için bu tuş bundan böyle atıl bir şekilde durmayacak.

• Aaa çok güzelmiş. S9 alan kullanıcılarını enayi yerine koymak budur sanırım.

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Nasıl enayi yerine koymuş. Her yıl yenisi çıkmıyor mu zaten. Enayilik durumu olduğunu sanmıyorum.

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal olarak önceden bu özellik vardı ama kaldırıldı. Şimdi sadece S10 ile geleceği yazıyor haberde.
    Muhtemelen güncellemeyle gelir, zor bir şey değil.

• CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    Samsung bu belli olmaz ne yapacağı
  • Bixy tuşu başlı başına aptallık zaten türkiyede çalışmayan bir sisteme tuş koymuş.Samsungun en sevmedigim yani her ülkeye aynı anda güncelleme getirmemesi apple gibi her ülkeye verse güncellemeyi ne güzel olacak.Note 9 kullanıyorum elim ses tuşu yerine bixy gidiyor deli oluyorum.

• İşte inovasyon

• Çok mutluyum.

• severek izliyoruz
    Tüketici bir daha almaz. O zaman bir daha buna cesaret edemezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy S10'daki Bixby tuşuna farklı görev atanabiliyor

Şu Bixby'i zorla yedirme sevdaları tam olarak bitmese de olumlu gelişme. Ear buds kablosuz kulaklıklarını beğendim, başka marka da olsa telefonumda kullanırım dedim. Ama kulaklıkta Bixby görevi olduğunu okuyunca vazgeçtim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.