Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 serisinin Türkiye fiyatları belli oldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
3
Favori
17.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S serisi üç yeni modelle birlikte bugün itibariyle güncellendi. Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10e isimli modeller ekran içerisinde ön kamera (Infinity O) tasarımına sahipler. Üç modelin Türkiye fiyatları da lansmanın hemen ardından belli oldu.

Galaxy S10 Türkiye’de

Samsung Galaxy S10 modelinin 8GB RAM - 128 GB hafızalı modeli 6599 TL fiyat etiketine sahip. Galaxy S10 ailenin ortanca üyesi olarak Exynos 9820, tek ön kamera, üçlü arka kamera gibi özellikler ile geliyor. Ailenin üst seviye üyesi Galaxy S10+’ın 8 GB RAM - 128 GB hafızalı modeli ise 7,499 TL fiyata sahip. Galaxy S10+, Galaxy S10’dan farklı olarak daha büyük ekran, daha büyük pil ve çift ön kamera gibi özellikleri barındırıyor. Son olarak serinin en uygun fiyatlı üyesi olan Galaxy S10e’nin 6 GB RAM - 128 GB depolamalı versiyonun fiyat etiketi 5,499 TL.

Ülkemizde Galaxy S10’un Prizma Siyah ve Prizma Beyaz renkleri bulunacak. Galaxy S10+ ve Galaxy S10e ise bu renklere ek olarak Prizma Yeşil seçeneğine de sahip. Şu an için satışa sunulmasa da Galaxy S10+ modelinin 512 GB hafızalı Seramik Beyaz versiyonu da gelecek.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S10 tanıtıldı: Yeni S10 serisi hakkında her şey!

Her üç model 21 Şubat tarihinden itibaren ön siparişe açılıyor. Herhangi bir Galaxy S10 siparişi veren sınırlı sayıda kişiye ise yine bugün tanıtılan 799 TL değerindeki Galaxy Buds kablosuz kulaklık modeli hediye edilecek.

• Ya arkadaş almayacaksanız ya da alamayacaksanız bakın geçin ya..

10 sayfa yorum olmuş, bi tane bilgi yok..hepsi " bu paraya telefon alınır mı, o parayı hayatta vermem, git 2 bine şunu al, aynı işi görüyor" falan..

Yav sana ne , sana ne..

Ben tipini beğendim, ekrandaki kamerasını beğendim, yandaki çizgiyi beğendim, rengindeki tonu beğendim, ramını beğendim, işlemcisini beğendim, üstündeki tozunu beğendim...

Param da var..alicam..

Sana ne..

Bu para verilir mi..bi telefona 7500 verilir mi..

Lan bu kadar eleştiriyi, bu telefonun 7500 olmasına neden olan adamlara yapsanız, hükümet düşerdi be..

20 bin lira kazansa da bu telefona o parayı vermezmiş..

Çok da umrundaydı milletin..dur bakalım, toygar bi telefona en fazla kaç para verir, donanimhaber e gireyim de galaxy s10 başlığında okuyayım diye kendini paralıyor insanlar..

Ya bırakın kardeşim.. bi salın insanları ya.10 sayfa be kardeşim..
  • Şaka maka fiyatı çok uygun.

Bunu da dedik ya sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 20 Şubat 2019; 22:40:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone ' a kıyasla ucuz türkiyeye kıyasla pahalı
    eskide kaldı o her yıl amiral gemi alma modası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Vettel -- 20 Şubat 2019; 22:43:55 >
  • iPhone X serisine kıyasla çok çok uygun. O değil de bu fiyatlara uygun der hale geldik. Ne günlere kaldık..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı beklediğimden çok daha iyi.

Yanında 799 TL değerinde Galaxy Buds ve 500TL hediye çeki de varmış.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Apple da 7500 tlye 720p ekranlı telefon satmaya devam etsin.

• Alamayacağım için fark etmez ama rakiplere kıyasla başarılı 👍🏻

• Evet arkadaşlar sizde 7500tl verip 8 cigolayt ram ile instagramda daha seri like atabilirsiniz o karpuz suratınız artık daha detaylı görünecek. Gerçekten şu akıllı telefon furyası artık mide bulandırmaya başladı. Ne zman sona erecek acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna taksit oluyor mu şimdi? Bir de ön sipariş ile alalım mı ne dersiniz? Hanıma doğum hediyesi düşünüyorum. Doğuma var biraz daha. Bekleyelim mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerden nereye..
  • Markası modeli ne olursa olsun ve bir telefonun donanımı ne kadar üst seviye olursa olsun. Bir telefona 5000+ 6000+ gibi rakamlar günümüzde bence çılgın rakamlar ama güzel olan yönü şu ki apple'ın yaptığı alırsan al bu fiyata politikasını artık yemediğini biraz da olsa bi tık aşağı düşelim demişler.
  • Fiyatına göre dolu bir telefon olmuş gerçekten, fakat sorun şu ki bu telefonu alacak kişilerin %90'ı cihazın potansiyelinin yarısını bile kullanabilecek yetkinlikte olmayacak. Günlük kullanıma 2000 tl'lik bir telefon bile fazla.
  • Yarı fiyatına Mi9 alınır aynı performans yaşanır

• Note 8 im ile mutluyum böyle devam
  • lgflex2 kullanıcısına yanıt
    Kim bilir venezuela'da ne düşünüyorlardır biz böyle düşünüyorsak. :(

• Huawei'den daha ucuz olması normal Samsung'un ortalama satış fiyatı 1500 Huawei ise 2700lerde geziyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.