Şimdi Ara

Reklam filmi yayınlandı: İşte karşınızda Galaxy S10 ve Galaxy Buds

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung tarafından yarın resmen tanıtılacak Galaxy S10 ile ilgili bugüne kadar sayısız söylenti, spekülasyon ve görsel ortaya çıktı. Şimdi ise karşımızda sadece saatler sonra tanıtılacak yeni amiral gemisinin 30 saniyelik reklam filmi var.

Ayrıca Bkz.Huawei P30 serisinin tanıtım tarihi resmen açıklandı
    Güney Koreli şirket yarın Galaxy S10 serisi, Galaxy Watch ve Galaxy Buds dahil olmak üzere birçok yeni ürün tanıtacak. Norveç'te yayın yapan TV2 adlı televizyon kanalı tarafından yanlışlıkla yayınlanan reklam şirketin yeni akıllı telefonu ve kablosuz kulaklığını gözler önüne seriyor.

Galaxy S10'un bazı özelliklerini onayladı

İnternete düşen kısa reklam filmi Galaxy S10'un delikli ekran, ultrasonik parmak izi tarayıcısı, üçlü kamera sistemini ve ters kablosuz şarj özelliği ile geleceğini net bir şekilde doğruluyor. Ayrıca Galaxy Buds'ın Galaxy S10'un arkasında kablosuz olarak şarj edebileceğini de görüyoruz.

• kesin yanlışıkla yayınlamıştır ben şuan inandım mesela:d

• Eskiden sır gibi saklarlardı telefonları :) Telefonlar neredeyse tamamen ekran olduğu için artık saklamak için bir sebep kalmamış demek ki.

• Kesin öyledir. Bak ne güzel reklam oldu dünyaya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıkıldık bu yanlışlıkla yapılan yayınlardan, çalınan telefonlardan, unutulan telefonlardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • video çok güzel olmuş bi tane ünlem ve video unavailable

• Bunlar zaten bi sürü telefonda var. Saçmalık s10lar.

• Amma muhabbeti dondu bu s10un yav

Bu da bizim 10.yil kazigimiz diyerekten fiyati 1500 dolara ceksinler de gorun samsungcular :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani nerede video?

• VİDEO YOK!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.