Şimdi Ara

Xiaomi Mi9 ve özellikleri | Yeni nesil amiral gemisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi'nin yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli Mi9, heyecanla bekleniyor.  Henüz resmi duyurusu yapılmayan telefonla ilgili merak ettiğimiz pek çok detay bizzat Xiaomi tarafından açıklandı. Biz de sizlerden de son dönemde sıkça gelen sorular üzerine lansman öncesinde ortaya çıkan tüm bilgileri ve detayları bu videoda bir araya getirdik. Donanım Haber olarak Mobil Dünya Kongresi'nde Xiaomi Mi9 için farklı videoları da ekranlarınıza getirmek için ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağız. 

Xiaomi Mi9 su damlası formundaki çentikli ön tasarımı ve geçişken renkli arka tasarım anlayışı ile selefinden farklı görünürken, özellikle 3.6mm seviyesine düşürülerek iPhone X'dan daha iyi bir değere ulaşılan alt çerçevesiyle de dikkat çekiyor. Snapdragon 855 platformundan güç alan telefon, Sony'nin 48MP'lik IMX 586 sensörünü kullanan ana kamerası dışında arkada üçlü kamera konfigürasyonuna sahip. Mi9'un arkası şeffaf versiyonu da geliyor ve kablosuz şarj özelliği de sunuyor.

• Sevgili dostlar merhaba,

Video başlığı ile yanılgıya düşen bazı takipçilerimiz olmuş, hiç istemediğim şeydir yanlış anlaşılmak veya yanlış ifade kullanmak.

Başlığı değiştirdim, istemeden rahatsızlık verdiysem, kusura bakmayın lütfen.

Önceki başlık: "Karşınızda Xiaomi Mi9" idi.

Görüşmek üzere,

Sevgiler.
  • Diğer telefonlara nazaren güzel hoş görüntüsü ve donanımı var gayet güzel bir telefon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de elinize geçti sandım. nays kılik beyit

• Hayırlı olsun, yine xiaomi, yine xiaomi , yine xiaomi . Kamera konusuna daha fazla yönelmeleri gerekir. Artık işlemci hep sp855 diye devam eder.

• Dark mod konusu çok iyi, güzel telefon olmuş tabi konu xiaomi olunca önemli olan fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: qoqoCAN

ben de elinize geçti sandım. nays kılik beyit
    Sevgili dostlar merhaba,

Video başlığı ile yanılgıya düşen bazı takipçilerimiz olmuş, hiç istemediğim şeydir yanlış anlaşılmak veya yanlış ifade kullanmak.

Görüşmek üzere,

Sevgiler.
  • İmei atiliyo mu deginmemissiniz..

• umarım mi 8 deki amoled den daha iyidir !samsung s9 daki amoledi diğer firmalara verse telefon satışları çakılır ! kendi amiral cihazlarındaki amoled çok iyi

• Şu seviyedeki bir telefona neden stereo speaker konulmaz anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

Sevgili dostlar merhaba,

Görüşmek üzere,

Sevgiler.

Alıntıları Göster
    Kötü hissettim yahu şimdi. Erdi reyize ayıp oldu :( Biz yanlış anladık abi, valla senlik bişey yok.
  • Xiaomi nin artık ses konusuna eğilmesi lazım güzel bir ses çipi istiyoruz

• Çift hatlı mı olacak?

• fx57 kullanıcısına yanıt
    Şu inceliğe bakar mısınız, ben düştüm beyler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolu dolu 25 dakika zevkle izledim, elinize sağlık.

• Mate 20 Pro un ustun rakibi olmus.

• qoqoCAN Q kullanıcısına yanıt
    Tam yorumun için sana kaymaya giriş yaptım yanıt geldi.

• kay kardeş kay çekinme.
  • iyi editörler zaten patronların konforu icindir ..... :) magazin ve siyaseti karıstırmak gibi olmuş yorumunuz birlikte iyiler zaten ve zaten birlikteler.
    Burak Şolt tan kesilen sacları kendinizemi monte etmeye calısıyosunuz
    bende onu merak ediyorum ... :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.