Şimdi Ara

Apex Legends, Twitch izlenmelerinde de rekor kırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Electronic Arts'ın ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, oyun dünyasında son zamanlara damgasını vurmuş durumda. Kısa sürede ulaştığı toplam oyuncu rakamlarıyla dikkat çeken yapım, aynı zamanda Twitch platformunda da önemli rekorlar kırıyor. Apex Legends, Fortnite'ın günlük izlenme rekorunu geride bırakarak önemli bir işe daha imza attı.

Araştırma firması Gamoloco tarafından yayınlanan verilere göre Apex Legends, 12 Şubat tarihinde Twitch'de tam 8.4 milyon saatlik izlenmeye ulaşmış. Aynı gün düzenlenen Twitch Rivals etkinliğinin bu rekordaki etkisinin büyük olduğu belirtiliyor. Apex Legends'ın direkt rakibi Fortnite ise maksimum 7.2 milyon saat izlenmeye ulaşmıştı.

Apex Legends 8.4 milyonluk izlenmeyle listede dördüncü sıraya yerleşmiş. Listenin geri kalanına baktığımızda ise Counter-Strike: GO'nun hemen hemen her sırayı aldığını görüyoruz. CS:GO dışında yalnızca Apex Legends ve Fortnite ilk 15'e girmeyi başarabilmiş. Apex Legends dördüncü sıra hariç 13 ve 15. sıralarda da yer alıyor.

Ayrıca Bkz.The Division 2'yi ön sipariş verenlere ücretsiz oyun hediyesi
    PC, PS4 ve Xbox One platformlarında aynı anda yayınlanan Apex Legends, geride bıraktığımız iki hafta içerisinde oyuncular tarafından oldukça olumlu tepkilerle karşılandı. Sürpriz bir şekilde yayınlanmasına rağmen oyunun bug ve hatalardan arındırılmış oldukça dengeli bir yapıya sahip olduğunu ve güçlü mekanikleriyle zevkli bir oyun deneyimi sunduğunu görmüştük.

İki haftalık süreçte çok iyi işler başarmış olsa da Apex Legends'ın uzun vadede neler yapabileceği merak ediliyor. Oyunun free-to-play olması elbette büyük bir avantaj olacak. Ayrıca geliştirici firma Respawn, sezon güncellemeleriyle oyunu canlı tutacaklarını söylüyor. Bakalım Apex Legends Fornite'ın oyun dünyasındaki egemenliğine son verebilecek mi. 

• Henüz çok yeni ve tek modu olmasına rağmen bu kadar tuttuysa ileride ne seviyelere geleceğini tahmin etmek güç değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bitmiyor lanet olasıca Battle Royale furyası.

• Geçen ki turnuva etkinliğinde 650 bin kişi izliyordu, o etkinlikte shroud 230k izleyici ile kendi rekorunu kırdı sanırım.

• fortniteten sonra birde bunu çekeceğiz anlaşıldı.

• Hakediyor. Pc Battle Royal oyunlarını sevmem ama bu hoşuma gitti.

• Battle royale tarzi noba veya fps mmorpgyi bitirdi resmen abi bu tur oyunlardan nasil zevk alabiliyolar

• CS gibi saçma bir oyunda nasıl zevk alıyorsan öyle.

Konuya gelecek olursak battle royale tarafında gerçekçilikte pubg yaratıcılıkta fortnite fazlasıyla iyi bence. Diğerleri tamamen fazlalık ucuz kopya...

• İlk başta solosu olmadığı için çıldırdım bir kaç kez arkadaşlarla girdim ve artık ekipten ayrı win bile alabilir hale geldim. Oyun çok hızlı, akıcı ve eğlenceli. Ufak tefek buglar türedi. Bayadır da atmıyor oyundan. Bence şu an piyasadaki en iyi BR oyun. Fortnite darbe yedi, PUBG öldü gözümde.

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Mmorpg hayal gucu saciyor adeta sanat eseriyken bu tur oyunlar bana zevk vermiyor

• Oyun hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için rehber niteliğinde
    Apex Legends hakkında 30 önemli bilgi ve taktik

Sniper kullanımı ile ilgili çok önemli bir püf noktası içeren video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amazonkolik -- 17 Şubat 2019; 0:53:18 >
  • Battle royal yüzünden Battlefield oynayan kalmadı...

• Bana da :( Ama cs go ya ve fortnite denen bk a kıyasla on numara duruyor.

• mavizaman kullanıcısına yanıt
    Fortnite denen halttan çok daha iyi. Shadowgun deadzone a benziyor. Eğlenceliydi baya telefonda oynarken zevkten 4 köşeydim. Ben asıl midtown maddnes formatında düşük grafik(ultra düşük gereksinim pentium 3 4 falan) Ama piksel grafik olmayan bir şey bekliyorum.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Ben shadow gunu en son 7 yil once oynadim baska da fps oynamadım genelde lol ve mmorpg

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Fortnite denen halttan çok daha iyi. Shadowgun deadzone a benziyor. Eğlenceliydi baya telefonda oynarken zevkten 4 köşeydim. Ben asıl midtown maddnes formatında düşük grafik(ultra düşük gereksinim pentium 3 4 falan) Ama piksel grafik olmayan bir şey bekliyorum.
    içeriği ile ilgili demedim rekor kırdı türü haberleri için dedim.
  • mavizaman kullanıcısına yanıt
    Hmm anlaım. Gönül ister ki sene 2005 olsa ve bu naneler yerine cod half life ve nfs serileri revaçta olsa...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.