Şimdi Ara

Siyah renk seçeneğine sahip AirPods 2 baharda piyasaya sürülebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir süredir Apple'ın ikinci nesil AirPods üzerinde çalıştığına dair haberler duyuyoruz. Economic Daily News'in yeni raporuna bakılırsa Cupertinolu şirket AirPods 2'yi ilkbaharda AirPower isimli kablosuz şarj cihazı ile birlikte piyasaya sürülecek.

Ayrıca Bkz.Çinli akıllı telefon üreticileri Avrupa pazarını fethediyor
    Apple'ın yeni nesil kablosuz kulaklığını beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği ile sunacağı bildiriliyor. Ayrıca hem kulaklık hem de şarj kutusu daha iyi tutuş sağlayan yeni bir yüzey kaplaması ile gelecek.

AirPods 2, “Hey Siri” komutunu anlayacak

AirPods 2'nin sağlık takip özelliklerine sahip olacağına yönelik raporlar da var. Yeni nesil kablosuz kulaklığın, içerdiği sensörler sayesinde kalp atış hızı takibi ve vücut sıcaklığı gibi biyometrik ölçümler yapabileceği bildiriliyor.

Kısa süre önce AirPods 2'nin “Hey Siri” komutunu destekleyeceği ortaya çıkmıştı. Bunun dışında yeni kablosuz kulaklığın gürültü önleme özelliği, geliştirilmiş suya dayanıklılık, kablosuz şarj desteği, Bluetooth 5.0 teknolojisi ve daha uzun pil ömrü sunacağı da söyleniyor.

• DİS İZ İNOVEYŞIN

• Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    Ama harbi inovasyon. Adamlar yapmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AirPods’u bi kere kullanınca bu kategorideki diger BT kulaklıkların çöp olduğunu anlıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu renkteki siyah rengin kiri pisliği nasıl belirgin göstereceğini düşünemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    valla senheiser Momentum Free'den de iyi olamaz herhalde

Edit: arkadaşlar momentum değil, momentum free den bahsediyorum, momentum free kablosuz kulaklıktir, bilmeden yorum yapmayın

https://sennheiser.com.tr/product/sennheiser-momentum-free-kulak-ici-kulaklik?gclid=CjwKCAiAqaTjBRAdEiwAOdx9xkpoT_JjiIw_C1eR5z2BKGEuITczlcT21ZEZJPZYR3-DrwQXc6QVGBoC4bIQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 18 Şubat 2019; 8:53:29 >
  • bullx kullanıcısına yanıt
    Aynı kullanışlılığı kesinlikle sunmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun zamandır apple ürünleri kullanıyorum. %100 memnun olduğum 3 ürünü var. ipad, apple watch ve airpods.

• ben de tonla para versem mecburen memnun olurdum :D

• Kulaklık yapısı olarak çok kullanışsız. Ama Apple ekosistemi üzerinde müthiş çalıştığı yadsınamaz. Bu tipte Bose, Sennheiser, B&O, Sony gibi iddialı ses kalitesine sahip kulaklıklara göre tek avantajı sistemle uyumlu çalışması. Apple kulaklıkları ile sessiz bir ortamda insanlar sizinle birlikte müzik dinleyebilirler. Yalıtımı inanılmaz başarısız. Umarım daha iyi bir kulaklık tasarımı ile gelir yeni versiyon.

• vucud ısını ölçerse iyi, kalbi apple watch yapıyor zaten

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Güzel teselli...

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    Temizlenmeyi dene... :)

• bullx kullanıcısına yanıt
    Kablolu/Kablosuz...

• Nicke baksana. Adam çöpseverim demiş... :)

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı ne zaman kulağımdan çıkarsam temizleyip kutusuna koyarım sen cümlemi yanlış anlamışsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 17 Şubat 2019; 16:25:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

Kulaklığı ne zaman kulağımdan çıkarsam temizleyip kutusuna koyarım sen cümlemi yanlış anlamışsın :)
    Konu kulaklık olunca böyle anlaşılması normal dostum 😁

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sennheıser-momentum-free-kablosuz-mikrofonlu-kulak-içi-kulaklık-1178192.html?gclsrc=aw.ds&rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=CjwKCAiAqaTjBRAdEiwAOdx9xtjeip-w5Bc00Pi8JVDETY5Hnm1A9j52Ks0YhwbOglm5Z2FrrjjU3RoCoe0QAvD_BwE

Yazdigimda kablosuz kulakliklar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 17 Şubat 2019; 16:41:29 >
    Nickini daha önce gorseydim cevap bile vermezdim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Nickini daha önce gorseydim cevap bile vermezdim :D
    Apple alamayan mok atmaktan başka bir işe yaramiyor. Yahu bir kere gidip de saçma sapan markalarim altina yorum yazmadim ama bu adamlar gelip apple’ı mokluyor. Olacak kepazelik değil. Eziklik sendromu... :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.