Şimdi Ara

Deezer'ın Windows versiyonu Microsoft Store'da yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Web tabanlı müzik servisi Deezer'ın Windows versiyonu nihayet Microsoft Store'a giriş yaptı. Uygulamayı Windows 10 işletim sisteminize indirerek yeni müzikler keşfedebilir ve tüm cihazlarınızdaki müzik deneyimini yönetebilirsiniz.

Premium versiyonu 16.90 dolar

Deezer uygulamasını rakibi Spotify gibi ücretsiz ve doğal olarak reklamlı versiyonunu tercih ederek kullanabilirsiniz. Kurulumla birlikte sabit diskinizde yer açmak istemiyorsanız, tarayıcıyla eşleşebilen bir arayüz de kullanabilirsiniz. Müzik kütüphanesine kendi şarkılarınızı da göndermeniz mümkün.

Deezer'ın aylık premium abonelik ücretinin ise 16.90 dolar olduğunu belirtelim. Reklamsız bir deneyim sunan bu versiyon, istediğiniz şarkıları dinleme ve çevrimdışı olarak satın alma imkanı veriyor. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayarak Microsoft Store'a gidebilirsiniz.

• İlk çıktığı dönemde büyük sükse uyandıran bir uygulamaydı ancak rakibi Spotify gibi gelişim gösteremedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat konusunda şaka yaptınız herhalde.
    Türkiye için fiyatlar aşağıdaki gibi.
    Premium abonelik : 9,99 tl
    Deezer Aile (6 profil) : 14,99 tl
    Deezer HiFi : 19,99 tl

• Ben 16 dolara şarkıcıyı evime getirip canlı söylettiririm. O derece yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalnız bozmak istemem ama Deezer'ın Windows uygulaması epeydir var. Ben Win8 mağazasından yüklemiştim ilk olarak. Sonrasında Win10 ile kullanmaya devam ettim.

Ha, derseniz arayüz olarak; evet eskileri çok feci idi. Şu anki hâline kıyasla epey kötü sayılabilirdi. Ama teknik olarak vardı.

• ben kullanıyorum ve beğeniyorum spotify'a geçme gibi bir istek hiç oluşmadı.

• 1.5 yildir laptop'imda deezer windows masaüstü versiyonunu kullaniyorum. Zaten windows mağzasinda uzun zamandir deezer uygulamasi mevcuttu. Bunun neresi yeni haber anlamadim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.