Şimdi Ara

Vivo'nun yeni alt markası IQOO'nun katlanabilir telefonu ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vivo kısa süre önce iQOO adlı yeni bir alt marka kurduğunu duyurmuştu. Çinli şirketin bu markayı premium telefonlar çıkarmak için kullanacağı tahmin ediliyor. İQOO’nun ilk telefonuna ait birkaç görsel internete düştü. Görünüşe bakılırsa yeni alt markanın ilk cihazı katlanabilir telefon olacak.

Ayrıca Bkz.Honda, Avrupa'da satışa sunacağı ilk elektrikli aracının iç mekan görüntüsünü yayınladı
    Yayınlanan render görseller telefonu, şehir manzaralı bir duvar kağıdı ile gösteriyor. Katlanabilir formda olduğu görülen cihaz açıldığında ise bir tablete dönüşecek. Konsept görseller dışında cihazla ilgili başka herhangi bir bilgi yok.

Katlanabilir telefon yılı olacak

IQOO’nun katlanabilir telefonunu ne zaman tanıtacağı henüz bilinmiyor. Huawei ve Samsung katlanabilir cihazlarını önümüzdeki birkaç hafta içinde tanıtacaklar. Diğer taraftan Xiaomi'nin de bu yönde bir hazırlık içerisinde olduğunu biliyoruz. Dolayısı ile 2019 yılı, dev markaların katlanabilir telefonları ile piyasada boy göstereceği bir yıl olacak.

• Katlanmayan ülkemizde bu kadar pahalı ise katlananlarda ne katlayıpta koyarlar bize.

• Ne saçma sapan bir marka ismi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IQOO, telafuzu nasıl acaba?
  • Bu vivo ne ara büyüdü de alt marka oluşturdu? Youtube da abone sayısı artınca yan hesap açan youtuberlar gibi olmuş.

• Şu alt marka muhabbeti trend haline geldi. Ben de kendi alt markamı ilan ediyorum; kendisi, benim altımda. Bu nedir yahu.

• Bbk Group Oppo one plus vivo ana markalar
    Realme ıqoo da alt markaları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gaussfire kullanıcısına yanıt
    Huawei'den sonra en büyük ikinci Çinli akıllı telefon üreticisi BBK Group(Oppo-Vivo-OnePlus-Realme şimdi de iQOO)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.