Şimdi Ara

Xiaomi, yeni amiral gemisi modeli Mi 9’u 20 Şubat tarihinde tanıtacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yılın en çok beklenen modellerinden biri hiç şüphesiz Xiaomi Mi 9. Firmanın yeni amiral gemisi hakkında bazı sızıntıları sizlere aktarmıştık. Bugün ise Xiaomi Mi 9’un tanıtılacağı tarih resmi olarak açıklandı. Firma, 20 Şubat tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile yeni modelini tanıtacak.

Samsung ile aynı gün

25 Şubat tarihinde başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi’ne birçok akıllı telefon üreticisi katılıyor. Ancak Samsung 20 Şubat tarihinde kendi etkinliğini düzenleyeceğini açıklamıştı. Samsung bu etkinlikte Galaxy S10 serisini tanıtılacak. Xiaomi de Samsung ile aynı gün yeni amiral gemisini tanıtacağını açıklamış oldu.

Ayrıca Bkz.Google yonga seti geliştirme çalışmalarına hız verdi

Xiaomi Mi 9 modelinin Snapdragon 855 yonga setinden gücünü alması bekleniyor. Ortaya çıkan Geekbench testinde tek çekirdekte 3158 çoklu çekirdekte ise 11174 puan almayı başarmıştı. Android 9 Pie üzerinde MIUI 10 arayüzü ile gelecek cihazın 27W hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Firma yetkililerin belirttiğine göre bugüne kadarki en şık Xiaomi telefonu olacak.

Kısacası Xiaomi Mi 9 modelini resmi olarak görmemize yalnızca bir hafta kaldı. Daha öncesinde görüntüleri ortaya çıkan katlanabilir telefonu da bu etkinlikte görme ihtimalimiz var. Ancak şu an için kesin bir şey söylemek mümkün değil.

• Xiaomi Türkiye distribütörü pek değerli(!) Evofone sayesinde artık Xiaomi'den iphone'a denk fiyatlar bekliyoruz. Alan olursa... Artık buradan F/P cihaz gelse gelse Redmi'den gelir.

• Çinliler apple ve samsung’u batırmak için ellerinden geleni yapıyor, rekabet her ne kadar iyi olsa da bu olayların siyasi ayağı çok çirkin bence.

• Yalnızca 1 senede insanlar Xiaomi'den soğudu. Aynı haberi geçen sene mi 8 için yazdığımızda sayfalarca yorum geliyordu. Şimdi insanların mi 9'dan bir beklentisi yok. İnsanlar da haklı. 4 bin 850 liraya Galaxy Note 9, 6 bin liraya iPhone Xr varken niye 5 bin 500 lira verip Mi 9 alsınlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • s10'un işini daha çıkarken bitirecek desenize

• Bu oppo ve vivo markaları yüzüden artık xiaomi cihazları heyecanlandırmıyor . Vivo apex gibi cihazlar yıl icerisinde gorecegimiz seyleri en baştan gösteriyor.

• Samsunga kafa tutmak cakma applea ahahah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sizde de telefon alırken bunun daha iyisi bikaç aya çıkar deyip almaktan vazgeçtiğiniz olmuyor mu

• Valla xioamiyi seven biri olarak yazıyım samsungun tasarımı daha iyi daha şekil mi8 le kıyaslarsam
  • al-ozaria kullanıcısına yanıt
    Hocam MIUI Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Bu xioami markası eskiden fiyat performanstı millet alıyordu. Şimdi 3500 4000 liradan telefon satıyorlar.
    Ee bu paraya lg v35 , g7 veya samsung s9 note 9 alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 13 Şubat 2019; 15:52:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence artık çentikli tasarım kullanılmamalı.Amiral telefon olucaksa

• vestel z20 1400 liraya geliyor
    gm 9 pro 1500 altında

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    birde şu var; son zamanlarda LG nin ürettiği telefonlara karşı bir ön yargı var ön yargıyı kırıp tüketiciler LG den telefon alsa (zor bir ihtimal ama) diğer üreticiler beklenen satışı gösteremeyeceği için mecburen sattıkları üründe indirim yoluna gideceklerdir!
    sözün kısası bence LG ye bir şans vermek lazım çünkü adamların ürettiği telefonlar hiç te kötü değil hatta ürettiği telefona göre türkiye de istediği fiyat gayet makul G7 tinq modelini gsm arena sitesinde inceledim ve satıldığı fiyat sizin söylediğiniz telefon modellerine göre bana çok ucuz geldi!
    eğer yakın zamanda telefon almak istiyorsanız bence LG modellerini de gözden geçirin derim özellikle G7 şu aralar gözüme fiyat performans telefonu gibi gelmeye başladı; iyi forumlar
  • yahu xiaomi'den soğuduk diyorsunuz da 32gb iphone 6s'in fiyatı 3bin lira. 6s artık ölmek üzere bir cihaz. 128gb mi8'in fiyatı da 3 bin lira. mi 8lite fiyatı 1700 lira. xiaomi hala f/p olarak mükemmel.

• xiaomi mi5s ve mi a2 olarak iki model aldım ikisinide çok hevesle almıştım fakat ikiside problemli çıktı evo zaten allahlık muhatap yok led yanması olan telefona kullanıcı hatası diye 450tl para istedi ayrıca firma fiyatları inanılmaz şişirdi artık pekte f/p olayı kalmadı 3000tl ye mi8 almaktansa 3800 verip note 8 alırım kafam rahat eder kendi şahsi kanaatim...

• 10 milyar veriyor 100 milyar kazanıyor.

• Eskiden fiyat performans ürünüydü. Şimdi malum sebeplerden dolayı belki fiyatları arttı lakin Xiaomi'nin vadideki mağazası önünden geçtim geçen gün kalabalıktan içeri giremedim.Talep bir hayli fazla.
  • Fiyatı yine leş gibi olur bu distribütörle ama şıklık konusunda ne farkı var diğer xiaomi modellerinden ya da bu dönemki diğer telefonlardan anlamadım hepsi birbirinin kopyası. Şık bulduğum telefonlar note9, mi mix 3, p20 pro nun ve mate 20 nin porche versiyonu. Android telefonların tamamı iphone x kasasını çakıp çakıp kullanıyo.

• 16 gb ram bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.