Şimdi Ara

Samsung’un katlanabilir telefonunun tanıtım tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'un katlanabilir akıllı telefonun tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. Firmanın ilk katlanabilir akıllı telefonu telefonu, beklendiği üzere Galaxy S10 ile aynı anda yani 20 Şubat tarihinde tanıtılacak.
    Ayrıca Bkz.Türkiye’de telefon ithalatında sert düşüş!
    Firma, ilk olarak Samsung Geliştiriciler Konferansı‘nda katlanabilir telefonun prototipini ucundan göstermişti. Bu telefon oldukça kalın çerçevelere ve kaba tasarıma sahipti. Galaxy S10 ile birlikte tanıtılacak olan katlanabilir telefon ise daha taşınabilir ölçülere ve daha estetik tasarıma olacak.

Katlanabilir telefonun özellikleri nasıl olacak? 

Katlanabilir telefonun isminin Galaxy F olarak isimlendirileceği tahmin ediliyor. Sızıntılardan edindiğimiz bilgilere göre telefonun hem dış hem de iç yüzeyinde ekran bulunacak. İç ekran 7.3 inç, dış ekran ise 4.58 inç büyüklüğünde olacak. Galaxy F modeline 4380 mAh büyüklüğünde batarya güç verecek.

Galaxy F olarak adlandırılacağı tahmin edilen telefonun fiyatı 2 bin dolar civarında olacak. 20 Şubat tarihinde San Francisco’da gerçekleştirilecek lansmana katılacak ve tanıtılan ürünler hakkında tüm bilgileri olay yerinden sizlere aktaracağız.

• Almayacak olsam da merak ediyorum. Sonuçta yıllardır adamlar bu teknoloji üstünde çalışıyorlar

• Şuna konan bataryaya bak. Daha büyük üretip daha büyük batarya koyamıyorlar sanki. Gelecek seferlere koyarım daha iyisini yaparım kafasındaki tüm şirketler batar umarım.

• Teknolojik gelişmeler güzel de zaten cebe sığmadı için yapılan bir cihazı katlayıp cebe koymak nedir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk cihazlar pek işlevsel durmuyor ve aşırı pahalı olacaklar. Devam cihazları daha iyi olacaktır

• sreylare kullanıcısına yanıt
    Daha büyük batarya daha kalın telefon demek. Bu katlanan telefon ilk örneklerinin muhtemelen en büyük sorunları da kalınlık olacağını düşünürsek, çok da mümkün gözükmüyor sanki dediğiniz ama keşke daha büyük bataryaları aynı hacimlere sığdırsalar da hiç olmazsa bir kaç günü çıkarabilse telefonlar.

• Orta sinif amerikalinin cok rahat alabilcegi fiyat. Bizde hayel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edo

Daha büyük batarya daha kalın telefon demek. Bu katlanan telefon ilk örneklerinin muhtemelen en büyük sorunları da kalınlık olacağını düşünürsek, çok da mümkün gözükmüyor sanki dediğiniz ama keşke daha büyük bataryaları aynı hacimlere sığdırsalar da hiç olmazsa bir kaç günü çıkarabilse telefonlar.
    Denklem usulüyle anlatmaya çalıştım işlem hatam varsa affola, uyarılara göre düzeltirim.

Samsung’un katlanabilir telefonunun tanıtım tarihi açıklandı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.