Şimdi Ara

Samsung Android tarayıcısı 1 milyar kez indirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung’un Android tarafında en beğenilen uygulaması haline gelen internet tarayıcısı Google Play mağazasında milyarlıklar kulübüne katıldı. Ekosistemde Chrome’dan sonra en iyi tarayıcı Samsung oldu.

Milyarlıklar kulübüne katıldı

Samsung internet tarayıcısının güncellenen Google Play sayfasında indirme rakamının 1 milyar ve üzeri olduğu görülüyor. Lider Google Chrome ise toplamda 2 milyar indirme rakamını geride bırakmış durumda.

Ayrıca Bkz.Take Two oyun içi gelirlerini arttırdı

Samsung internet tarayıcısı aslında sadece Samsung telefonları için geliştirilen bir uygulamaydı. Bununla birlikte Samsung kullanıcılarının en beğendiği ve tercih ettiği tarayıcı haline gelmişti. Ağustos 2017 tarihinde tüm Android cihazların kullanımına açılınca ünü bir anda yayıldı. Yani Samsung internet tarayıcısının en büyük kitleyi son 1.5 yılda yakaladığını söyleyebiliriz.

Halen sayısız kullanıcı Samsung internet tarayıcısının Chrome tarayıcısından daha iyi olduğunu hatta pek çoğu en iyisi olduğunu dile getiriyor. Samsung da sürekli yeni özellikler ekleyerek tarayıcısını güncel tutmayı başarıyor. Hali hazırda Firefox ve Opera tarayıcıları halen 100 milyon ve üzeri indirme rakamında takılmış durumda.

• Telefon içinde varsayılan olarak çıkan uygulamaların istatistiklere katılmaması lazım. Haksız rekabet. İlk kurulumda onları çektikleri işaretli biçimde önersin, sadece isteyen çektiği kaldırmadan kursun. O zaman Google un bile YouTube dışında milyarı gören uygulaması bile kalmayabilir. Şimdi baksan Google hangouts bile hatta kullanılmadığı için kapatılan Google plus bile bir milyar indirme yazıyor olabilir.

Samsung tarayıcıya gelince. Bence en iyisi, Samsung telefonum yok, buna rağmen Chrome yerine onu kullanıyorum.
  • Google chrome un üst seviyede olması androidin içinde dahili bileşen olarak yer almasından kaynaklanıyor ancak samsung un tarayıcısı gerçekten hakkıyla buralara kadar geldi. Çok hızlı ve sorunsuz bir tarayıcı. umarım bozmazlar.

• Bende samsung olmayan cihazımda bunu kullanıyordum ama son 2 ayda **** eklentilerinin çalışmaması sebebiyle operaya geçiş yaptım. Reklam engelleme niye bozuldu acaba.
  • Hangi telefonda olursa olsun bu tarayıcı kullanıyorum. Gerek reklam engelleyici eklentileri gerek ID/PW ile sizin şifre/sık kullanılanlar vb. kayıtlarınızı tutması hoşuma gidiyor.

• Beta zamanından beri tüm cihazlarımda kullanıyorum. Stabil çıktıktan sonra stabile devam ettim. Başka tarayıcı kullanasım hiç yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fanboy degilim ama Samsungun tarayicisi diger tüm tarayicilara gore açik ara ondedir. Ayrica chromeun mobil versiyonu 5 milyar bile indirse yine de çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 12 Şubat 2019; 13:0:37 >
  • Eskiden Note 4'de mukemmel calistigi icin uzun sure kullandim ancak simdi, Mate 9 kullaniyorum ve nedense bir linki yeni sekmede ac dedigimde veya sekmeler tusuna bastigimda 1 saniye falan lagli geliyor. Ayni sekilde bir linke tikladigimda tiklamami sanki gec algiliyor. Bu sorunlari yasayan bir tek ben miyim acaba?

• Ben de Samsung Internet Browser kullaniyorum ve son derece memnunum. :-)

• Chrome karşısındaki pil verimliliği, Firefox karşısındaki hız ve pratikliği büyük bir artı. Mis gibi dümdüz tarayıcı. Pocket eklentisi nedeniyle Firefox zaman zaman daha kullanışlı oluyor.

• Son zamanlarda biraz arızalı devamlı girdiğim siteleri anasayfaya ekledim birine girip geri çıkıyorum geri tuşuna basınca anasayfaya deği önce girdiğim siteyi açıyor .çok uyuz arıza

• Beta aşamasındayken kullanmış ve silmiştim.. bu kadar methediliyırsa denemektennzarar gelmez.. Firefox da güzel ama ağır vasıta... Bir daha deneyelim camcungu bakalım

• Adblock destekliyor o yüzdendir
  • Telefon içinde varsayılan olarak çıkan uygulamaların istatistiklere katılmaması lazım. Haksız rekabet. İlk kurulumda onları çektikleri işaretli biçimde önersin, sadece isteyen çektiği kaldırmadan kursun. O zaman Google un bile YouTube dışında milyarı gören uygulaması bile kalmayabilir. Şimdi baksan Google hangouts bile hatta kullanılmadığı için kapatılan Google plus bile bir milyar indirme yazıyor olabilir.

Samsung tarayıcıya gelince. Bence en iyisi, Samsung telefonum yok, buna rağmen Chrome yerine onu kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isakoc -- 12 Şubat 2019; 13:40:8 >
  • showun ve yemek tarifleri sitesinde videoları oynatmıyordu chromea geçtim tekrar.

• Bütünleşik QR kodu tarayıcısı sebebiyle kurdum. Orada hazır açılmışken surf yapmada neredeyse hiç sorun yaşamıyorum. Ancak, neredeyse bütün şifrelerimi Chrome kayıt ettiği için değişiklik yapmam neredeyse imkansız.

• Tarayıcı güzel ama hem sekme geçişleri chrome'a göre sinir bozucu hem de o aşağıda yer alan tuşlar sinir bozuyor kaldırılıyor mu bilmiyorum ama ekranın yarısını dolduruyor zaten tarayıcının butonları vs. Adblock falan olması güzel ama.
  • 2014ten beri mobilde Chrome kullanıyordum ama 3 hafta önce gelen Pie güncellemesiyle buna geçtim çünkü karanlık mod özelliği var her site bu şekilde karanlık modda.

• Adblock destekleyen daha donanımsal bir tarayıcı için en iyisi Yandex Browser. Enişte de ondan kullanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chrome mobilde reklamları nasıl engelliyordunuz?

• samsung tarayici iyidir
    bi de adaway kurcan telefona oh mis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.