Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30 tasarımı sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung’un akıllı telefon pazarıyla ilk kez buluşturduğu ve fiyat-performans dengesiyle beğeni toplayan Galaxy M serisi yakın zamanda üçüncü üyeye kavuşacak. Galaxy M30 seriyi biraz daha üst seviyeye taşıyacak.

Galaxy M30 özellikleri ve fiyatı

Galaxy M30 modelinde 6.38 inçlik 2220 x 1080 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekran yer alıyor. V çentik tasarımı ile telefon yine agresif bir ekran-kasa oranına sahip durumda.

Ayrıca Bkz.Take Two oyun içi gelirlerini arttırdı

Galaxy M30 modeli Exynos 7904 yonga setinden gücünü alıyor. 2 adet Cortex-A73 çekirdeği 1.8GHz saat frekansında çalışırken 6 adet Cortex-A53 çekirdeği de 1.6GHz frekansına sahip. Grafik tarafında Mali-G71 MP2 var. Sisteme 4GB/6GB RAM ve 64GB/128GB depolama seçenekleri eşlik ediyor.

Telefonun arka kısmında 3 kamera yer alıyor. 13MP+5MP+5MP şeklinde sıralanan kombinasyonda muhtemelen ana kamera, geniş açı ve derinlik sensörü yer alacak. Ön kamera ise 16MP çözünürlüğünde.

5000mAh kapasiteli batarya ile uzun kullanım süresi sunacak olan Galaxy M30 yine Hindistan’da Mart ayı başında tanıtılacak. Fiyatının ise 200$-250$ arasında olması bekleniyor.

• Fiyata bak! Hindistan'da 200$ - 250$ arası. Türkiye'de 3.999 TL. Kargo ücretsiz ama. 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 11 Şubat 2019; 19:44:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarım berbat.

• Samsung Apple'dan sonra, oppo'dan da mı tasarım araklamiş? Bu telefon popo find x

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Yanlış oldu sanırım çünkü ikisinin alakası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Al eline bir kalem. Sen bir tasarım yap görelim. Hadi.. Forumca bekliyoruz.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Ben bu işten Samsung kadar para kazanmıyorum. Bu onların işi.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Eğer bu tasarımı beğenmiyorsan beğendiğin bir tasarım olmalı. Onu görelim demek istedim.
    Ama yok öyle bir şey ben beğeneceğim bir tasarım bekliyorum ama kim yaparsa artık görünce bakacağım dersen o farklı
    Beğenmek zorunda mıyım? Keyfimin kahyası mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Beğenmek zorunda mıyım? Keyfimin kahyası mısınız?
    Beğenmemek zorunda mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 12 Şubat 2019; 18:18:55 >
  • Yeni infinity ekranlarının tanıtımını yaptıktan sonra Huawei ve Oppo markaları bu tasarımı kullandı. Bu tasarımın üreticisi ve pazarlaması Samsung'a ait. Bilip bilmeden sırf yorum yapmak için yazmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Tasarım berbat.
    Böyle yorum yapacak kadar fanboy muydun sen yahu? Gördüğüm en iyi tasarımlardan, en iyi ekran kasa oranlarından birine sahip. Opponun damla çentikli telefonları gibi güzel olmuş.

Fiyatı ise denildiği gibi 200 euro olursa samsung gibi bir markadan alabileceğimiz en iyi fp telefon olacak. Galaxy a7 2018 den daha güzel ve daha ucuz bir telefon olacak. g71 mp2 kullanılmış a7 2018 de g71 tek çekirdekliydi. Bu performansa ne kadar yansıyacak merak ediyorum.

Telefonun en vurucu özelliği ips ekran ve 5000 mah bataryası olacak.

150 euroluk m20 de: cat 12 modem, 4/64 gb depolama, 13 mp f/1.9 + 5 mp kamera, 5000 mah batarya vardı. m30 un daha iyi olacağı düşünülürse ortaya gerçekten güzel bir telefon çıkacaktır. Umarım hızlı şarj desteği olur yoksa 5000 batarya 3-4 saatte anca dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 12 Şubat 2019; 23:12:38 >

• Tasarımını beğenmeyince fanboy mu oluyoruz ki? Kimin fanıyım onu da yazın bari. Beğenmedim bu kadar basit.

• Valla ne yalan söyleyeyim ben de beğenmedim tasarımını.

Hele S10'un arkasını hiç beğenmedim.

Bunu da beğenmedim.
    https://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/oppo/oppo-f9-1.jpg

2018 yılında çıkan bir cihaz. M serisi ile samsung değişik bir segmente adım attı. J serisini de A serisini de yokedecek sanırım.
  • A9 da arkada 4 kamera vardı, neden bunda 3 kamera var?
    A9 varken bu satmaz.
  • heavyy H kullanıcısına yanıt
    4 kamerası var bir s8 performansı bile vermiyor o kameralar.
  • 5000mah batarya ile bakalım ne kadar ekran süresi verecek

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

4 kamerası var bir s8 performansı bile vermiyor o kameralar.
    Ara model sonucta amiral gemisi kadar performans vermemesi normal

S7den bile zayif olabilir samsungun telefonlara kamera ve cekirdek basmasina kanmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.