Şimdi Ara

James Cameron, Terminator 6 filminin ismini açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ünlü yönetmen James Cameron, Terminator serisinin merakla beklenen altıncı filminin ismini bugün resmen açıkladı. Yahoo Entertainment'e konuşan Cameron, seriye yeni bir soluk getirecek olan filmin Terminator: Dark Fate ismiyle vizyona gireceğini söyledi.

Daha önce yapılan açıklamalarda Terminator: Dark Fate'in, James Cameron'un yönetmenliğini üstlendiği ilk iki filmden sonra çıkan tüm Terminator filmlerini yok sayacağı belirtilmişti. Yani bir reboot olarak değerlendirilebilir. Dark Fate, hikaye anlamında Terminator 2: Judgment Day filminin sonrasında geçecek. James Cameron'un tam 28 yılın ardından seriye geri dönmesiyle birlikte Terminator hayranları Dark Fate'i büyük bir merakla bekliyor.

James Cameron filmin yapımcılığını üstleniyor ancak işin yönetmenlik kısmını kendisi yapmayacak. Şu sıralar tamamıyla Avatar'ın devam filmlerine odaklanan Cameron, Dark Fate'i yönetmesi için Tim Miller ile anlaşmaya varmıştı. Tim Miller bildiğiniz gibi 2016 yılında vizyona giren Deadpool filmiyle adını duyurmuştu.

Terminator: Dark Fate filminde ilk iki filmin yıldızları Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton başrollerde yer alacak. James Cameron, Schwarzenegger-Hamilton ikilisinin bu filmde yerlerini genç aktörlere bırakacağını söylüyor. Yani Dark Fate'in ardından yeni Terminator filmleri görmeye devam edeceğiz.

Filmin konusuyla ilgili ise şu an için herhangi bir bilgimiz yok. Terminator: Dark Fate, 1 Kasım 2019'da vizyona girecek.

• ortadaki kimse DMC den fırlamış gibi.

• Haberi okusunlar diye midir nedir isim hariç bir çok şeyi bold yazmış editör arkadaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    İsmini de bold yaptım şimdi orayı unutmuşum nedense.
  • Şu filme yakışır birde adam gibi bi oyun gelse keşke...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yönetmen daha iyi olabilirdi ama yinede kötü bir proje olacağını sanmıyorum.

• Çok büyük beklentim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminator 1,2 ve 3 benim için efsanelerdir gerisi çöplük

• İlk Connor'da oynarsa gerçekten harika olur. Adam zaten dağıldı belki Cameron ile toparlar. Küçükken 1 ve 2'nin sinemasına gittiğim için bendeki yeri apayrı. 2'den sonrakileri saymıyorum zaten.

• Pek ümidim yok filme dair. 2 ergen, dandik aşk vurdu kırdı derken konusuz bir film izleriz ve söveriz.

• "Working title" geçici olarak çekim sırasında kullanılan isim demek. Sonsuzluk Savaşı için mesela "Mary Lou" idi. Film vizyona bu isimle girebilir, girmeyebilir. Heyecan yapmayın.

• eski filmlerin sözüm ona devam filmleri maalesef o eski tatları veremiyor.belki hayatlarımızda o eski tatlar yok, belki de filmler o kadar güzel değil.

• Filmi uzun tutun, dizi gibi konuyu gelişi güzel anlatıp olayları geçiştirmeden detaylıca anlatın.

• O kafaları shopla mı koydular?
  • Terminatör 3'e haksızlık ediyorsun, müthişti.

• Feyzuli kullanıcısına yanıt
    Şarkıcı Sıla'ya benziyor ama bilemedim

• terminator 3 efsane değildir abartmayın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.