Şimdi Ara

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığının tanıtım görseli yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WinFuture adlı internet sitesi Samsung'un yeni kablosuz kulaklığının ilk fotoğrafını yayınladı. Tanıtım görseli Galaxy Buds olarak piyasaya sürülmesi beklenen kulaklığın Samsung Galaxy S10 ile kablosuz olarak şarj edilebileceğini gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Sony Xperia XZ4 ultra geniş 'CinemaWide' ekranla gelecek
    Daha önceki raporlarda zaten Galaxy S10’un “PowerShare” olarak adlandırılan bir teknolojiyle kablosuz şarj desteğine sahip cihazları şarj edebileceği yönünde haberler çıkmıştı. Yayınlanan yeni tanıtım görseli bu iddiaları da doğrulamış oldu.

Lansman tarihi 20 Şubat

Samsung’un 20 Şubat'ta tanıtacağı kablosuz kulaklık hakkında çok fazla şey bilinmiyor ancak Galaxy S10 hakkında birçok bilgiye sahibiz. Amiral gemisi telefon Infinity O ekran tasarımının yanı sıra kulaklık girişiyle birlikte gelecek.

Serinin en üstünde konumlandırılması beklenen S10+ varyantının 5G desteği ve 1 TB depolama alanına sahip olacağı bildiriliyor. Bununla birlikte Apple'ın en pahalı telefonu olan iPhone Xs Max'ten daha yüksek bir fiyat etiketi taşıyabilir. Samsung'un yeni ürünlerini tanıtacağı Unpacked etkinliği 20 Şubat'ta gerçekleştirilecek.

• Kulaklık kutusu daha yayvan yapılmış, kapak mekanizması da mıknatıslı göründüğü kadarıyla. Tasarım anlamında olumlu gelişmeler bunlar. Umarım farklı kulaklık uçları kullanılabileceğini de düşünerek kutudaki yuvaları daha derin yapmışlardır. 2018 versiyonunda bazı uçlar zaman zaman kulaklığın kutuya tam oturmamasına, şarj olamamasına neden olabiliyor.

• Güzel detaylara sahip. Gear Icon X'i Note 8 ile kullanıyorum ve oldukça memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • harika bir çözüm olmuş

• 1000 tl gibi tahmini bir fiyata piyasaya sürer. Camdan ekmek banarız yine.

• bu tasarımlar tutuyor mu bilmiyorum ama airpord rakip değiller o kesin. tws i10 alın tavsiye ederim taşıması da bundan kolay

• Bu paraya kulağımı kirletmem. Şarjı çokmuş da kulaklığa verecek bir de.

• Kulakiçi tasarım 😂

• sadece bana mı öyle geliyor şu duvar kağıtlarının çentik, delik gibi ıvır zıvırı gizlemek için koyu renk seçildiği. yoksa kafayı mı yedim. eğer gizlemek için koyu renk duvar kağıdı kullanıyorlarsa, kendileri de farkında tasarımın içine ettiğinin. ama para tatlı ve müşterileri keriz yerine koymanın değeri paha biçilemez.
  • S10 nun yanında hediye olarak verirse S10 nun satışını kolaylaştırır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    kulak içi tasarımlar ses konusunda daha iyi yalıtım güzel olduğu için, sağlık tarafı tartışılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 9 Şubat 2019; 17:43:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Güzel detaylara sahip. Gear Icon X'i Note 8 ile kullanıyorum ve oldukça memnunum.
    Beklentileriniz düşük sanıyorum

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Ses konusunda daha iyi olabilirler. Fakat herkes kulakiçi tıkamaçlı kulaklıkla rahat etmiyor. Rahat edemedikten sonra daha kaliteli ses olması bir şey ifade etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 9 Şubat 2019; 20:53:15 >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    bende kulak dışı olanla rahat edemiyorum airpod kulağımı ağrıtıyor mesela ve kulağımda durmuyor uyurkende düşüyor kulağımdan tercih meselesi
    özellikle spor yaparken büyük sıkıntı benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 9 Şubat 2019; 21:17:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.