Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 geliyor | Mobilite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünde Mesut Çevik ve Erdi Özüağ başta Xiaomi Mi 9 olmak üzere Sony Xperia XZ4, Samsung ve Apple'daki satış kaybı gibi gelişmeleri yorumluyorlar. 

• Yanlış anlaşılmasın eleştirmek için söylemiyorum.

Bir telefona 4-5-6 bin olsun diye ne kadar rahat söyleyebilir olduk. Asgari ücretin 3 katını vermenin uygun olduğunu nasıl söyleyebilir olduk şaşıyorum gerçekten.

Seneye amiral gemiler minimum 10.000TL bandına otursa bile biz halk olarak buna da hemen alışırız, belki iki hafta kadar "Yok artık bu kadar olmaz, bu fiyatlar asla verilmez" deriz ama sonra almaya devam ederiz.
  • Yanlış anlaşılmasın eleştirmek için söylemiyorum.

Bir telefona 4-5-6 bin olsun diye ne kadar rahat söyleyebilir olduk. Asgari ücretin 3 katını vermenin uygun olduğunu nasıl söyleyebilir olduk şaşıyorum gerçekten.

Seneye amiral gemiler minimum 10.000TL bandına otursa bile biz halk olarak buna da hemen alışırız, belki iki hafta kadar "Yok artık bu kadar olmaz, bu fiyatlar asla verilmez" deriz ama sonra almaya devam ederiz.

• S10 serisi zaomi, ipon, Sony, hawehawe hepsini tokat manyağı yapacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 6 Şubat 2019; 21:4:58 >
  • mi9 da gelir bi 7-8bin lira :D

• rekabetin arttığını sanan varmı gerçekten ?

• mi8 çıkalı ne oldu ne çabuk 9 a geçtiler yaa. mi6 ile devam..

• gidin mi mix serisi alin en baba amiralden bile iyi fiyatlari 3000-2500 bandinda...tavsiyemdir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubat-Mart arası çıkarsa Eylül-Ekimde Mi 10 gelir. Bunlar seri üretime geçtiler her ay yeni bir model. Eski Xiaomi yok artık.
  • Artık orta segment telefonlar bile iyi işler çıkarıyor. Amiral gemileri eskisi kadar ilgimi çekmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç sene önce mi5 almıştım her ihtiyacımı karşılıyor çok memnunum gram dahi pişman olmadım xiaomi adamdır
  • Moto razr katlanabilir gelirse kesinlikle efsane olur... O ne mükemmel bir tasarımdır yaa...

• Eve geliyorum yorgun yorgun.açıyorum bir bakıyorum mobilite. Game of thrones olsa bu kadar sevinmem :) tabletten yazdığım için imla biraz bozuk oldu affola.

• kaptanos kullanıcısına yanıt
    Yayincilar İçin sorun yok onlar bedavadan kullandiklari İçin 5bin 15 bin dilllerine kolay geliyor. turkiyenin %80 asgari ucretle calisan insanlar.bu yayincilar Geri kalan kesime yayın yapıyor çok rahat söylüyolar neyse çok şey var söyleyeceğim ana işlerine gelmeyeni banlıyolar o yüzden doğruluğuna inandığım habere bakıp çıkıyorum bunlara en güzel cevap Burdur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hani bir söz vardır insan sevdiğini öldürür, bizim de sony ile aramızda ki o hesap (şimdi gömecem yumuşatıyorum) Sony vita gibi harika konseptini kullanıcıya saçma salak bir sd kart tasarımı kullanmaya zorladı yetmedi mobil bir cihaza 3g koydu ama telefon görüşmesi yaptırmak aklına gelmedi yetmedi yarım yamalak destek ve öküz gibi pahalı oyunlar ile cihazı bitirdi. Bir önceki harika konsepti pspgo telefonu ben türkiye de hiç bir mağaza görmedim bir kez taklit vardı ve fiyat öküz gibi pahalıydı kullanıcı telefonda oyun mu oynanır hemde bu kadar pahalıya dedi almadı. Şimdi sony ps4 de en büyük gelirini servisten yapıyormuş haberlerini okuyoruz. Ya bu sony de hiç kimsenin kafası çalışmıyor yada artık paraya doymuşlar, bence ikinci seçenek çünkü sevisler de hep kibirli insanlar çalışıyor ve her şeyi aşırı pahalı ki japon dedin mi akla tevazu ve çalışkanlık gelir...

• Şahsi fikrim s10 plus veya Mate 20pro alıp 5-6yıl telefon olayını kapatabilirsin.

• Xiaomi başkanının Türkiye versiyonunu da ben söyleyeyim. 3000₺ üzeri bir parayı telefona vermek için hiçbir sebep yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • katlanabilir telefon nedir yahu saçmalık, yapacak şey kalmayınca firmalarda tutuştu iyice

• Kuzenim duyma engelli olduğu için sizi dinleyemiyor. Fakat sitenin fanıdır kendisi. Sizlerin incelemelerini merak ediyor fırsatım oldukça ben yazıp veriyorum ona. Youtube veya burada videolarınıza alt yazı eklemeniz mümkün olabilir mi? Olmasa da canınız sağolsun.

• Hey gidi günler hey eskiden neydi ya amiral gemileri ne heyecanla beklerdik.

HTC one m7 heleki m8 Xperia z3 z3 Compact ne heyecanla beklerdik tat verirdi şimdi ki cihazlar nedense bana artık vermiyor o tadı...

Artık zirve noktada akıllı telefonlar. Mesela x telefon su özelliği nedeni ile diğer telefonlardan ayrılıyor diyemiyorum ben mesela Xiaomi mi a2 hem kamera hem ses hem tip olarak ortalama kullanıcıyı tatmin edebilir ama eskiden öyle miydi orta seviye telefon olan S5 mini tatmin etmiyordu illa amiral gemisi olsun diyorduk.

Velhasıl kelam günümüz amiral gemilerinin özellikleri aynı Audi Mercedes BMW gibi düşünün hepsi iyi marka ama göz zevkine hitap ediyor . Amiral gemileri de artık böyle maalesef.

Şunu da şuraya bırakayım ...

Xiaomi Mi 9 geliyor | Mobilite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 7 Şubat 2019; 18:22:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni teknolojiler insanı hayrete düşürüyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.