Şimdi Ara

LG G8 ThinQ 3.500 mAh batarya ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji devi LG, bu ay düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi MWC'de beklenenin aksine iki amiral gemisi akıllı telefon modelini sergileyecek. Brezilya'dan gelen son raporlar, yeni G serisi amiral gemisinin 3.500 mAh kapasiteye sahip pil ile geleceğini gösteriyor.

G7 ThinQ'dan %15 fazla pil kapasitesi

Bu batarya kapasitesi Kasım 2013 yılında piyasaya sürülen LG G Flex'ten bu yana piyasaya sürülen en yüksek pil kapasiteli G7 ThinQ modelinden yaklaşık %15 daha fazla. LG G8 ThinQ çentikli bir 6.1 inç ekranla gelecek ve çift ön kameraya sahip olacak.

3.5 mm
    kulaklık girişini koruyacak olan cihaz, çift arka kamera, parmak izi tarayıcı gibi özellikler de barındıracak. Ürünün diğer detayları ve fiyat etiketi gibi merak edilen konular ise şimdilik netlik kazanmış değil.

• Eldeki 3000 lik bataryalar bitti sonunda galiba

• Ağzıyla kuş tutsa boş. İsterse 8000 koysun kimin umrundaki.

• İstediğin kadar mah

Artık sana nah

• Fanatiklige gerek yok. İyi telefon yapsin, uygun fiyata versin. Garanti dahilinde alalim. Boyle degerlendirin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2k ekran pişmanlıktır. Ben kullanıyorum ve full hd geri dönmek istiyorum. G8 alınabilir olması için ToF sensörü + telefoto + iyi sensörlü ana kamera olmalı.

• 3.000 mAh olsun. İstikrar sürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 3 Şubat 2019; 22:35:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • V30 da 3300 mah batarya baya uzun dayaniyor gun sonu %30 civari kaliyor xiaomi redmi note 4 4100 mah ile benzer sure aliyordum, g4 de ise 3000 mah batarya ile gunde 2 defa sarj ediyordum.yazilim ve islemci cok onemli bence.

Eger v30 gibi olursa 3500 mah baya is gorur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg biliyor aga bu işi
  • Uzak dursun aman...

• Zaten pil performans kötüydü %15 artış çok fark katmaz ki.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.