Şimdi Ara

Spotify, iOS versiyonunun arayüzünü yeniliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en popüler müzik platformlarından Spotify, iOS versiyonunda değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Gelen yeni haberlere göre şirket iOS platformu için gelişmiş bir kullanıcı arayüzünü test ediyor.

Behind The Lyrics özelliği geliştiriliyor

Şirketin yeni tasarladığı arayüz daha gelişmiş oynatma kontrolleri içeriyor. Şirket ayrıca şarkıların sözlerini ve hikayelerini görebilmeyi sağlayan "Behind The Lyrics" özelliğini de geliştirmek için çaba sarfediyor. Spotify bu özelliği oynatma kontrollerinin altına yerleştirmişti ancak istenildiği gibi çalışmıyor ve tüm şarkıların sözlerini göstermiyordu.

Yeni kullanıcı arayüzü şimdilik tüm Spotify kullanıcılarına sunulmuş değil. Şirket kısıtlı bir kullanıcı grubu üzerinde testlere devam ediyor. Yakında iOS kullanıcılarına sunulacak bu güncellemenin, Android platformuna ne zaman geleceği ise belirsiz.

• apple music varken işi zor hem ucuz hem daha kaliteli,spotify'ın tek + sı kullanıcı listeleri

• Benim hesap yeni tasarıma geçti. Daha estetik ve güzel duruyor. Beğendim. Spotify varken Apple müziğin esamesi okunmaz. Ana akım müzikleri dinliyorsanız sıkıntı yok ama biraz remix cover tarafına kayarsanız Apple Music çok geride.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 3 Şubat 2019; 16:37:46 >
  • Bu arayüzü kullanıyorum ben şahsen çok beğendim. Ellerimle yanlışıkla müzik değiştirme olayı kalkmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 6.0 versiyonu en iyisiydi tam kullanici dostu

• Ses kalitesi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Evet muzik sıkıstırma bicimi olarak kastediyorum Spotify daha yuksek kpbs olmasina ragmen bicimden dolayi daha dusuk ses kalitesine sahip internette baya kaynak var bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.Vettel kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Yeni tasarımı beğenmedim karışık duruyor alışamadım henüz aşağı kaydırma olmasaydı daha güzel olurdu sözler aşağıda gereksiz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

Benim hesap yeni tasarıma geçti. Daha estetik ve güzel duruyor. Beğendim. Spotify varken Apple müziğin esamesi okunmaz. Ana akım müzikleri dinliyorsanız sıkıntı yok ama biraz remix cover tarafına kayarsanız Apple Music çok geride.
    Iosda spotify cop. Bi bucuk sene once ses kalitesi daha iyiydi. Apple music ses kalitesi konusunda her turlu daha iyi. En onemli kriter de ses kalitesi zaten. O yuzden spotify boyle dandik seylerle ugrasmayi birakip adam akilli bir muzik kalitesi sunmasi lazim.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Ona şarkı sözü mü diyorsunuz behind the lyrics özelliği hiç işe yaramıyor aşağıda olması konusunda haklısınız değiştirmeselerdi keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Iosda spotify cop. Bi bucuk sene once ses kalitesi daha iyiydi. Apple music ses kalitesi konusunda her turlu daha iyi. En onemli kriter de ses kalitesi zaten. O yuzden spotify boyle dandik seylerle ugrasmayi birakip adam akilli bir muzik kalitesi sunmasi lazim.

Alıntıları Göster
    En önemli kriter ses kalitesi değil kütüphane genişliği bana göre. İstediğim şarkıyı bulamadıktan sonra ses kalitesi iyi olmuş neye yarar. Apple musiğe geçeyim dedim geçenlerde. Spotify kütüphanemi nakletmeye çalıştığımda nerdeyse yarısını bulamadı apple music.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 4 Şubat 2019; 11:7:8 >

• Spotify olmasaydı çok beklerdiniz Apple'ın ülkeye göre fiyatlandırma yapmasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

En önemli kriter ses kalitesi değil kütüphane genişliği bana göre. İstediğim şarkıyı bulamadıktan sonra ses kalitesi iyi olmuş neye yarar. Apple musiğe geçeyim dedim geçenlerde. Spotify kütüphanemi nakletmeye çalıştığımda nerdeyse yarısını bulamadı apple music.

Alıntıları Göster
    Cok spesifik bir sey dinliyorsunuz sanirim. Ben spotifyda olan her seyi hatta fazlasini buldum apple musicte. Ustelik spotifydaki parcalar daha fazla yer kapliyor. 3. parti oldugundan daha fazla sarj yiyor. Suan senelik aile uyeliginde oldugumdan mecbur spotifydayim, uyelik biter bitmez apple musice geri donecegim. Tek sikinti spotify kadar populer olmadigindan aile uyeligi bulmasi zor oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Cok spesifik bir sey dinliyorsunuz sanirim. Ben spotifyda olan her seyi hatta fazlasini buldum apple musicte. Ustelik spotifydaki parcalar daha fazla yer kapliyor. 3. parti oldugundan daha fazla sarj yiyor. Suan senelik aile uyeliginde oldugumdan mecbur spotifydayim, uyelik biter bitmez apple musice geri donecegim. Tek sikinti spotify kadar populer olmadigindan aile uyeligi bulmasi zor oluyor.

Alıntıları Göster
    Daha çok remix cover türü dinliyorum. Ana akım şarkılar dinlemiyorum. Tercih meselesi işte. Kime hangisi uygunsa onu kullansın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.