Şimdi Ara

## Patriot'dan 1150MHz'lik Yeni Bellekler ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Patriot'dan 1150MHz'lik Yeni Bellekler ##

İçinde bulunduğumuz günlerde açıkçası DDR-3 belleklere olan beklenti ciddi şekilde artmışken DDR-2 tarafında ise saat hızları yükselmeye devam ediyor. Yüksek performanslı bellekleri ile tanınan Patriot da 1150MHz'de çalışabilen yeni belleklerini duyurdu.

Firmanın duyurusunu yaptığı yeni bellekleri 1GB'lık modül ve 2GB'lık (2*1GB) kitler halinde satılacak. Özellikle yüksek performansı arzulayanlar ve "hardcore" oyuncular için hazırlandığı ifade edilen yeni belleklerin 1150MHz'de ve 2.3v'de çalışabildikleri zamanlama değerleri ise 5-5-5-15 olarak belirlenmiş durumda. Tabii belleklerin altı çizilmesi gereken önemli özelliklerinden biri de ömür boyu garanti ile geliyor olmaları.

Patriot'un yeni duyurduğu belleklerin piyasaya çıkış tarihi ve fiyatları hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• Bence bu ramlerin mhz olayı 1300MHZ 'ye kadar gidier,sonrada zaten ddr3 ler gelir sanırsam,haber için teşekkürler
  • Teşekkürker. DDR3 leri sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • fx57 , bilgi için teşekkürler.eline sağlık.

extreme kullanıcılar artık 1GB ya da 2*1 GB belleklerle slotlarını doldurmaz sanırım..16 GB ram destekli bir anakartın yine 4 ram slotu varken
    2GB tek ya da 2*2GB ramler neden yaygınlaşmıyor...şimdi 1GB ramleri takanlar ilerde ram arttırırken bu ramlerden zarar edecek gibi geliyor bana...
    ve de bellek üreticileri bunu bilerek yapıyor.

edit: 4GB ya da 2*4GB ddr2 lerin zamanı geldi de geçiyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 21 Nisan 2007; 0:18:51 >
  • Önce DDR2nin timinglerin düşürsünler. Hala Cl4te sürünüyoruz...
  • Bu ram DDR3 den bile PERFORMANSLI bi ramdir. Nedense AÇIK Bildiiiim KADARIYLA DDR3 LER CL 8 ILE PIYASAYA GÖZ KIRPACAK. BU RAMIN CAS LATENCY DEGERI VE FRAKANS DEGERI GAYET TATMIN EDICI. BEN HALA 667 CL5 ILE KENDI EGOLARIMI TATMIN EDIYORUM. ANAKARTIMINDA O/C OZELLIGI SIFIRI BIRAK -10 OLDUGUNDAN RAMLERE O/C CEKEMIYORUM MALESEF
  • indirirmlerin sebebei belli oldu
  • daha ne abii 1150 mhz yaaww...hemde kit
  • guzel ama cok pahalı olur bu tarz urunler
  • merak ettim, işletim sistemi 64 bit olmazsa zaten 4 gb ram gereksiz vista da xp de görmüyo zaten 4 gb ram i.
  • anakartlarda zaten en iyileri 800MHz ram destekliyor
    en iyi denen DQ6 bile 800MHz ram destekli

neyle kullanılacak bu 1150MHz..pardon
    vardır kullanan anakart belki ama...o anakartı kullanan var mıdır o meçhul
  • ddr 2 bellekleri sündürdükçe sündürüyorlar bakal1m nerde kopacak
  • evet gercekten hersey güzelde fiyatları asırı pahalı ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.