Şimdi Ara

Yeni Christopher Nolan filminin vizyon tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21. yüzyılın en başarılı yönetmenlerinden birisi olarak gösterilen Christopher Nolan, yepyeni bir proje için hazırlıklara başladı. Warner Bros. tarafından bugün yapılan açıklamaya göre ünlü yönetmenin yeni filmi 17 Temmuz 2020'de vizyona girecek.

Yeni Nolan projesi için şu anda çok fazla bilgimiz yok. Warner Bros., yönetmen ve vizyon tarihi hariç film hakkında henüz hiçbir detay vermiş değil. Oyuncu kadrosu, hikayesi hatta filmin ismi bile bilinmiyor. Ancak bir Nolan projesi olduğu için beklentiler elbette yüksek. Film muhtemelen yine ilginç bir konuya ve işlenişe sahip olacaktır.

Christopher Nolan, 2000 yılında vizyona giren Memento filmiyle ilk kez adını duyurmuştu. Nolan'ın sonrasında yönettiği The Batman serisi, The Prestige, Inception ve Interstellar filmleri de sinema dünyasında büyük ses getirdi ve her biri son 20 yılın kült filmleri arasına girmeyi başardı.

Nolan'ın son filmi Dunkirk ise hem gişede hem de sinemaseverler karşısında aslında çok da bekleneni verememişti. Bakalım ünlü yönetmenin 2020 yılında vizyona girecek yeni filmi yine bizleri şaşırtmayı başarabilecek mi.

• Bunca çer çöp içinde Nolan varsa her türlü izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 26 Ocak 2019; 15:29:23 >
  • Dunkirk, hikaye anlatımı, çekim tekniği, oyunculuk ve sinematografi olarak çok başarılı bir filmdi. Bekleneni veremedi demek filme haksızlık yapmaktır. Gayet de içine alan ve memnun eden güzel bir filmdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Dunkirk, hikaye anlatımı, çekim tekniği, oyunculuk ve sinematografi olarak çok başarılı bir filmdi. Bekleneni veremedi demek filme haksızlık yapmaktır. Gayet de içine alan ve memnun eden güzel bir filmdi.

Bekleneni veremedi işte. Benim en sevdiğim yönetmen. En çok sevdiğim ilk 2 film bu yönetmene ait. İnterstaller ve inception ama gitti sma salak bir tarihi film çekti. Oda 2. Dünya savaşı çok büyük bir ilgi alanım içerisinde olmasına rağmen beğenmedim.

Umarım tekrar kendine gelirde adam gibi film izleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Dunkirk, hikaye anlatımı, çekim tekniği, oyunculuk ve sinematografi olarak çok başarılı bir filmdi. Bekleneni veremedi demek filme haksızlık yapmaktır. Gayet de içine alan ve memnun eden güzel bir filmdi.

Bekleneni veremedi işte. Benim en sevdiğim yönetmen. En çok sevdiğim ilk 2 film bu yönetmene ait. İnterstaller ve inception ama gitti sma salak bir tarihi film çekti. Oda 2. Dünya savaşı çok büyük bir ilgi alanım içerisinde olmasına rağmen beğenmedim.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle katılıyorum. Kötü film değil ama yönetmen Nolan olunca beklenti de yüksek oluyor. İşte bu yüksekliği karşılayamadı film.

Not: Ben katılıyorum dedim ama bilmiyorum aynı mı düşünüyoruz

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Ben izleyemedim yarısında çıktım salondan belki Türk olduğum içindir savaştan kaçan askerleri izleyemedim.

• Umarım bilim kurgu çeker bi de christian bale yi alsın özledik adamı, prestij, memento, inception, interstellar, tdk trilogy hepsini izledim ama dunkirk ilgimi çekmediği için izlememiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunkirk filmden anladığı tek şey plot twist olanlar haricinde beğenildi diye düşünüyorum.

• 3 oskar almış filme bekleneni veremedi demek ilginç gerçekten...

• Kacmak ingilizlerin isi sen karistirmissin

• film 15 temmuzda vizyona gelseydi iyi olurdu herhalde :) ;)
    dunkirk güzel filmdi ama beklenti bizde fazla olmuş. filme bizim gözümüzden bakmayın tarih onların tarihi belki onlara göre güzeldir. neyse bu çıkacak film çok farklı kafa yapıcı olursa iyi olur herhalde.
    17 temmuz 2020'yede daha çok var.

• Başlığı okuyup resmi görünce Prestij filminin devamı geliyor sandım heyecanlandım birden.

• Riyaziyeci R kullanıcısına yanıt
    Hugh jacman ı geri getirecek bir sihir bilmiyolar muhtemelen

• Dunkirk hariç bütün filmlerini izledim. 1 bu adam 2 Quentin Tarantino efsane yönetmenler. Kesinlikle bu işin üstatları.

Keşke beraber bir film yapsalar ne güzel olur ama ikisinin de film çekme anlayışı başka

• Uzun zaman sonra yapacağı ve Dunkird'den sonra geleceği için açıkçası beklentileri yüksek tutmak yersiz olmaz bence. Gözlerimizin pasını silecek diye düşünüyorum.

• Dunkırk de kardeşi senarist değildi en iyi filmleri nolan kardeşler beraber yaptıgında ortaya çıkıyor umarım yine öyle olur müziklerde hans zimmer e kalırsa ohooho kaymaklı kadayıf resmen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Alıntıları Göster
    + olarak 2. dünya savaşının kendine has bir şiddet olgusu ve katliam var bunları yansıtmadan bir film yapmaya dönem tarihini hiçe saymak denir.Bu kadar asker Dunkirk'e nasıl sıkışmış, Dünya tarihinin en büyük düşmanın bir askerini bile göremedik.Kandan kurşundan geçtim.Ayrıca Dunkirk'te sıkışıp hastalıktan susuzluktan kırılmış binlerce adam varken bu sahneleri de koyması gerekiyordu, adamlar sahilde gemi beklediler sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 20 Temmuz 2019; 3:42:53 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.