Şimdi Ara

Ezgi Yelen’in yeni klibi iPhone XS Max ile çekildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Akıllı telefonların kameraları geliştikçe farklı alanlarda da kendisine yer bulmaya başladı. Eminem’in Pixel 3 ile çekilen Venom soundtrack klibinin ardından Ezgi Yelen’in klibi de iPhone XS Max ile çekildi.

Türkiye’de ilk

Genç sanatçı Ezgi Yelen iki yıl önce ilk single albümü Duymak Ağırsa’yı piyasaya sürmüş ve beğeni toplamıştı. Bu yıl ise ikinci single albümü Yalnız Kadınlarım piyasaya çıktı. Klibi de Türkiye’de ilk kez iPhone XS Max akıllı telefonu ile çekildi.

Ayrıca Bkz.Facebook Moments gelecek ay kapanıyor

Kilyos ve Kadıköy’de çekimleri tamamlanan müzik videosunda sadece iki adet led ışık, iPhone XS Max ve Filmic Pro uygulaması kullanıldı. Yönetmen Çağla Çağlar makinelerle kıyaslandığında bir telefonun verebileceği en yüksek çözünürlüğü, kaliteyi ve ışığı elde ettiklerini ifade ediyor.

Yalnız Kadınlarım video klibi 1 Şubat tarihine kadar sadece Apple Music üzerinde erişilebilir olacak. Apple Music içerisinde ayrıca Ezgi Yelen’in sayfasını da bulabilirsiniz.

• Mesut Çevik'ten çalmışlar fikri. Türkiye'de ilk kez o xs max ile video çekip montajladı:)

• R E K L A M L A N D I N I Z

• Kadını bilmediğim için soruyorum. Şarkıcı mı, sanatçı mı?

Şarkıcı deyince autotune ile belli bir sese kilitle geç. Altyapılı "müziğin" üzerine de sesi ekle tamam. Gelecek sene unutulacak nasıl olsa o "beste, sanat eseri" (!).

Bir de tanınmak için "aypon'la çekildi kilip ^_^" reklamı yapılmış belli ki.

AutoTune nedir diye merak edenlere: Youtube'da "husky autotune" diye aratın.

• Haber değeri o kadar yüksek ki hemen iksesmex aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düşük bütçeli klip diyeceğim ama pekte öyle değil gibi.

• Amaç? iphone ile çekince ne oluyor ?

• B U N U N / N E R E S İ / H A B E R ? ? ? ?

• Kimse sormamış.

Ezgi yelen kim lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 26 Ocak 2019; 14:16:54 >
  • Geçen sene de İpX ile çekilen bir klip haber olmuştu, her sene çıkan yeni modelle ilgili ilk kez başlığını mı kullanacaksınız ?

• İyi yanından bakın olaya. Ezgi Yelen = iPhone / iPhone = Ezgi Yelen

iPhone fiyatları kesin düşecek bu sayede. Hep kötü düşünmek neden yaw... Bu kadar karamsar olmayın. Ezgi Yelen'de USA'liydi zaten. Yav hehe...

Magazin izlemeye gerek kalmadı. Teşekkürler DH Magazin :D

• Masrafı daha az olmuş böyle

• Oooo o zaman hemen koşup iPhone mxsjdjrldmd max almalıyız arkadaşlar. Koşun koşun vaaaay

• Yorumları okuyunca duygulandım fanboy lar iyice azalmış millet uyanmış yeni hedef marsa insanlı yolculuk.

• Ezgi Yelen’in yeni klibi iPhone XS Max ile çekildi

• Ezgi yelen kim

Çok zor tuttum kendimi sonuna 2 harf daha eklememek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Mesut Çevik" fikri benden çaldınız diyip dava açabilir.

• Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    hocam reklam işte bende tanımıyorum şahsen ve tanıyan da azdır tanıtım amaçlı böyle bir haber konusu olmuş
  • Geçiniz ağalar... Nexus 5 ve pixel için de lumia için de ve önceki appfel cihazlar- için de bu reklamlar vardı. Kaç para aldın ezgi söyle bize ??

• Bunu demek için gelmiştim gidiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.