Şimdi Ara

Resident Evil 2'nin Steam ve Xbox Store Fiyatları Arttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resident Evil 2 remake bugün itibarıyla PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirdi ve çıkış yapmasıyla birlikte oyunun Steam ve Xbox Store üzerindeki fiyatları arttı.

Steam ve Xbox Store'da 209,00 TL ile ön siparişe açılan standart sürümün fiyatı 399,00 TL; 239,00 TL ile ön siparişe açılan deluxe sürümün fiyatı ise 469,00 TL oldu.

PlayStation Store'daki fiyatlar daha önceden artmıştı. Şu anda oyun üç platformda da aynı fiyattan satılıyor.

Deluxe Edition'da ana oyun ve ayrıca şu öğeler bulunuyor:

-Leon Costume: "Arklay Sheriff"
    -Leon Costume: "Noir"
    -Claire Costume: "Military"
    -Claire Costume: "Noir"
    -Claire Costume: "Elza Walker"
    -Deluxe Weapon: "Samurai Edge - Albert Model"
    -"Original Ver." Soundtrack Swap

Resident Evil 2 remake'in çıkış fragmanına, live-action fragmanına, PC sistem gereksinimlerine ve inceleme puanlarına buradaki haberden göz atabilirsiniz.

• "Ön Sipariş Özel Fiyatı" gibi bir ibare koymazlarsa elbette tepki gelecektir. Nasıl ki Sony tepki gördü, ben de gösterdim, bunlara da ses etmek lazım. Sekiro falan da artacaktır.

Aral'ın vesairenin oyuncağı olmadan direkt oyuncuları düşünen kişiler yönetse keşke şu firmaları. Sözde Steam'de sabit kur var ama dağıtımcı gelip önümüze taş koyuyor.
    1 Dolar = 5.15 Suriye Lirası - Savaş içinde, yerle bir olmuş ülke
    1 Dolar = 5.28 Türk Lirası - Gelişmekte olan, süper güç bir ülke(!)

Sadece bu kadarını yazıyorum. Capcom'a, Rockstar'a, Sony Türkiye'ye bilmem neye yazılar yazacağınıza oturun, düşünün, araştırın, öğrenin. Hayırlı Cumalar cümleten.
    Bu yapılan zamı nasıl savunabiliyorsunuz hakikaten komik insanlarsınız.Senin ülkenin ekonomik durumu bu kadar kötüyken , bu ülkede 60 dolarlık oyun, 75 dolara satılıyorsa buna neden olan durum araştırılıp , eleştirilmesi gerekir. Son kullanıcı olarak bizim sesimiz çok uzağa gitmiyor ama burada bsc , merlin, ogz gibi Türkiyenin önde gelen oyun sitelerine çok iş düşüyor. Özellikle ithalatçı firmanın böyle fahiş fiyatlardan oyun satmasının önüne geçilmesi şart.

Bu arada neden almadın diye saçma şeyler savunan insanlar olmuş . Gani gani para kazanıyorlar sanırım. 209 lirayı çat diye çıkartamıyorum , maaşımın yatması şart :D
  • "Ön Sipariş Özel Fiyatı" gibi bir ibare koymazlarsa elbette tepki gelecektir. Nasıl ki Sony tepki gördü, ben de gösterdim, bunlara da ses etmek lazım. Sekiro falan da artacaktır.

Aral'ın vesairenin oyuncağı olmadan direkt oyuncuları düşünen kişiler yönetse keşke şu firmaları. Sözde Steam'de sabit kur var ama dağıtımcı gelip önümüze taş koyuyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Capcom yapmaz diyordum oda yaptı neyse artık capcom oyunlarınıda korsan oynayacağım
  • Cpy hadi bakayım görelim seni
  • ücretsiz oynamaktan başka seçenek yok

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • steam bu politikaları sürdürdükçe cpy'nin ekmeğine bol bol yağ sürülür. metro exodus gold edition alcaktım fakat şu an ateş pahası.
    cpy > all

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CPY'cı HAREKET ENGELLENEMEZ !
    Resident Evil 2'nin Steam ve Xbox Store Fiyatları Arttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 25 Ocak 2019; 13:46:17 >
  • yooo seçenek var beklemek fiyatı düşünce oynayın.korsana bahane arıyonuz sizde
  • %0 faizli özel kredi ile verilirse almayı düşünürüm fakat bu şartlar altında korsan abileri de dinlemek isterim.

• Olay capcom steamle ilgili değil a*al games oyunu uçuk fiyattan kutulu satıyor bakıyor steam uygun fiyattan sattığı için kimse yüzüne bakmıyor kutulu oyunların vesaire haksız rekabet bahanesiyle uçurtuyor fiyatları burda capcomun tek suçu oyunu arala dağıttırması witcher 3ü bilkom dağıttığı için dediğim olayı yapamadılar
  • yahu kart ayın 26 sınde devrediyor bekleyip 1 gün sonra alayım dedim fyatı 2 kat oldu. ne güzel one x geliştirmesi ile oynayacaktım, yeminle soğuttunuz la insanı. haftada 3-5 saat konsol keyfimiz vardı zehir olsun illa

• Almıyorum almayacağım, sonunda Xbox'ı da sattıracaklar bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zam değil bu zamcık

• Pc'de bir oyuna en fazla 100-120 lira arası para veririm.Bu oyun 2 senede anca bu kadar iner.Bize cpy-codex yolları gözüktü.
  • Fiyatların ilk günlerde uygun olarak çıkmasından yabancıların Türkiye'ye karşı iyi niyet gösterdiğini anlıyorum. Başta daha uygun fiyat çekerken sonradan fiyat artıyor çünkü, bir nevi başlangıçta özel fiyat. Aldın aldın, almadın geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 28 Ocak 2019; 19:53:13 >
  • Bunlar zam değil güncelleme

• Oyun 6 aydır 209₺ xbox da şimdi mi alasın geldi?

• 1 Dolar = 5.15 Suriye Lirası - Savaş içinde, yerle bir olmuş ülke

Sadece bu kadarını yazıyorum. Capcom'a, Rockstar'a, Sony Türkiye'ye bilmem neye yazılar yazacağınıza oturun, düşünün, araştırın, öğrenin. Hayırlı Cumalar cümleten.

• e be kardeşim kaç aydır ön siparişte. niye almadınız ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ASKERTUNGA

1 Dolar = 5.15 Suriye Lirası - Savaş içinde, yerle bir olmuş ülke

209 tl'de vermem ben bir oyuna yazık değil mi paraya? 60-100 tl olur alırız o zaman.

Edit: Yanlış yorumu alıntılamışım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 26 Ocak 2019; 16:23:15 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.