Şimdi Ara

Yeni iPod Touch oyun odaklı mı olacak?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yaklaşık 4 yıl aradan sonra Apple’ın yeni bir iPod Touch hazırlıkları yaptığı iddia edilirken yeni bir gelişme bunu doğrular nitelikte. Firma iPod Touch için 10 yıl önce aldığı marka tesciline yeni tanımlamalar ekledi.

Oyun odaklı olabilir

Apple ilk iPod Touch marka tescilinde oyun oynamaya değinmemişti ancak ürün sayfasında akıcı bir oyun deneyimine atıfta bulunmuştu. Geçtiğimiz haftalarda marka tesciline eklenen tanımlamalar taşınabilir oyun konsollarını ve elektronik oyun oynatan taşınabilir cihazları kapsamına almış.

Ayrıca Bkz.Galaxy S10 serisinin kripto para cüzdanı sızdırıldı

Apple genişleme başvurusuna hali hazırdaki iPod Touch ürün sayfasının oyun kısmını da eklemiş. Bazı kaynaklar Apple’ın gelecekte oluşacak marka tanımlaması kavgalarına konu olmaması için bu genişlemeyi yaptığını düşünüyor ancak bunun için 10 yıl beklemiş olması kafaları karıştırıyor.

Bazı kaynaklar ise yedinci nesil iPod Touch modelinin oyun odaklı bazı uygulamalar veya hızlandırmalar barındırabileceğini tahmin ediyor. Zira artık akıllı telefonlar müzik çalar ve video oynatma işlerini hayli hayli yerine getiriyor. Apple bu anlamda bir farklılık oluşturmak isteyebilir.

• Yıllar önce iPod Touch 4G alıp sadece oyun makinesi olarak 3-4 yıl boyunca kullanmıştım. iPod ve tuşlu bir telefonla uzun yıllar takıldım. Haberi okuyunca anılarım depreşti

• Aslın da ekran kasa oranını daha yükseğe çekip, çentiksiz bir tasarımla yapılmayacak birşey değil. Şebeke olmayınca daha verimli şarj süresi de vaad edebilir. Yoksa dümdüz bir model yüksek fiyatla tutmayabilir.

• Bu kasaya telefon ozelligi ekleyebilseler tadindan yenmez..

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Hala IPod touch kullanıyorum.

Altıda biri fiyatına iPhone deneyimi sunuyor her anlamı ile.

İpod 4, 5, ve şimdi 6... telefona ihtiyaç bırakmıyor.

Hem ucuz hem hafif, hem stabil son sürüm iOS deneyimi sunuyor.

Yeni modeli sabırsızlıkla bekliyorum ancak 1000 lira üstü para verilmez tabi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Bu kasaya telefon ozelligi ekleyebilseler tadindan yenmez..
    O zaman da iphone oluyor ama onların da tasarımı ortada yani...
  • Aynısı Apple TV için de yazıyor, beklentilerinizi düşük tutun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nintendo Switch gibi kontrolcü takılabilen bir portable konsol yapsalar keşke. Apple ürünleri genelde bana hitap etmiyor ama taşınabilir bir oyun konsolu olsa başarılı olurdu bence, almayı da düşünürdüm.

• Vaktiyle PSP yada DS yerine ipodtouch2G almistim. İyi guzeldi ama mobil oyunculuk bitti gitti. O zamanlar oyumlar psp ds surumu gibi cikardi. Simdi ki gibi para manyagi ozensiz oyunlar yoktu. Appstore bitmis, android market zaten hep bitikti.

• Ciksa da alsak...

• Pay once and Play bölümü var Appstore’da. Yani uygulama içi satın alma olmayan oyunlar.

Bu tarz bir konsol çıkarsa ve marketi özel olursa Apple’ın uygulama geliştirme kısmı malum çok kaliteli ve güçlü. Herkes almak isteyecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pad varken bunu oyun için yapmazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.