Şimdi Ara

Haftaya BİM marketlerde PS4 Slim ve Trust Carus oyuncu kulaklığı satılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uygun fiyatlı teknolojik ürünlerin ilk adresi haline gelen BİM ve A101 marketlerde gelecek hafta birbirinden ilgi çekici cihazlar satışa çıkıyor. Özellikler 1 Şubat 2019 BİM aktüel ürünlerde PS4 Slim konsolu var.

1 Şubat 2019 BİM aktüel ürünler

1 Şubat 2019 BİM aktüel ürünler arasında PS4 Slim konsolu dikkat çekiyor. 500GB kapasiteye sahip olan PS4 Slim modeli ayrıca 1 adet oyun kolu ve Red Dead Redemption 2 oyunu ile birlikte geliyor. Konsolun fiyatı 1999TL olarak belirlenmiş.

Ayrıca Bkz.Konsol Uyumlu Oyuncu Kulaklığı TRUST CARUS İncelemesi

Diğer taraftan Trust Carus oyuncu kulaklığı da çok uygun fiyata. PC dışında konsollarda da kullanabileceğiniz kulaklığı kontrolcüye bağlayabiliyorsunuz. Dış kısımda ses kontrol ve mikrofonu sessize alma tuşları bulunan kulaklığın fiyatı 125TL ve piyasanın oldukça altında. Levon Turaç da kulaklığı sizler için incelemişti.

31 Ocak 2019 A101 aktüel ürünler

31 Ocak 2019 A101 aktüel ürünler arasında Samsung marka 55 inçlik kavisli 4K akıllı televizyon bulunuyor. HD uydu alıcı ve 20W hoparlör özellikleri bulunan televizyonun fiyatı 4499TL ve oldukça uygun.

İkinci olarak yine Samsung Galaxy Grand Prime Plus satışa çıkacak. 5 inçlik 960x540 piksel çözünürlüğünde bir ekran barındıran modele 4 adet Cortex-A53 çekirdekli bir MediaTek yonga seti eşlik ediyor.

1.5GB RAM ve 8GB dahili kapasiteye sahip olan telefonun arka kısmında 8MP çözünürlüğünde, ön kısmında da 5MP çözünürlüğünde flaş destekli kamera yer alıyor. Batarya kapasitesi ise 2600mAh. Telefonun fiyatı 879TL iken piyasanın biraz daha altında olduğunu söyleyebiliriz.

Diğer taraftan Western Digital 1TB HDD ürünü 279TL ve piyasada biraz daha uyguna bulmak mümkün. Ayrıca Samsung EVO 32GB microSD kartı da 28TL ile avantajlı bir fiyata sahip.

• Bu TV 7300 serisidir. Curve TV ilk çıktığında bi coşkusu vardı ama hiç mantıklı bulmadığım bi olay. Zaten balonu da söndü artık. Bütçeniz elveriyorsa 55NU8000 düşünebilirsiniz. 5700TL civarı ama 10 bit ve 100Hz panel kalitesiyle olayı bitiriyor. Konsol, PC bağlar oyun oynarım derseniz Freesync desteği de var.
  • Elde kalmış ürünleri ucuzdan satalım mantığıyla güzel satış yapıyorlar.

• Haftaya BİM marketlerde PS4 Slim ve Trust Carus oyuncu kulaklığı satılacak
  • Read Dead Redemption 2 olmamış

• arkadaşlar 4k akıllı tv alma arifesindeyim. Tam da samsung düşünüyordum. Bu televizyon nasıl bilgisi olan var mı?

• Müthiş ekonomi nerden nereye gelmiş. Heyt be çağ atlamışız çağ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometheusx

arkadaşlar 4k akıllı tv alma arifesindeyim. Tam da samsung düşünüyordum. Bu televizyon nasıl bilgisi olan var mı?
    Bu TV 7300 serisidir. Curve TV ilk çıktığında bi coşkusu vardı ama hiç mantıklı bulmadığım bi olay. Zaten balonu da söndü artık. Bütçeniz elveriyorsa 55NU8000 düşünebilirsiniz. 5700TL civarı ama 10 bit ve 100Hz panel kalitesiyle olayı bitiriyor. Konsol, PC bağlar oyun oynarım derseniz Freesync desteği de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 25 Ocak 2019; 2:41:54 >
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgiler için araştırıyorum bu modelleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat edin sahte olmasin xD

• bim kendini aştı.bizim burda bakkal gibi mağazaları türüyor.ben destekliyorum bu mağazaları,özellikle anadoluya yayılmaları bence halkımız için çok çok iyi oldu.

• ERIKCI kullanıcısına yanıt
    Nereden nereye... Eyy zalımın kızı

• BİM ucuz kıyma videosunu gördükten sonra BİM’e girmeme kararı aldım

• 500 GB’a 2000 TL verilmez. İndirim dönemlerinde amazonu kovalayın daha ucuza alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 26 Ocak 2019; 22:39:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kulaklık çöp mü yokla fp mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ERIKCI kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bimde çalışıyordu o zamanlar satılmamıştı 650 tl ye almıştı. Şimdi üstüne 1000 tl daha koysan alamıyorsun teknoloji eskidikçe fiyatlar artıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel fiyat bu fiyata ikinci el var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.