Şimdi Ara

Sony Xperia XZ4'ü çalışırken gösteren ilk fotoğraf yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony’nin henüz resmen tanıtmadığı Xperia XZ4’ün görselleri internete düştü. Amiral gemisi telefonun 21:9 görüntü oranı sunan 6.5 inçlik bir ekrana sahip olacağı bildiriliyor. Ayrıca metal gövde ile geleceği yönünde bilgiler var. Bu da demek oluyor ki cihazda kablosuz şarj özelliği olmayacak.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S10 serisinin fiyatları belli oldu
    GizChina adlı internet sitesi tarafından yayınlanan fotoğraf, amiral gemisi telefonun Android 9 Pie işletim sistemiyle çalıştığını gösteriyor. Bunun dışında klasik Sony arayüzünü anımsattığını söyleyebiliriz. Ekranın yanında ise cihazın, daha önce Xperia XZ3'te gördüğümüz Side sense özelliğine sahip olacağını gösteren küçük bir şeffaf çubuk var.

Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak

Amiral gemisi telefon tıpkı Xperia XZ3 gibi oldukça ince çerçevelere sahip. Her zaman olduğu gibi Sony henüz telefonu resmi olarak tanıtılmadığı için bu bilgilerin kesin olarak doğru olduğunu söyleyemeyiz.

Japon şirket Xperia XZ4'ü 25 Şubat tarihinde Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) tanıtacak. Dolayısı ile tüm bu bilgilerin ne derece gerçek olduğunu öğrenebilmemiz için birkaç hafta daha beklememiz gerekecek.

• İşte bu telefon olmuş! Tek eksiği diyebileceğim ekrandan parmak izi okuyucu ama onu da güç tuşuna entegre ederek nispeten affettirmişler. Premium versiyonu nasıl olur merak ediyorum. Türkiye'ye gelmeyecek olması gerçekten çok üzücü. Delikli, çentikli, kızaklı saçma sapan telefonlar, güncelleme desteği rezalet telefonlara mahkumuz. Bir yandan Apple gibi kullancısını ayan beyan enayi yerine koyan adi bir firma, diğer yanda kalitesizlik abidesi Çin firmaları... Bu arada 21:9 formatı yerine bence de 16.9'dan şaşmamaları gerekirdi, hem de telefon küçülmüş olurdu.
  • cık
  • Millet yıllarca bir sürü telefon için TV kumandası benzetmesi yaptı fakat asıl kumanda şimdi gelecek gibi görünüyor.
  • Valla gayet güzel görünüyor. Daha ne yapsın bu Sony?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sinema ekranı mükemmel olmuş.
    Bence çentik ve delikli ekranlardan daha iyi bir düşünce.

• zamanında herkes iphone 5 e ışın kılıcı gidi diyordu şimdi ileride çıkacak olanları merak ediyorum

• LEVENT PEKCAN ___ Kutusu gözüktü :) Zuhur etti :)

• Tasarım leş gibi... Tıraş makinesi gibi. iPhone a alay edenler buna ne diyecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony sen çok yanlış anlamışsın olayı Boyu değil işlevi önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 23 Ocak 2019; 1:44:44 >
  • Ben Sony'nin mobil anlamda tekrar toparlayabilceğini düşünmüyorum. Dizüstü depatmanının başına gelen telefon departmanınında başına gelecek gibi. Sevdiğim bir firma ama rakipleriniz daha iyisini üretirken sadece sevgi ile iş yürümez.

Eğer Playstation olmasaydı Sony'nin işi zordu.
  • Durum gittikçe ateş düşürücü, ağrı kesici, kas gevşetici modellere doğru gidiyor.

Zorunlu olmadıkça bu tarz bir modeli ne kullanmak isterim, ne bir başkası üzerimde kullansın isterim.

Sony Xperia XZ4'ü çalışırken gösteren ilk fotoğraf yayınlandı
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Küçük olsa ona bir şey, normal olsa aynı telefonlar, farklı yenilikçi olsa saçma sapan benzetmeler... İşte bu gibi nedenlerden dolayı sizler onların telefonlarına yorum yapıyorsunuz. Çünkü ancak bunu yapabilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Manhunt Three

Küçük olsa ona bir şey, normal olsa aynı telefonlar, farklı yenilikçi olsa saçma sapan benzetmeler... İşte bu gibi nedenlerden dolayı sizler onların telefonlarına yorum yapıyorsunuz. Çünkü ancak bunu yapabilirsiniz...
    Geldi yine bir tane "Atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun" modunda birisi. Sanki kendisi üretim yapıyor. Yönetim sizin gibilere müteşekkir eminim, sizin gibi tadsız muhalefetler de olmasa bu forum dönmez herhalde.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Forum dönmez de sen ne olursun bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manhunt Three

Forum dönmez de sen ne olursun bilemedim.
    Diyene bak. Ortam da sayen de epey ılık oldu. Nick entry uyumunda başı çekersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4:3 16:9 21:9 piyasada yaygın olan ekran ölçekleri 4:3 tabletlerde var nadir görülüyor, 16:9 standart formattı firmalar beğenmediler kasayı üstten alttan traşlamak yerine aynı kasa içinde ekranı üstten alttan uzatmayı seçtiler, 21:9 yapmadılar 18:9 18.5:9 gibi neticelerinden ekran ölçeği uydurdular hala içerikler hiç birine uymuyor kendi kameralarıyla bile çektikleri ekran ölçeğine uymuyor. Sony xz2 ve xz3 te 18:9 denedi baktı diğerlerinden farklı olmam lazım deyip 21:9 a geçmiş en azından bazı içerikler ekranla uyumlu olur.

LG BL40 zamanının çok öncesinde çıkan bir modeldi o zamanlar 21:9 pek rağbet görmedi bakalım günümüz 21:9 için uygun mu?

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21:9 sanki olmamis gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "zamanında iphone 5'e kumanda diyenler orlayn mı?"

diyecektim benden önce de yazılmış benzer şeyler. ben de taşlamış olayım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.