- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Dudak yemek..
50 Cevap10891 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Nisan 2007; 20:31:16 

Merhabalar..
Şu dudak yeme sorunuma çare bulamadım.İnternette de bulamadım.2-3 senedir istem dışı dudağımı yiyorum.Bazen farkında bile olmuyorum.Ta ki kanın tadı ağzıma gelinceye kadar.Alt dudak üst dudak sağ sol her yeri yiyorum ve şişiyor,feci derecede acıyor.Bunu nasıl bırakabilirim.

84 Mesaj
19 Nisan 2007; 20:35:43 

Haha süpermiş ya sen vampir olucakmışsın aslında bilinç altında sonunda dudaktan çıkaracağın kanın lezizliği var o yüzden yemeyi bırakamıyorsun

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Oley be imzam kural dışı ne mutlu bana...

567 Mesaj
19 Nisan 2007; 20:40:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Chagan

Haha süpermiş ya sen vampir olucakmışsın aslında bilinç altında sonunda dudaktan çıkaracağın kanın lezizliği var o yüzden yemeyi bırakamıyorsun

Bilkent University
Computer Engineering

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2007; 20:41:49 

quote:

Orjinalden alıntı: Chagan

Hocam,dalganı geçiceksen ortalık dalga geçilecek topic kaynıyor.Etraftan duyduğum kadarıyla dudak yemek çok büyük problemlere yol acabiliyormuş..

848 Mesaj
19 Nisan 2007; 20:53:24 

dudağına tadı kötü olan bir şeyler sür(böyle ilaçlar vardı galiba) dilin dudağına gitti zaman o tadı alınca zaten dudağını yemezsin

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!

1628 Mesaj
19 Nisan 2007; 21:02:52 

kardeş bu vampir diyen arkadaşda dogruluk payı var ben dilimi ısırdım alıştım ısırmaya hep ısırmaya başldaım ama 1 hafta sonra bıraktım yani alışkanlık olmuş bende çok kötü tırnak yiyorum eger yemeye devam edersem daha çıkmayacak napim ama

835 Mesaj
19 Nisan 2007; 21:29:26 

Evet hakılık payı var arkadaşta ya üstüne gitmeyin çocuğun

IGN | Xanthos
Guild | NEW_ORDER
Build | Fire / Force / Pacheon
Server | Gaia

Reach4TheSky

1491 Mesaj
19 Nisan 2007; 21:55:18 

Sinan Özen'in Senin Ağzını yirim ben parçasını indirip, ardarda 30 kez dinLE Belki işe yarar

835 Mesaj
19 Nisan 2007; 22:10:34 

quote:

Orjinalden alıntı: soul calibur

Sinan Özen'in Senin Ağzını yirim ben parçasını indirip, ardarda 30 kez dinLE Belki işe yarar

Süpersin kardeş ya

IGN | Xanthos
Guild | NEW_ORDER
Build | Fire / Force / Pacheon
Server | Gaia

Reach4TheSky

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2007; 22:14:40 

şimdi dudagımı dişleyerek öyle bakıyordum topiclere buna baktım güldüm bu ne laa dedim kendime

yine yer yaptım yara yaptım yarın kabuk maalesef çözümü yok gibi elimde değil benimde farkında bile değilim

stresli kişilerde oluyormuş

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2007; 15:35:47 

quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

şimdi dudagımı dişleyerek öyle bakıyordum topiclere buna baktım güldüm bu ne laa dedim kendime

yine yer yaptım yara yaptım yarın kabuk maalesef çözümü yok gibi elimde değil benimde farkında bile değilim

454 Mesaj
21 Nisan 2007; 15:43:32 

imzanda vampire benziyo

650 Mesaj
21 Nisan 2007; 15:48:14 

bende de aynı sorun var. ama hastalık mı bilmiyrum. dudak kuruyunca yiyiorum. ama sonra salata fln yiyince limon olduğu için yakıyo. o yüzden yemekten sonra yemeye dikkat ediyorum.

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2007; 15:59:04 

benim yanak içi berbat.oraları ısırırım genelde.dudağımda yılın 12 ayı kurudur kıl kapıyorum

1656 Mesaj
21 Nisan 2007; 16:03:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Odysseus347

benim yanak içi berbat.oraları ısırırım genelde.dudağımda yılın 12 ayı kurudur kıl kapıyorum

peki yılın 13. ayında düzeliyor mu?

nie bu kadar iğrencim

2193 Mesaj
21 Nisan 2007; 16:48:53 

sen yine iyisin ben direk parmaklarımla koparıyorum bu durumda bende kötü tatlı ilaçlarda işe yaramaz

Sarı-Lacivert

4150 Mesaj
21 Nisan 2007; 17:00:07 

acılı dudak besliyici parlatıcı var ondan al dudağına bir müddet sür ve acı olduğu için devam edemiyeceksin ama tam adını bilmyom eskiden arkadaşım kulanmıştı etkilii baya tam adını bilmiyom parlacının yada nemlendirici besliycide de olabilir.. dene bunları olmazsa piskolğa görün o seni düzeltir ilaç vs derinine iner halleder..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2007; 17:20:15 

quote:

Orjinalden alıntı: deep_man

peki yılın 13. ayında düzeliyor mu?

nie bu kadar iğrencim

lanetli 13 gibisin maşallah ürktüm senden

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2007; 17:35:06 

Adam gibi cevap veren herkese teşekkür ederim..

950 Mesaj
21 Nisan 2007; 21:33:49 

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

aynen şimdi ben de dudağımı ısırırken gördüm.Dudağım temmuzdan beri yara ha geçecek ha geçti.Bir türlü geçmiyor.Kanayınca daha da beter oluyor.Tad harbi iğrenç ama ısırmak bir o kadar zevkli.EE öğrenciyiz sınav stres.Bir aralar o kadar yaralandı ki güldüğümde kanıyordu o derece...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdarkprince -- 21 Nisan 2007; 21:35:37 >

7740 Mesaj
21 Nisan 2007; 21:39:54 

Ben de çok sinirli ve stresli olduğumda yaparım bunu. Hatta en son geçen hafta boyunca tuzlu ve limonlu şeyler resmen işkence olmuştu. Şimdi ısırdıkça aklıma geçtiğim hafta yediğim hiç bir şeyden tat alamadığım, gözümün yaşardığı geliyor ve ısırmıyorum.

Ben aslında yoğum. YOĞUM!

336 Mesaj
21 Nisan 2007; 21:52:08 

bende de var aynı dert :(

1689 Mesaj
21 Nisan 2007; 21:56:55 

Ben de yerim ama fazla değil çünkü kötü gözüküyor bu yüzden tik olmadı, benim de dudaklarım kurur buna karşı şunu yaparım: yatmadan önce nemlendirici krem sürerim, sabah onu tırnağımla soyarım zaten dokunduğunuzda düşer. Böylece altakki pütür pütür deriyi zaten yiyemyrsnz..

Opel Corsa 1.2 Enjoy spor paket

6438 Mesaj
21 Nisan 2007; 23:43:12 

stres sıkıntı sırasında sanırım daha çok iyiyo insan.. ben çocukluğumdan beri dudaığımı elimle dişimle yiyip soyup kanatıyorum.. vs.. annem de yapıyo çok.. sanırım genlerde var

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2007; 23:50:47 

bendede var aynısı dudak yeniden çıkınca kuruyo onuda yiyorum

786 Mesaj
22 Nisan 2007; 0:05:06 

quote:

Orjinalden alıntı: drift34

imzanda vampire benziyo

dikkat et ısırmasın seni

772 Mesaj
22 Nisan 2007; 9:33:41 

Aynı sorun bendede var valla.Spesifik bir alışkanlık.Dudaklar kuru olunca ve genelde yapacak bişey yokken ve çok düşünürken oluyor.Ben derileri hayvan gibi koparıp tükürüyorum .Taa ki akın kanın tadına doyuncaya kadar.

0110110101100001011110000111010001110010011001010110110101100101

Uzaklaştırılmış
22 Nisan 2007; 9:45:50 

bendede vardı çok kötü bişey çocukken vardı tabiki sonradan kendimi zor tuttum ve geçti artık hiç ısırısım gelmiyor

tavsiyem hiç ısırmaaa dokunmaaa

1713 Mesaj
22 Nisan 2007; 9:51:04 

dostum sen yine iyisin ben ilkokul 4 de başladım üniversite biteli bir yıl oldu ben daha tecrübeliyim yani

sana önerim ki emin ol işe çok iyi yarıyor eczanelerde büyük marketlerde satılıyor nivea nın dudak yumuşatıcı stick diye bir ürünü var bunu al ve kullanmaya başla acilen biraz zaman sonra düzeldiğini göreceksin

Uzaklaştırılmış
22 Nisan 2007; 11:58:23 

bu topic açıldığından beri daha çok aklıma geliyo daha çok ısırıyorum
çare ararken ters tepti heralde

2193 Mesaj
20 Eylül 2007; 0:10:14 

çare bulabilen varmı?

Sarı-Lacivert

350 Mesaj
20 Eylül 2007; 0:11:30 

tam konuyu okuduğum an dudağımı yediğimi fark ettim

544 Mesaj
20 Eylül 2007; 0:15:34 

ben hep böle yapıom

0

Ekteki dosya (1)

1308 Mesaj
20 Eylül 2007; 0:15:59 

Nivea Lip Care (eczanelerde bulursun)
uzun süreli günlük bakım ve etkin koruma

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!

1713 Mesaj
20 Eylül 2007; 0:24:30 

94 ten beri yiyorum

143 Mesaj
20 Eylül 2007; 0:49:03 

Tırnak yemek,dudak yemek,sürekli uyumak,parmak,bacak boyun vs. çıtlatmak, sürekli ayak sallamak, kökeninde psikoloji yatan stres kaynaklı rahatsızlıklardır.Farkında olmadığını söylediğin için diyorum bunu kafanda bişeyleri ötelemişsin gerilere ve hatırlamakta zorluk çekiyosun.

Şiddetle tavsiye ediyorumki bi psikiyatri servisene uğra,yada rehberlik uzmanına falan git okuyorsan eğer.

4120 Mesaj
20 Eylül 2007; 0:53:30 

quote:

Orjinalden alıntı: 2Late4Escape

Merhabalar..
Şu dudak yeme sorunuma çare bulamadım.İnternette de bulamadım.2-3 senedir istem dışı dudağımı yiyorum.Bazen farkında bile olmuyorum.Ta ki kanın tadı ağzıma gelinceye kadar.Alt dudak üst dudak sağ sol her yeri yiyorum ve şişiyor,feci derecede acıyor.Bunu nasıl bırakabilirim.

dostum bende uzun süre yedim dudak... ciddi anlamda soyarım yerim ısırırım ertesi gün fena bir iz kalır kabarır kabuk gibi bişey bağlar...
heleki yerken o gelen kanın kudurtan tadı... ilk dudak yerken öğrendim kanın insanı kudurttuğunu.

bırakmanın bir yolu yok. irade meselesi sadece. sakız çiğnemekle bişey yapmakla olmaz. ben lisede bırakmıştım. çok fena bir görüntü oluşuyordu ve o zaman bi sevgilim vardı. onun benden iğrenmemesi için bir hafta dişlerimi dudağıma götürmedim etrafımdakileri beni uyarın diye uyardım.
1 haftadan sonra 4 yıldır yemiyorum : )
haa arada sırada sinirlendiğimde yanak içlerimi ufak ufak ısırırım oraları kanatırım

sLAUGHTER IS THE BEST MEDICINE

443 Mesaj
20 Eylül 2007; 1:16:04 

quote:

Orjinalden alıntı: 2Late4Escape

Merhabalar..

acı bir şey sür o zman belki acıdan yemezsin ya da kızların tırnaklarına sürdükleri gibi sende dudağına oje benzeri bir şey sür onunda tadı acıymış bir çok tırnak yiyen çocukların tırnaklarına onlardan sürerlermiş diye duydum ama onun kötü bir özelliği olarak parlak olduğu için dudakta biraz garip görünür sen en iyisi acı sür bence

çalışmak gerekiyor arkadaşlar . Her daim gücünün yettiği yere kadar çalışmak . Ülkeye yararlı birer vatandaş olmak gerekiyor

1694 Mesaj
20 Eylül 2007; 1:21:26 

Bende eskiden tırnak yerdim
Şimdi onu bıraktım dudak yemeye geçtim
Bakalım sıra neye gelecek

158 Mesaj
20 Eylül 2007; 1:36:16 

dudak yemenin, hatta ağız içindeki etleri yemenin kanser yaptığını duymuştum. ne kadar doğru bilmiyorum

|..Fenerbahçe Spor Kulübü..|

1570 Mesaj
20 Eylül 2007; 1:54:58 

bi de karsı cinsin dudaklarını dene daha guzel gecektir

2193 Mesaj
20 Eylül 2007; 1:57:57 

arkadaş hala yiyorum hala yiyorum!

Sarı-Lacivert

146 Mesaj
20 Eylül 2007; 3:04:01 

Dostum gerginlik ve stresle ilgili uzmana görünmekte fayda var (bende de eskiden tırnak yeme hastalığı vardı kendi kendime vazgeçtim şükür)

Uzaklaştırılmış
20 Eylül 2007; 3:06:59 

dudağina biber sür :) bi vakit sonra birakirsin

42 Mesaj
30 Temmuz 2012; 12:58:24 

bende uzun zamandır daha doğrusu bu ülkeye tekrar geri döndüğümden beri dudaklarımı yiyorum bunun neden kaynaklandığınıda çok iyi biliyorum tek nedeni piskolojik baskı sinir stres ama çare bulamadım sürekli yemek istiyorum çok dalga geçen olacaktır mutlaka ama bunun çaresini bulan varsa yardımcı olsun lütfen.

i7 4700HQ 2.4 / 3.4 Turbo GHz | 16GB DDR3 RAM | 256 GB Sandisk Ultra 2 SSD | 15.6'' Full HD IPS | Nvidia GeForce GTX850M 4GB Harici | Windows 8.1 | Blu-ray Sürücü

719 Mesaj
30 Temmuz 2012; 13:22:40 

quote:

Orijinalden alıntı: caleidor

bende uzun zamandır daha doğrusu bu ülkeye tekrar geri döndüğümden beri dudaklarımı yiyorum bunun neden kaynaklandığınıda çok iyi biliyorum tek nedeni piskolojik baskı sinir stres ama çare bulamadım sürekli yemek istiyorum çok dalga geçen olacaktır mutlaka ama bunun çaresini bulan varsa yardımcı olsun lütfen.

dudaklarına acı biber sür

Digitürk Yetkili Satış ve Teknik Servis

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
12 gün 13 sa. 42 dk. kadarı kaldı.
30 Temmuz 2012; 13:24:51 

Bende öyle yapıyorum hatta bazen acı sürüyorum ekşın oluyor

42 Mesaj
30 Temmuz 2012; 13:35:27 

quote:

Orijinalden alıntı: digital34

dudaklarına acı biber sür

o zaman daha güzel bir cevap vericem acı yiyemiyorum :)) hemorait denen nalet şey çok kötü oluyor :) başka çözüm varmı böyle ilaç felan bileniniz en son piskoloji ilacı kullanmaya başlıuacağım.

i7 4700HQ 2.4 / 3.4 Turbo GHz | 16GB DDR3 RAM | 256 GB Sandisk Ultra 2 SSD | 15.6'' Full HD IPS | Nvidia GeForce GTX850M 4GB Harici | Windows 8.1 | Blu-ray Sürücü

719 Mesaj
30 Temmuz 2012; 13:39:52 

senin psikolojik desteğe ihtiyacın var bence.. yoga falan yapman lazım.. nirvanayı falan görmen lazım..

Digitürk Yetkili Satış ve Teknik Servis

491 Mesaj
4 Ekim 2012; 18:07:04 

bende de aynı durum söz konusu vazgeçemiyorum bi türlü yeni kabuk bağlayınca ve kuruyunca tekrar yeme hissi geliyor. yaz kış durum aynı

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ
Flickr

734 Mesaj
4 Ekim 2012; 18:14:11 

hem dudak yiyorum hem parmak boyun çıtlatıyorum. çok olmasa da ayak da sallıyorum. bitmişim ben

MC Doğa Yaralı Şişman
Rüya içinde rüya sanki Inception
psn: aecgfb|Borderlands oynanır.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.734