Şimdi Ara

Dudak yemek..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
12.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu dudak yeme sorunuma çare bulamadım.İnternette de bulamadım.2-3 senedir istem dışı dudağımı yiyorum.Bazen farkında bile olmuyorum.Ta ki kanın tadı ağzıma gelinceye kadar.Alt dudak üst dudak sağ sol her yeri yiyorum ve şişiyor,feci derecede acıyor.Bunu nasıl bırakabilirim.

• Haha süpermiş ya sen vampir olucakmışsın aslında bilinç altında sonunda dudaktan çıkaracağın kanın lezizliği var o yüzden yemeyi bırakamıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chagan

Haha süpermiş ya sen vampir olucakmışsın aslında bilinç altında sonunda dudaktan çıkaracağın kanın lezizliği var o yüzden yemeyi bırakamıyorsun

• quote:

Orjinalden alıntı: Chagan

Haha süpermiş ya sen vampir olucakmışsın aslında bilinç altında sonunda dudaktan çıkaracağın kanın lezizliği var o yüzden yemeyi bırakamıyorsun

Hocam,dalganı geçiceksen ortalık dalga geçilecek topic kaynıyor.Etraftan duyduğum kadarıyla dudak yemek çok büyük problemlere yol acabiliyormuş..
  • dudağına tadı kötü olan bir şeyler sür(böyle ilaçlar vardı galiba) dilin dudağına gitti zaman o tadı alınca zaten dudağını yemezsin
  • kardeş bu vampir diyen arkadaşda dogruluk payı var ben dilimi ısırdım alıştım ısırmaya hep ısırmaya başldaım ama 1 hafta sonra bıraktım yani alışkanlık olmuş bende çok kötü tırnak yiyorum eger yemeye devam edersem daha çıkmayacak napim ama
  • Evet hakılık payı var arkadaşta ya üstüne gitmeyin çocuğun
  • Sinan Özen'in Senin Ağzını yirim ben parçasını indirip, ardarda 30 kez dinLEBelki işe yarar
  • quote:

Orjinalden alıntı: soul calibur

Sinan Özen'in Senin Ağzını yirim ben parçasını indirip, ardarda 30 kez dinLEBelki işe yarar

Süpersin kardeş ya
  • şimdi dudagımı dişleyerek öyle bakıyordum topiclere buna baktım güldüm bu ne laa dedim kendime

yine yer yaptım yara yaptım yarın kabuk maalesef çözümü yok gibi elimde değil benimde farkında bile değilim

stresli kişilerde oluyormuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

şimdi dudagımı dişleyerek öyle bakıyordum topiclere buna baktım güldüm bu ne laa dedim kendime

yine yer yaptım yara yaptım yarın kabuk maalesef çözümü yok gibi elimde değil benimde farkında bile değilim

• imzanda vampire benziyo
  • bende de aynı sorun var. ama hastalık mı bilmiyrum. dudak kuruyunca yiyiorum. ama sonra salata fln yiyince limon olduğu için yakıyo. o yüzden yemekten sonra yemeye dikkat ediyorum.
  • benim yanak içi berbat.oraları ısırırım genelde.dudağımda yılın 12 ayı kurudur kıl kapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Odysseus347

benim yanak içi berbat.oraları ısırırım genelde.dudağımda yılın 12 ayı kurudur kıl kapıyorum

peki yılın 13. ayında düzeliyor mu?

nie bu kadar iğrencim
  • sen yine iyisin ben direk parmaklarımla koparıyorum bu durumda bende kötü tatlı ilaçlarda işe yaramaz

• acılı dudak besliyici parlatıcı var ondan al dudağına bir müddet sür ve acı olduğu için devam edemiyeceksin ama tam adını bilmyom eskiden arkadaşım kulanmıştı etkilii baya tam adını bilmiyom parlacının yada nemlendirici besliycide de olabilir.. dene bunları olmazsa piskolğa görün o seni düzeltir ilaç vs derinine iner halleder..
  • quote:

Orjinalden alıntı: deep_man

quote:

Orjinalden alıntı: Odysseus347

benim yanak içi berbat.oraları ısırırım genelde.dudağımda yılın 12 ayı kurudur kıl kapıyorum

peki yılın 13. ayında düzeliyor mu?

nie bu kadar iğrencim

lanetli 13 gibisin maşallah ürktüm senden
  • Adam gibi cevap veren herkese teşekkür ederim..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

şimdi dudagımı dişleyerek öyle bakıyordum topiclere buna baktım güldüm bu ne laa dedim kendime

aynen şimdi ben de dudağımı ısırırken gördüm.Dudağım temmuzdan beri yara ha geçecek ha geçti.Bir türlü geçmiyor.Kanayınca daha da beter oluyor.Tad harbi iğrenç ama ısırmak bir o kadar zevkli.EE öğrenciyiz sınav stres.Bir aralar o kadar yaralandı ki güldüğümde kanıyordu o derece...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkprincé -- 21 Nisan 2007; 21:35:37 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.