Şimdi Ara

...:::Tüm Pokemonlar Ve Özellikleri:::... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
192
Cevap
7
Favori
232.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper olmuş bana pokemon kartlarının ve tasolarının kokusunu getirtti burnuma...
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkdarkprince

Süper olmuş bana pokemon kartlarının ve tasolarının kokusunu getirtti burnuma...

Emek verilmiş bir çalışma

Oyun felan hikaye,tasoların tadı bambaşkaydı...
  • Tasoları Kim Sevmezdi Gelen Geçen Oynardı Çizilmesin Diye Saklardık Taso 1 2 3 Çıktığında Bakkal Coşmuştu ve Bizim Burda Benim Gibi Oynayan Yoktu Kazanıp Parayla Satardık Ne Günlerdi...Ayrıca Yalan Söylemiyorum Pokemonda 1 Bölüm Bile Kaçırmadım Digimonda Güzeldi..Keşke Tasoları Yine Çıksada Oynasak Gerçi Bizden Geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death_Hunter -- 3 Haziran 2007; 16:36:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Death_Hunter

Tasoları Kim Sevmezdi Gelen Geçen Oynardı Çizilmesin Diye Saklardık Taso 1 2 3 Çıktığında Bakkal Coşmuştu ve Bizim Burda Benim Gibi Oynayan Yoktu Kazanıp Parayla Satardık Ne Günlerdi...Ayrıca Yalan Söylemiyorum Pokemonda 1 Bölüm Bile Kaçırmadım Digimonda Güzeldi..Keşke Tasoları Yine Çıksada Oynasak Gerçi Bizden Geçti

O zamanların tadı bambaşkaydı.Şimdi çıksa aynı tadı vermez.Zaten 18 yaşına geldik,bu yaşta sokakta taso oynamak biraz gülünç olur

• quote:

Orjinalden alıntı: ANDREİ

quote:

Tasoları Kim Sevmezdi Gelen Geçen Oynardı Çizilmesin Diye Saklardık Taso 1 2 3 Çıktığında Bakkal Coşmuştu ve Bizim Burda Benim Gibi Oynayan Yoktu Kazanıp Parayla Satardık Ne Günlerdi...Ayrıca Yalan Söylemiyorum Pokemonda 1 Bölüm Bile Kaçırmadım Digimonda Güzeldi..Keşke Tasoları Yine Çıksada Oynasak Gerçi Bizden Geçti

O zamanların tadı bambaşkaydı.Şimdi çıksa aynı tadı vermez.Zaten 18 yaşına geldik,bu yaşta sokakta taso oynamak biraz gülünç olur

Biraz değil baya bi gülünç olur

• quote:

Orjinalden alıntı: DeViL_FoRcE

quote:

quote:

Biraz değil baya bi gülünç olur

Haklısın

• Ahh.. Ahhh.. Yutulunca birbirimizle kavga ederdik ne günlerdi Tv Mewtwo çıkınca gece uyuyamamıştım. Gece rüyamda Tv Mewtwo'yu parayla satıyodum hatta. Yeniden çıksa süper olur aslında... 1 Taso'ya Craterde 1 adet 1oo level veririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChaKaL_

Ahh.. Ahhh.. Yutulunca birbirimizle kavga ederdik ne günlerdi Tv Mewtwo çıkınca gece uyuyamamıştım. Gece rüyamda Tv Mewtwo'yu parayla satıyodum hatta. Yeniden çıksa süper olur aslında... 1 Taso'ya Craterde 1 adet 1oo level veririm

O zaman bende Tüm Serisine Poké Charımı veririm

• ESKİDEN HİÇ TASOM YOKTU SONRADAN HERKESİ (KABA Bİ TABİRLER) YÜTÜNCE BAYA TASOM OLDU SAYISINI HATIRLAMIYORUM TV MEWTWO VARDI TAS3 MEWTWO VARDI(KIRILDI) MEW VARDI YÜTTÜĞÜMDE ĞERİŞAN DURUMDAYDI ZATEN
  • arkler son kez soylıorm trade yapalım mert_unen

• quote:

Orjinalden alıntı: mert_unen

arkler son kez soylıorm trade yapalım mert_unen

Burası Trade Konusu değiLdir ; başka yere konu aç
  • quote:

Orjinalden alıntı: mert_unen

arkler son kez soylıorm trade yapalım mert_unen

Şu forum düzenini bozmayın

Burası Trade yeri mi?
  • arkadaşlar emin değilim ama sanırım bu arkdaş bunlarıwww.pokedede.com dan kopyala yapıştır yapmış.aynı resimler,aynı yazılar orda da war
  • :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: tüko

arkadaşlar emin değilim ama sanırım bu arkdaş bunlarıwww.pokedede.com dan kopyala yapıştır yapmış.aynı resimler,aynı yazılar orda da war

Zaten kendide belirtmiş.Fakat yine de uğraş gerektiren bi çalışma
  • quote:

quote:

arkadaşlar emin değilim ama sanırım bu arkdaş bunlarıwww.pokedede.com dan kopyala yapıştır yapmış.aynı resimler,aynı yazılar orda da war

Çok uzun zamandır hiç yenilenmiyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: foreverkobe

quote:

quote:

Çok uzun zamandır hiç yenilenmiyor...

Tartışmalardan sonra,bölüme girmeyeceğini söylemişti.Topic'in gidişatı ne olur bilemem...

• çok güzel olmuş ellerine sağlık
  • sağol güzel anlatmışsın
  • Çok Güzel Bir Konu Sağol
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.