Şimdi Ara

Siri, Süper Lig sorularınızı yanıtlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Apple’ın dijital asistanı Siri, Süper Lig sorularına yanıt vermeye başladı. Süper Lig maçları ile ilgili “Ne zaman?”, “Kaç kaç?”, “Nerede oynanacak?” gibi soruları cevaplayabiliyor.

Bugüne kadar Avrupa ligleri hakkında sorulan soruları yanıtlayan Siri, Spor Toto Süper Lig’i de öğrendi. Maç sonuçları ve puan durumu gibi bilgilerin yanı sıra gol atan futbolcuları ve sarı kart gören oyuncular ile ilgili soruları da sesli olarak yanıtlıyor.

Geçtiğimiz ay Türkçe desteğine kavuşan Google Asistan da Süper Lig ile ilgili soruları yanıtlayabiliyor. Futbol severler Android ve iOS cihazlarında “Galatasaray’ın maçı ne zaman?”, “Fenerbahçe ligde kaçıncı?”, “Kasımpaşa’nın golünü kim attı?” sorular sorarak sesli olarak yanıt alabilirsiniz.

• Çoktandır kullandığım bir özellikti.

• Üzmeyin Fenerlileri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube dan birşey izlerken video konuşan kişinin sesini dinliyor, örneğin o esnada kasaba kelimesi geçiyor hemen kendi kendine aktif olup kasaba kelimesini aramaya başlıyor. Sizin de başınıza geliyor mu? iPhone 7

• nolcak bu FENEVİN hali siricik ?

• Vay, çok teşekkürler - çok etkilendim - bu denizaltıda her gün böyle gelişmiş iş akışları görmüyorsunuz! Bana da B noktasına gideceğini gösteren bir tramvay yapabilir misin? A noktasından, B noktasına gelecek olan (yani işimin yanında durduğum evden eve) tramvay hareketlerini görmek istiyorum. Daha iyi olurdu API tarafından sağlanan durak adlarından birini seçebilseydim - yukarıda örnek olarak gördüğünüz gibi yapabileceğim tek şey isimlerini çıkarmaktı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.