Şimdi Ara

1000$’lık Louis Vuitton kablosuz kulaklıklar duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kablosuz kulaklık segmenti iyi bir ivme kazandı ve üreticilerin dikkatini çekiyor. Yavaş yavaş lüks tüketim markaları da segmente adım atmaya başladı. Louis Vuitton markası 1000$’lık ilk kablosuz kulaklığını duyurdu.

Louis Vuitton Horizon Earphones özellikleri ve fiyatı

Louis Vuitton Horizon Earphones adındaki kulaklık setinin aslında Master & Dynamic MW07 modelini temel aldığı ifade ediliyor. Bu modelin fiyatı 300$ ancak LV logosunun olması bir anda fiyatını fırlatıyor.

Ayrıca Bkz.16GB bellekli Radeon RX 570 geliyor

Kulaklık seti 10mm Berilyum sürücüler barındırıyor ve çok yönlü mikrofonlar mevcut. Bluetooth teknolojisi ile 20 metreye kadar görüşme imkânı var. 3.5 saatlik kullanım süresi sunan kulaklık setinin dış kısmında dokunmatik kontrol özelliği yer alıyor.

Silindir şeklindeki muhafaza kutusu dahili bataryaya sahip ve 16 saat civarında daha kullanım süresini arttırıyor. Kulaklık ayrıca Tambour Horizon akıllı saat modeliyle de uyumlu olarak çalışıyor.

• Maliyetini ve kar oranını merak ediyorum. :)

• Sen kafayı yemişsin

• Aylardır bekliyordum sonunda çıkardılar çok mutluyum.

• louis vuitton <3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenginler düğünlerde takı olarak artık electronıc eşya takabilecekler sonunda,

• Kesin almam lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hava ve marka parası 700 dolar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben fazla anlamam marka işinden ama yabancılar Louis Vuitton markasını şişirilmiş balın olarak görüyor benim bildiğim.

• Gerçekten lüks arayanlar için 5000 dolarlık ama kaliteli kablosuz kulaklıklar var. Bu marka dışında çöp olan aletleri kimse almaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 18 Ocak 2019; 14:27:16 >
  • Hocam kulaklığa bu parayı anca Kayra verir.
  • Berilyum zararlarını sonra,kablosuz zararlarını okuyun.

• Tasarım KZ kulaklıklarla aynı gibi.

• Haberin görselini dışarıdan elektrikli ızgara üstüne konmuş 2 adet biftek sandım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.