Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 4’ün Battle Royale modu kısa süreliğine ücretsiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
2
Favori
3.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PUBG ve Fortnite benzeri oynanış sunan Call of Duty’nin yeni oyun modu, kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek. Blackout ismi verilen oyun modu, yarından itibaren 1 hafta boyunca PC, PS4 ve Xbox One’da ücretsiz olacak.

Call of Duty: Black Ops 4’ün Battle Royale oynanışa sahip Blackout modu 17 Ocak tarihinden 24 Ocak tarihine kadar herkesin erişimine sunulacak. Bu süreden itibaren oyunu satın alırsanız, ücretsiz dönemdeki ilerlemenize devam edebileceksiniz.

Battle Royale moduna sahip olması nedeniyle Call of Duty: Black Ops 4, en büyük rakibi Battlefield karşısında elinde çok güçlü bir koz bulunduruyor. Herhangi bir sınırlandırma olmadan bu modu deneyebileceğiz.

Call of Duty: Black Ops 4, diğer Battle Royale oyunlarına göre epey pahalı. PlayStation Store’da 469 TL’ye satılıyor. İlerleyen dönemde sadece Blackout modunun bulunduğu daha ucuz bir Call of Duty: Black Ops 4 versiyonu satışa çıkabilir.

• Tek anlamadığım Final haftasına nasıl denk getiriyorlar ...

neyse ki büt diye bir şey var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savitar77 -- 16 Ocak 2019; 21:13:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savitar77

Tek anlamadığım Final haftasına nasıl denk getiriyorlar ...

neyse ki büt diye bir şey var
    cidden hep aynı şey oluyor
  • takibe takip
  • Ve bunun için bütün oyunu komple indirtecek değilmi

• oyunu indirmek zaten 1hafta sürüyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun 1hafta indirme srer acilmasi falan 5 dakiaj oynaruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu almak gerekiyor sanırım değil mi

• Battlefield 4 battle royale modu yapsaydı çok iyi olackatıda.
  • bu nasıl sıcak fırsat oluyor? deneme sürümü sıcak fırsattan sayılıyor ise o zaman dünyadaki yüzbinlerce oyun demosu için sıcak fırsatlarda konu başlıkları açalım..

• T R İ A L

• Ben göremedim ps store da.

• quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

bu nasıl sıcak fırsat oluyor? deneme sürümü sıcak fırsattan sayılıyor ise o zaman dünyadaki yüzbinlerce oyun demosu için sıcak fırsatlarda konu başlıkları açalım..
    ekmek parası.

bırak da biraz reklam versin forum , baksana bomboş sayfa kenarları...

not = bu mesaj , forum mini sürüm + opera reklam engelleyici + ad blo ck + ublock kullanılarak atıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 17 Ocak 2019; 16:3:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

oyunu indirmek zaten 1hafta sürüyor..
    yoksa siz hala Türknetleştiremediklerimizden misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cos37

Ben göremedim ps store da.
    Muhtemelen saat 21.00'da PS Store'da "Ücretsiz demoyu dene" seçeneği aktif olacak
  • oyun indirmeye acılmadı sanırım daha?

• Ps4'te indirmeyi başlattım. "Black Ops 4 Blackout ücretsiz deneme sürümü" isminde ayrı bir oyun olarak gözüküyor. 42 GB

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yüklemeye değmez bende tamamen bedava oldu sanmıştım. dh ölücüsü değilim ama saçmalık, yap güzel bir indirim alalım deneyelim.

• oyun battle.net masaüstü programını kurunca gözüküyor ama 85 gb haberiniz olsun ben indirmeye bıraktım artık ne zaman inerse :)
  • çakallıktan başka birşey değil. oyuna 1 haftada alışıcan derken tak pamuk eller cebe. Gösterip vermemek derler tam olarak bu işte.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.