Şimdi Ara

Galaxy Note 8 için Android Pie güncellemesi beta sürecine başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Galaxy S9 serisi ve Galaxy Note 9 modelleri için belirli bölgelerde Android 9.0 Pie güncellemesi başlarken Galaxy Note 8 modeli de beta programına dahil oldu. Şimdilik iki ülkede program başlamış durumda.

Galaxy Note 8 için One UI müjdesi

Galaxy Note 8 One UI beta programı hali hazırda Hindistan ve Güney Kore’de katılımcı kabul etmeye başladı. Samsung Members uygulaması içerisinden programa katılanlara bir süre sonra N950FXXU5ZSA5 numaralı Android 9 beta sürümü gönderiliyor.

Ayrıca Bkz.Google Play, kurallara aykırı çağrı kaydı ve SMS izni isteyen uygulamaları kaldırıyor

Güncelleme ile gelen en önemli özellik elbette One UI ara yüzü. Daha sezgisel olan One UI ara yüzünde sistem geneli karanlık mod, yeniden tasarlanmış ikonlar, Samsung uygulamalarına yeni görünüm gibi özellikler yer alıyor.

Kaynaklar beta programı ile birlikte nihai sürümün dağıtıma başlamasının iki ayı bulabileceğini tahmin ediyor. Ayrıca Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri için de yakın zamanda beta programının başlaması bekleniyor.

• Çok geç kalındı maalesef!

• S8 NE OLDU ZAMSUNG

• Bu samsungun güncellemdeki huyunu sevmiyorum.Yapıyorsan bütün ülkeler aynı zamanda ver.Yada herşeyi tamamladıktan sonra yayınla.

• escape0121 kullanıcısına yanıt
    Verirse de almayalim ozaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kötü ihtimal Nisan ayında tamamen verilir diye düşünüyorum. Daha dün araştırma içerisindeydim Note 8'e Pie güncellemesini nasıl yükleyebilirim diye. Bu gün bu haberi duymak ilaç gibi geldi bu soğuk kış aylarında. :)

• Amiral gemisi bir model için bu kadar geç kalınması, bekleyen kullanıcılar için hayal kırıklığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15 Şubat'ta zaten geliyor :)http://www.guncelmiyiz.com/cihaz/sm-n950f

• O zaman bu haber benim için günün sıcak gelişmesi diyebilirim. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung'un güncelmiyiz.com'daki AOD DESTEK ne demek bilgisi olan var mı

• AOD = Always Open Display (Ekran kapalıyken saat hep gözüküyor ya, heh işte o)

• eScapeeXc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • note 8 için hala beklemekdeyiz ve bu güzel proğramın bi an önce gelmesi lazım mart 1 oldu planlanan gün erken gelme ihtimalı varmıdır acaba andaroid p nin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.