Şimdi Ara

Türk yapımı Dark Inside isimli oyunun fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca Bkz.Amazon kendi oyun akış servisini geliştiriyor
    Dark Inside, hırsızlık teması üzerine kurulu çok oyunculu oynanışa sahip. 12 kişinin aynı haritada birbirleri ile mücadele ettiği oyunca en çok eşyayı ele geçirip kasabayı terk etmek amaçlanıyor. Oyun, Ludolph Kasabası adı verilen tek harita ile çıkışını gerçekleştirecek. İlerleyen dönemde yeni haritalar eklenecek.

Dark Inside’ın minimum sistem gereksinimlerine baktığımızda Intel Core i3-4430 / AMD FX-6300 işlemci ve  NVIDIA GeForce GTX 650 Ti / AMD Radeon HD 7850 ekran kartı istediğini görüyoruz.

Dark Inside, 2019’un ilk çeyreğinde Steam’de çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun fiyatı konusunda açıklama yapılmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: qoqoCAN

kötü

Böyle yorumlar görünce çok gıcık alıyorum.
    Yap kardeşim, yap birde senin oyununu görelim. Hadi yapsana.
    Hadi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kötü

Böyle yorumları görünce gıcık alıyorum.
    Sende yap kardeşim. Senin oyununu da görelim.
    Bekliyorum.
    Hadi yapsana.
  • Güzel gözküyor.. Türklerin bu sektöre girmesi önemli. dünyada büyük bir pasta var. nereden başlarsak iyi. Kötü yorumları doğru değil. kötü ne oyunlar dünya paralar kazandı..

• 10 sene önce gelseymiş iş yaparmış bu oyun. Şimdiye göre kötü bile diyemeyeceğim, onu bile hakketmiyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.yusuf_01

quote:

kötü

Böyle yorumları görünce gıcık alıyorum.
    Sende yap kardeşim. Senin oyununu da görelim.
    Bekliyorum.
    Hadi yapsana.
    Bir oyunun iyi mi kötü mü olduğuna, subjektif bir yorum getirmek için illa oyun yapımcısımı olmak gerekiyor? Bu arada oyun berbat görünüyor

• Nereden başlarsalar kar, ben başarılar diliyorum.

• önce oyun bir çıksın, incelemeleri görelim sonra kötü diyelim. oyun dediğiniz şey sadece grafik değil. fez gibi bir oyun var, oynanışı ile muhteşem olan türünün nadide örneklerinden. çıktığında kötü olur, oynanış videoları ve incelemelerde kötü not alır o zaman hep beraber gömeriz.

• Türkiye gibi bir yerden hırsızlık oyunu, elin ecnebisi bile şaşıracak. Herhalde hırsılzar bir ayara geldiler.... Türkiyede yapacak bir milyon çeşit güzel fikir varken b.k gibi fikirlerle iş yapanlara sadece kim bir kötülük veya kötü bir fikir aşılarsa aştığı çığrın sevabını kat kat alsın deriz. Zaten çocukları berbat oyunlardan uzak tutamıyoruz al yeni bir şey... Yapanlar mutlaka daha iyi faydalı birşeyler yapabilirler di diye inanıyorum. Bazıları ne olmuş sen daha iyisini yap veya her şeye karşısınız diyecekler alakası yok. Kötü olan fikirde, faaliyette kötüdür. Adam cinayet işlesin, sonra gömsün, hatta cenaze merasimi düzenlesin, helva dağıtsın, kötü değil mi diyeceğiz bak adam cinayet işlemiş ama helva dağıtmış mı diyeceğiz? İyi düşünenler iyi eserler yaparlar...

• m.yusuf_01 kullanıcısına yanıt
    Bir şeyin kötü olduğunu anlamak için illa yapmamıza gerek yok bu işi düzgün yapanlar var gidip onlardan öğrenseymiş yapmayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qoqoCAN Q kullanıcısına yanıt
    Sevgili, DH kullanıcısı hayatın anlamı çözmüş. Helal olsun!

Arkadaşım, eleştiri herkesin hakkı. Senin General mobile cep telefonunu beğenmediğin zaman daha iyisini yapmak gibi bir yükümlülüğün yok. Daha da basiti, hiç kötü bir " Döner " yemedin mi hayatında? İlla ki yemişindir. Bu demek değildirki sen daha iyisini yapmalısın. Herkes övgüye ve eleştiriye açık olmalı. Bu arada Türk bir firma, umarım başarılı olurlar ve daha iyilerine imza atarlar. Kal sağlıcakla...

• Yerliyi desteklemeden uluslararası olmuyor. Daha iyi olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk Yapımcılara artık destek çıkmak lazım!

• Piyasada olan online oyunlardan kendine bir yer açması zor ama çıksın ve görelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • absürt bir fiyatlandırma olmazsa, oynamayacak olsam da satın alacağım.

Merhaba, bu tip şeyler yorum değil esasında, olsa olsa "kötü, çöp" mesajlar. Ciddiye almamak lazım.
    Normalde olması gereken şuna benzer bir şeydir: "Bu haliyle pek beğenmedim; henüz erken gerçi, çıkınca demosunu dener sonra karar veririm."
  • Bu kötü falan diyenleri anlayamıyorum.. kendileri tüm gün ekrana bakmaktan başka hiçbir şey yapamazken! :)

• Guzele benziyor, satin alinir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.