Şimdi Ara

Heatworks'den süper hızlı su ısıtıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sıcak bir bardak kahve veya çay için ısıtıcıya koyduğunuz suyun kaynamasını beklemek canınızı mı sıkıyor? Cevabınız evetse artık bu soruna bir çözüm var. Heatworks firmasının duyurusunu yaptığı Duo Smart Kablosuz Karaf, suyu makineye koyduğunuz anda kaynatabiliyor. Su ısıtıcısının hüneri suyu sadece kaynatmakla sınırlı değil. Cihaz ayrıca arzu ettiğiniz su sıcaklığını +/- 1 derece yanılma payıyla da ayarlayabiliyor.

Firmaya göre karaf, ohmik dizilim teknolojisini (ohmic array technology) kullanıyor. Söz konusu teknoloji, şirketin CES2018’de duyurduğu Tetra Set Üstü Bulaşık Makinasında da mevcut.

Tetra Bulaşık Makinası henüz satışa çıkmadığı için teknolojinin ne kadar olgunlaştığını söylemek ise henüz güç. Ancak sistemin üst segment espresso makinalarında kullanılan PID (proportional, integral, derivative - oransal, integral, türevsel) kontrolcülerine benzer şekilde işlediği düşünülüyor.

Duo ise işi bir adım daha öteye götürüyor ve elektrik hattına bağlanmadan çalışabiliyor. Üstüne gömülü şarjlı pili sayesinde istenilen her yerde kullanılabilen su ısıtıcısı için Heatworks henüz bir fiyat belirlememiş. Ne zaman piyasaya sürüleceği de belli olmayan cihazın fiyatı uygun tutulursa çok satacağını tahmin etmek zor olmayacaktır.

• Bir anda yeni yeni yeni ne teknolojik aletler çıkmaya başladı. Kızılötesi saç kurutma, sonra bu. Bakalım başka neler duyacağız..

• Rezistans görünmez olarak cam yüzeyde mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 7 Ocak 2019; 21:56:46 >
  • interwap kullanıcısına yanıt
    "Rezinstan" nedir evladım?
    Rezidanstır, o rezinstan olsa duramazsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buyrun birer tane...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 7 Ocak 2019; 21:55:43 >

• Bi aklıllı ketılımız yoktu o da oldu.
    Ben başarılı buldum yalnız.Tabi vaadetttiğini yapabiliyorsa.
    Hocam anlaşılır bir makale bulduysan paylasabilirmisin? Benim bulduklarimin dili biraz ağırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 7 Ocak 2019; 22:51:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimilerine göre gereksiz görülebilir ama bana göre kullanışlı bir ürün.Hem de elektrik olmadan çalışabilmesiyle. Herkese hitap ediyor.

• 1 Nisan şakası gibi geldi bana, kablosuz su ısıtıcı mümkün oldu ise batarya sorununu çözdüler demek. bu bir devrim olurdu.

• Mikrodalga gibidir, bu da tehlikelidir sağlık için günün sonunda su içecem diye kanser olmak var. 2 dk bekleyelim olsun.

• Bende mikro dalga olduğunu düşündüm ama sonra birkaç videosunu izleyince diğer ürünlerin. Rezistant olarak graphite kullandığını görünce ikna oldum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.